Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Naughty

zakichana poczta polska !!! a ja czekam na paczke ponad miesiac !

Polecane posty

Wczoraj byłam na poczcie, bo nie dotarła do mnie paczka PRIORYTET!!!!!!!!!!! (powinna dotrzeć następnego dnia do godziny 16) wysłana 3 tygodnie temu. Nie ma jej!!!!!!!!!!!!! Banda złodziejaszków. Tylko strajki im w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobraz sobie ze ja czekam ponad miesiac na paczke nadana pocztexem ! 140 zl plus 20 zl za priorytet !!! paczka przepadla jak kamien w wode a miala byc do 3 dni , max.4!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak mi slow na nich kartki swiateczne tez szly ponad miesiac a i tak nie do wszystkich dotarly :O banda nieudacznikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja miałam szczęscie
paczka z UK doszła do Polski co prawda po świętach, ale doszła. po prawie 2 tygodniach - to i tak szybko sądząc po tym,co piszecie :O kartki z Polski do UK tyle samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też czekam już masakrycznie długo na potwierdzenie wpłatyrachunków bo jeszcze nigdzie nie została wpłata zaksięgowana a wpłacałam ponad 3 tygodnie temu(dobrze że mam kwitki) oraz na paczkę wysłaną Pocztexem.Także miała być po góra 2-3 dniach a tu już prawie 3 tydzień mija i nic nikt nie wie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kill poczta
do mnie nie doszla zadna kartka , choc wiem ze byla wyslana nie jedna ale 5 . Paczek to mi juz zaginelo chyba z 10 , wysylane poczteksem takze beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do mnie dochodzi wszystko
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocztówkaZhelu
__________________________________________________________ ty myślisz, ze im wiecej topiców o tym założysz, tym szybciej ona dojdzie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takze czekam na \"priorytet\" juz tydzien - 3 paczki- jedna juz doszla o dzowo na czas kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja nie wiem
bo już tyle paczek wysłałam, nie tylko w Polskę, ale i za granicę, do Anglii, wszystkie zawsze dochodzą, nie mam zastrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja nie wiem
Naughty może piszesz jak kura pazurem :D;) trochę trwa, zanim to odszyfrują ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na list drugi miesiac czekam... ale poprzedni doszedl po 9 tygodniach wiec jestem dobrej mysli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×