Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość woda cedrowa

Błagam!!!!Poradźcie coś!!!!

Polecane posty

Gość woda cedrowa

Proszę o radę Rozstałam się z kochankiem i nie wstydzę się nazawać tego po imieniu, jestem tą złą kobietą i mam to na własne życzenie, ale w końcu zrozumiałam, odeszłam, chcę uporządkować swoje życie, a ten bydlak wciąż nie daje mi spokoju i wjeżdża na psychikę. Chodzi mi o telefon komórkowy, co zrobić, aby nie pisał. Numeru nie mogę zmienić, gdyż jest to numer abonamentowy i mam go od 7 lat, jest zbyt rozpowszechniony wśród znajomych i rodziny, a i czuję sentyment do starego numeru. W chwili zdenerwowania próbowałam zadzwonić do niego i dać mu porządną reprymendę, nie odbiera. Nie wjeżdżajcie jeszcze Wy na mnie, proszę tylko o radę. Jestem załamana, wku******. Czy nie mam prawa uporządkować swego życia? Czy on ma prawo mi w tym przeszkadzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utewa
nie odbieraj jego połączeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda cedrowa
tu bardziej chodzi o sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdbhgj
"W chwili zdenerwowania próbowałam zadzwonić do niego i dać mu porządną reprymendę, nie odbiera."- to kto do kogo wydzwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udawaj przed soba, ze te sms-y to reklama, kasuj bez czytania. A moze operator moze zablokowac wiadomosci z danego numeru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda cedrowa
może wiecie czy jest taka mozliwość, aby zgłosić u operatora zablokowanie tego jednego numeru, chociaż znając jego kupi nową kartę, aby mi umilić życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utewa
napisz mu takiego sms że mu w pięty pujdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, przejdź się do salonu firmowego, może da się zablokować smsy przychodzące od niego. Bo szkoda zmieniać nr, sama bym tego nie zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda cedrowa
kdbhgj, zadzwoniłam dzisiaj po dwóch miesiącach, pierwszy raz, kiedy moje zdenerwowanie osiągnęło apogeum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, przejdź się do salonu firmowego, może da się zablokować smsy przychodzące od niego. Bo szkoda zmieniać nr, sama bym tego nie zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda cedrowa
Darianka, pysiątko, dziekuję Wam Jeszcze dzisiaj pójdę do salonu firmowego i popytam jakie są możliwości z blokadą numeru, ale jesli kupi nową kartę i dalej będzie pisał bzdurne sms-y, bo przecież zna mój numer, co wtedy począć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co zrobić z palantem
który wysyła sms-y z internetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda cedrowa
no z takim palantem to wiele nie zrobisz, jak jest upierdliwy, to bedzie nadal pisał w komunikatorach zablokowałam go, ale ta komórka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×