Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

margolec

Dieta ograniczająca węglowodany - może to jest pomysł na dobrą wagę...

Polecane posty

Gość to ja znowu
to ja mam pytanie czy ja dobrze rozumiem ta diete zero owoców ale warzywa tak zero chleba bułek ziemniaków makaronów ryzu kasz tzn nie jemy tego gdzie jest maka ale mozna jaj sery kazdy nawet biały i miesko a co z wedlinami??? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można jeść wędliny, kiełbaski i wszystkio co mięsne ryby pod każdą postacią jaja, nabiał bez czystego mleka tłuszcze jakie kto lubi ja akurat masło oliwa z oliwek i olej z pestek winogron, ale jak chcesz moze być i smalec warzywa, pod każdą postacią - jako dodatek do dania raz kiedy kawałek owoca też można zjeść, orzechy także nie wolno produktów zbożowych : kasz, ryżu, chleba mąki musli, itp owocw nie dużo jak wcześniej nie wolno też ziemniaków, choć jak zjesz małego ziemniaczka raz na jakiś czas to przecież nic nie bedzie, ograniczysz coś innego co ma trochę węglowodanów i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja znowu
dziekuje a z mi sie nie chce wierzyc że w serach zwłaszcza żółtym nie ma węgli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto wam nagadał że do 25 gram?? bzdury opowiadacie.. a owoce można jeść tylko sporadycznie i nie wszystkie to nie jest dieta ketogeniczna nie oniej jest ten topik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a węglowodany są nam potrzebne, bo bez nich to nawet białko nie jest trawione, ma ich być niewiele ale to dzięki nim spalamy tłuszcz kwestia tego by była ich odpowiednia ilość za mało - bedziemy czuć sie słabo za dużo -będziemy tyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w serach nie ma węgli, a owoc raz na jakiś czas nie zaszkodzi mały, a te 25 g hmm pierwszo słysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i lepiej by były to węglowodany złożone niż proste ( w owocach są proste - dlatego też wolno jeść ich tak niewiele)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdą książkę promujesz po przeczytaniu?? każdej wieżysz?? różnie ludzie piszą i opinie lekarzy też są różne... po przeczytaniu tylu artykułów jak mówisz powinnaś najlepiej wiedzieć że trzeba być pośrodku tego wszystkiego a nie na skraju - wszystko jest do życia potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dieta niskowęglowodanowa - nioskowęglowodanowej nie równa bo przecież i dieta atkinsa, i optymalna kwaśniewskiego, i katogeniczna one są opracowane przez lekarzy a jednak różnią się i to sporo... właśnie ilością i proporcjami normalny człowiek niczego nie waży, powinien być najedzony, a nie g lodny, żyć zgodnie z naturą, myślisz że nasi przodkowie nie jedli owoców?? a podobno otyli nie byli.. owoce to była najbardziej dostępna rzecz oprócz zwierzyny na którą polowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przestań bo to nie pomoc, jakbym miała stosować sie do tych regół to sama bym wybrała, tu nie chodzi o to by przekonywać i namawiać do kożystania z diety która akurat tobie służy, tu chodzi o wsparcie i wymianę doświadczeń a tak w ogóle to wielu artykułów nie czytałaś ilu ludziom katogeniczna i ta twoja zaszkodziła, ile miało poważne problemy ze zdrowiem a ile w skutek powikłań umarło... tego na pewno nie znajdziesz na tej stronie... bo ona promuje określone żywienie z jak najlepszej strony - jak wiele innych zresztą stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytyją?? ale mamusia schudła 20 kg wiec coś w tym jest sama znalazła granice pomiędzy dietą a dietą, ja spróbuje, a potem zobacze...jak mi nie wypali to moge próbować tej waszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj, coś posty coponiektórych sie pousówały.... wygląda tak jakbym sama do siebie pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no naprawde nie wiem co sie stało... pierwszy raz sie z tym spotykam... może jakiś amin sie wkurzył na panienki hehehe bo ostra wymiana zdań była i troche nieprzyjemnie sie zrobiło... ale już chyba jest ok, zresztą na początku sama tego doświadczyłaś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz jeszcze na jakimś topiku?? jak tak to na jakim?? może polecisz bo czasami pusto tu i pogadałabym sobie...tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze na topiku krecik-gda i kwiata magnolii teraz są pewnie na drugiej stronie. idę coś zjeść bo jestem wypompowana a przede mną jeszcze długa noc nauki dobrej nocki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to papa, ja ide spać ale od poniedziałku też musze sie wziąć za naukę bo poważne zaliczenie przede mną... do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, tylko nie uciekajcie na inny topik :) Musimy się trzymać razem i wspierać, bo odchudzanie samotne to marnie wychodzi. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, faktycznie, nie wiedziałam jak to sie liczy a wyszło mi tak po wpisaniu danych do jakiegoś licznika bmi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam za mało tłuszczu wg nich więc w to nie wierzę :p a BMI mam o 1 mniejsze niz wg zwyklego kalkulatora więc coś zaniża dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniża, bo wg ich wzoru na bmi wychodzi 19.6 czyli norma, a po wpisaniu danuch wyskoczyła niedowaga, tak samo z tym tłuszczem bzdura 22,95 %tłuszczu czyli poniżej normy. chyba nie warto wierzyć w takie miary:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie normalne BMI to 20-25 ale w Twoim Stylu widziałam zaniżoną wersję 19-24 (w artykule o rezygnacji z udziału w pokazach wychodzonych modelek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×