Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SZUbrawiec

Do wziecia jestem

Polecane posty

Gość sssssssssssss
szubrawiec na siec łowi bo wędeczka za ..krotka...mała??? lichawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssss
hahah nie no to raczej w gre nie wchodzi nie mam penisa..ale kto wie.. kto wie;) mysle ze skuteczniejszy szpadel jest co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zrozumialas mnie... ale co tam... wazne ze sie cos klepie. Klaniam sie teraz juz kategorycznie* do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssss
widocznie tak.zreszta kto Cie tam wie..o co Ci chodzi;)..pozdrawiam czas do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem waszym oddanym sluga... mam przyniesc buty i czapeczke z dzwoneczkami... tylko moze pozniej ... cye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) przez chwile do wziecia jestem... :P oprocz tego ze madry piekny i mlody to dobrze wychowany !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorze topiku
A ile masz lat, jakie jest Twoje wyksztalcenie i zainteresowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 wiosen na karku. Wyksztalcenie ? a czy to wazne ? Zainteresowania ... wszystko co chociaz troche pozwala zapomniec o szarej codziennosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssss
jest ktos chetny?;) hehehe oj lichutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssss
hehe albo TY cos malo interesujacy sie wydajesz...chyba musisz dac wiecej z siebie,....mowilam REKLAMA DZWIGNIA HANDLU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dac dac tylko by braly ... kobieto wystarczy ze jestem mezczyzna tak czy siak jakas kobiecina spragniona silnych meskich ramion sie pojawi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssss
hahah a masz takowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorze topiku
Szukasz kobieciny. W obecnych czasach trudno spotkac kobiete, kobietke kobiecine, w obecnym swiecie zyja BABY, polujace na zwierzyne (patrz faceci), walczace o byt (patrz posady i super kasa). Baby w swoim babstwie wcale nie sa szczesliwe, probuja powrocic do wsych kobiecych korzeni poprzez coraz wymyslniejsze proby kamuflarzu, jednak ewolucja kobiet w baby poszla juz za daleko. A kto byl prowodyrem owej ewolucji? Oczywiscie faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssss
ooo..ale ze mnie babsko! to sie dowiedzialam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Bracie, pozwól, że usunę drzazgę, która jest w twoim oku\", gdy sam belki w swoim oku nie widzisz... ;-) taka prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorze topiku
EWOLUCJA, obecny stan jest stadium przejsciowym, przemiany kobiecin w BABY, a nastepnie w SUPERBABY. Mniejszosc gatunkowa zamknie sie w rezerwatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssss
jesli do mnie piszesz, to oczywiscie ja uwazam sie za 100% kobietke...dlaeko mi do babska..nie mowiac juz tu o jakims kamuflarzu itp..ale skoro ktos tu tak stwierdzil..moge byc i baba...co mi tam;)tylko nie specjalnie wiem czym jedna od drugiej sie rozni.. zarowno kobieta jak i baba to jedno a i zachowania te same...po co mam obwiniac za to mezczyzn?..to takie słodkie istoty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... mnie nie obchodzi kto bedzie gora... kobieta czy mezczyzna wazne zeby mialo w glowie dobrze poukladane ... ;-) jak trzeba bedzie to moge i w rezerwacie zyc ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorze topiku
a kim jest wariatka wg Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złosliwa cholera
jakies wymagania szubrawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×