Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gibon

TOLERANCJA - STUDNIÓWKA

Polecane posty

Gość Barnaba
Dziecko wychowywane przez gejów - to wynaturzenie. jakie wzorce ono wynosi z domu? Tak samo ma poznać i związać się z osobnikiem tej samej płci? Zgroza. Słuchaj xaxaxa - a może ty też jesteś "lewa"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Tak samo ma poznać i związać się z osobnikiem tej samej płci?\" LOL :D:D:D:D:D:D:D jak narazie ci geje mieli ojców i mamusie !! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barnaba
Ale dziecko od małego uczy się i przyswaja sobie jak ma wyglądać rodzina. I co widzi? Dwóch chłopów albo dwie kobiety i myśli: A to tak trzeba. A może ty xaxaxa jesteś wogóle za partenogenezą - świat bez chłopów - jak w Seksmisji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtórzę sie ostatni raz bo zaczyna sie to robić żenujące :O homoseksualiści o b o j g a p ł c i wy6chowują sie w normalnej zdrowej wg ciebie rodzinie, widzą mamusie i tatusia, widza wujka i ciocie i babcie i dziadka a potem .... czary - mary wiążą się z osobą tej samej płci ! Niemozliwe, co ? Twoja debilna teoria upada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barnaba
Homoseksualiści, którzy wychodzą z normalnych rodzin to ludzie upośledzeni, których trzeba leczyć ale po co normalnemu zdrowemu dziecku wpajać od małego, że homoseksualizm to coś normalnego? A debilne to moim zdaniem jest twoje hołdowanie tym skrzywieniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grattka
a ja nie jestem lesbijką, ale na studniówkę chciałam zaprosic kolezankę, bo nie miałam żadnego partnera płci męskiej..nie mam rodzeństwa, nawet kuzynów bliższych. kolegów też mam niewielu, a Ci, co są moimi kolegami sami mają studniówkę i idą z dziewczynami.. Może i mogłabym na upartego znaleźc jakiegoś kolegę kolegi kolegi, czy coś,ale co to za zabawa?? z kolesiem, jakiego nie znam?? jestem dosc nieśmiała, a może inaczej - nie lubię bawic sie w obcym towarzystwie, wiem ,że nie byłoby to dla mnie przyjemne.. Z resztą słyszałam, jak takie studniówki z obcymi partnerami sie kończą - albo wychodzi on po 24 bo mu się znudziło, albo zalewa pałkę i obciachu robi. Albo jeszcze słyszałam o kolesiu, który przyszedł z inną, zatńczył z nią poloneza i przez resztę imprezy bawił sie z innymi a ja kompletnie olewał - dzięki za takie ryzyko!! Dlatego myślałam, żeby zaprosic kolezankę..jeśli by sie nie dało, to nie tańczyłybyśmy poloneza. Ale cały wieczór byśmy sie bawiły razem i pewnie byłoby fajnie - tak też nie można????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barnaba
gratka - jak najbardziej - można. Można się świetnie bawić w gronie męskim, w gronie żeńskim ale tu rozgorzał spór o preferencje seksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rftgy
no ale tematem jest to , czy one mogą isc razem na studniówkę - przeciez nie muszą na niej sie całowac, czy w inny sposób okazywac pociagu seksualnego do siebie . No chyba,ze zadeklarowały chęc wykonywania takowych czynnosci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barnaba
A pewnie, niech idą i bawią się dobrze. Nikt tu nie ma nic przeciwko temu. DOBREJ ZABAWY!!! Po prostu temat zboczył trochę z toru. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozwalily mnie wasze
komentarze. Czy tak trudno zrozumiec, ze one sie kochaja i w tym dniu chca byc razem? Nie ma sensu isc samemu na studniowke i jeszcze udawac, ze jest sie kims innym.Swietna zabawa! :O Dziewczyny, ktore ida z chlopakami tez demonstruja swoje preferencje.Nie jest tak? Czy ktos je za to dyskryminuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pieknie podsumowanie
