Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SZUbrawiec

Do wziecia jestem

Polecane posty

A tak słowo wariatka tez mnie ubodło Jak kobieta kocha a nie ma szacunku okazywanego, stoi na ostatnim miejscu to jak kocha to ja boli i mowi o tym. I zostaje nazwana wariatką... Ale zapomniałam o tym:) Tak miał być slub:) I będzie, jak Olcia będzie miec zero - miejsce i przestanie ją bronic:) Rycerz broni ukochanej jak np ktos chce jej zło wyrzadzic, a czary to zło. Powinna w ryj dostac ta ALcia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabolało mnie słowo cenna a mowił to, wiedząc o tym, ze czary na mnie słała, ze mu złorzeczyła, ze była podla iwyracowana.. powinny mu te slowa przez usta nie przejsc- cennna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to jest przyklad ze mezczyzna musi pilnowac kazdego slowa ktore pada z jego ust... bo jak cos sie kobiecie nie spodoba to mu zyc nie da ... rozbebeszy wszystko szukajac zlych intencji i podstepu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
01.02] 15:40 jak kocha to tak będzie:) Bo słowa wiesz, jak częsci człowieka:) Nie mow nic, tylko obrączki poleruj:P a mów jak mowiłes poezją, pięknie, że ona cenna, bo ją kochasz i ona ciebie:) nie dziw sie, ze tak reaguje! Bo kocha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaję ci rację;) ale... wśród tych smoków i potworów, są rycerze bo zawsze gdzie zło, jets i dobro. Tak dla równowagi:) Rycerze są tylko czasem zbaczają z drogi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
|---------------------- -| | ZAMKNIETE | | DO ODWOLANIA | |----------------------- |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do..........t
do (w)ziecia? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do..........t
ok ,biore,tylko zapakowany i z kokardka ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do..........t
nie przyniose a raczej odbiore :] ma byc juz zapakowany i ladnie z(a)wiazany. paczke odbiore dzis wieczorem,zglosze sie na numer 1959869

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do..........t
rozpakowany? jesli wlasnorecznie,to ok,jesli nie...to zwroce nabytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do..........t
sadze ze wlasnorecznie,choc "calkowicie" poznam to dopiero wieczorem,jak mawiasz poznym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh..ja też przyciągam emocjonalnych wykolejeńców lub facetów po przejściach...życzę więc powodzenia i wytrwałości Pocieszycielka utrapionych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×