Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość histeryczka890

wejdzcie

Polecane posty

Gość histeryczka890

mam bardzo obfite uplawy (wiem ze mam grzybice dostalam czopki) dlatego sluz jest żólty ale martwi mnie jego ilosc jest go masa ,co 304 godziny musze wymieniac wkladke a moze to plyn owodniowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość histeryczka890
odpiszcie plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada dla ciebie
mogą to być niestety wody płodowe. Natychmiast idż do lekarza!!! Miałam taki przypadek w rodzinie i niestety w 4 miesiącu dziewczynie zaczęły się sączyć wody płodowe. Natychmiast do lekarza nie zwlekaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz chociarz że wciąży jesteś są chyba w aptekach jakieś testy, które potwierdzają czy to płyn czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość histeryczka890
wczoraj bylam i mowilam ze mam zoltawy obfity sluz i powiedzial ze to normalne..a jak poznac ze to wody plodowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość histeryczka890
no jestem w 13 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość histeryczka890
no jak wygladaja wody plodowe?? boj a nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada dla ciebie
nie wiem jak poznać czy to wody płodowe. Ale na twoim miejscu bym nie ryzykowała i natychmiast poszła do lekarza. Znajoma niestety straciła to dziecko, płyn cały czas się sączył i maluszek miał za mało powietrza żeby przeżyć :( Idż do lekarza, to nie są żarty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wody powinny być przeźroczyste, ale bywają różne, nawet zielone idź dolekarza, jak nie do tego samego to do innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość histeryczka890
to jest zoltawa maż ,do "dobra rada dla ciebie" a moglsbys zadzwonic do tej swojej kuzynki sie zapytac jak to wygladalo bylabym ci wdzieczna naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość histeryczka890
wczoraj bylam u ginekologa przed wczoraj na usg nie chcialabym siać paniki niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śluz jest gęstrzy, ale jak tylko się sączy, to rzeczywiście można pomylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość histeryczka890
to jest rzadkie ,z czasem przybiera serkowata konsystencje ...ale kapie tak jakby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada dla ciebie
niestety nie mogę zadzwonić, bo to stało się niedawno i rana jest zbyt świeża żeby o tym dyskutować! Do lekarza nie możesz iść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie rzeczy nie dzieją się z dnia na dzień wody powinny być rzadkie i przeźroczyste nie iem czy to ma wpływ ale rozumiem że rozwarcia nie masz pęcherz nie został przebity a robiono ci USG dopochwowe - bo ja też tak miałąm po dopochwowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada dla ciebie
ale nie musi być rozwarcia, ani pęknięcia pęcherza, a wody mogą się sączyć i to jest sygnał, że coś złego się dzieje. A jak byłaś ostatnio u gina to już wtedy miałaś takie obfite upławy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zaczeły sie saczyc na kibelku akurat jak skonczyłąm sikac to dalej leciały i nie mogłąm tego powstrzymac wiec pojechałam do szpitala i sie saczyły jeszcze na drygi dzien ale były przezroczyste ijak woda ,akcje porodowa wywołali sztucznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość histeryczka890
u mnie tra juz to od ok 3-4 tygodni po kazdym sikaniu jest tego wiecej ...powiedzialam ginekologiowi ze martwi mnie moj sluz powiedzial ze kolor sluzu to zoltyu poniewaz jest infekcja-grzybica a ze duzo tego to normalne ,ale nie wiem jak wygladaja wody plodowe?! usg nie wykazaloby tego ani ginekologiczne badanie ze jest cos nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wody
Wody plodowe sa przezroczyste. Owszem moga sie saczyc delikatnie, ale nie wygladaja jak upalwy, tylko jak woda, zostawiaja mokra plame. Ktory to tydz. ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość histeryczka890
13 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wody
W czasie ciazy nasilaja sie uplawy. Z tego co piszesz wynika, ze to wlasnie one, a nie wody plodowe. Poza tym jest zdecydowanie za wczesnie, na odchodzenie wod... toz to prawie poczatek ciazy. Zawsze jednak pytaj swojego lekarza o wszystko co Cie niepokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×