topiku ... oczywiście prawdziwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciii....
Oczywiscie że źle że nie pozwolono im pujśc razem...to jest wywyższanie hetero....oni mogą bo co? co są lepsi...nie ma lepszych i gorszych orientacji seksualnych...więc skoro im nie wolno iść razem to hetero seksualnym też nie powinno się pozwolić...i wy -hetero- mówicie że nie obnosicie się ze swoją orientacją ....haha...bo nie musicie ...jesteście traktowani jako ci normalni ...ci lepsi...nie musicie mówić że jesteście hetero bo i tak każdy zakłada że nie zna żadnego homo...że ktos miły lub zabawny to moze być tylko hetero ...I jeśli ktoś wyprowadzi kogos z błędu i powie nie jestem hetero tylko homo to odrazu bo się obnosi ze swoją orientacja ...i jest wytykany ...nikt widzac heteryka nie krzyczy za nim :heteryku jebany ...tylko kiedy widzą dziewczyne homo drą się lesba idzie ...jakby to była choroba zakaźna...więc nie piszcie mi tu o obnoszeniu się z orientacją...bo dla was jak lesbijki złapią się za ręke to jest wielkie obnoszenie ...jakbyście wy-hetero- nie nie chodzili za ręke czy nie przytulali się ...co wedłóg was lesbijki powinny chodzic z 2 metry odległości od siebie a wy możecie się ściskać i całowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciii....
Jestem za xaxaxa...naprawde nie potraficie się postawić na miejscu homo...oni się z tym nie obnoszą bo to jest dla nich normalne że jak kogoś się kocha to się z tą osoba przytula i chodzi za rączke...;)...zresztą ...myśle że ludzie którzy uznają to za chorobe lub wynaturzenie są poprostu ograniczeni...naprawde wyobraźcie sobie jakbyście się czuli na ich miejscu...gnębieni i tłamszeni bez powodu...bo dla mnie to że się kogoś kocha nie jest powodem ...jakbyście się cxzuli gdybyście byli traktowani jak dziwadła bo nie spełnialibyście oczekiwań i wymagań społeczeństwa...lesbijki i geje nie są złem które trzeba koniecznie tępić...nie krzywdzą nikogo...powiecie że to przeciesz jest wynaturzenie ...to przeciesz nie jest normalne ale stereotypy normalności-a właśnie wedłóg tego są wasze opinie-się zmieniają...dzisiaj gej jest nienormalny a jutro może być normalnym człowiekiem ...dziś normalne jest to że hetero się przytualja a jutro może to być wytykane palcami...świat się zmienia...a wy jesteście ograniczeni...nie macie własnych pogladów ...działacie na podstawie przyjętych stereotypów...i nie prubujecie nawet przez chwile od nich odbiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciii....
Barnaba a powiedz mi na jakiej podstawie głosisz że ludzie homoseksualni z normalnych rodzin to ludzie uposledzeni...podaj mi powody ...działania wskutek których ludzie homoseksualni z normalnych domów są uposledzeni...przykłady...no prosze...jak chcesz mi udowodnić że homo z hetero rodzin są nienormalni i chorzy psychicznie...tylko nie zażucaj mi tu biblią...bo nie wierze w boga i jego biblie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciii....
A te normalne zdrowe dziecko to dziecko heteryków ...które żeby zawsze być postrzeganym jako normalny zdrowy człowiek musi być hetero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciii....
Ach tak barnaba jeszcze.....Najlepiej jak chcesz mi udowodnić że to jest upośledzenie psychiczne to zażuć jakąś opinia psychologa dziecięcego i psychiatry...jakąś pracą na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem dyrekcja postąpiła bardzo niesłusznie. Studniówka jest ważnym momentem w życiu każdej nastolatki i nastolatka, więc nikt nie powinien zabraniać lub nakazywać z kim można się na takiej imprezie pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×