Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aga22.

12 t c ,bole,krwawienie

Polecane posty

Gość aga22.

WITAM! Dziewczyny prosze o odpowiedz!Jestem w 12 t.c.Juz drugi dzien mam straszne bole brzucha,i obfite krw.Miala juz podobnie dwukrotnie w 10 tc i wczesniej.Ale mialam tez kikakrotnie plamienia i niewielkie bole brzucha.Bylam wtedy u lek i kazuje mi isc do szpitala;ale ja odmowilam bo niemoge(rodzice ani nikt niewie o ciazy poza moim chlopakiem).2 tyg temu mialam robione USG i niechce znow isc do lek. bo w mojej sytuacji zrobi mi znow USG bo badania niemoze zrobic podczas krw.A tak nawiasem to co ile mozna robic USG w ciazy? Ostatnio lek mi powiedzial ze krw moga te byc wynikiem rozciagajacej sie macicy i ze pekaja kanaliki i z tego mam te krw?Co o tym myslicie!Ja sie strasznie boje,czy to niejest poronienie?Juz niemoge wytrzymac z bolu,i ten widok krwi,a niechce brac zadnych tabletek bo sie boje! Moze mi jakas opisac jak przebiegalo jej poronienie,choc wiem ze nielatwo takim pisac o tek trudnej chwili. z gory DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niniuasia
wiesz ja na szczescie nie miałam takich problemow i mam zdrowe dziecko ale to moze byc poronienie lepiej jedz do szpitala,moja przyjaciołka poroniła miesiac temu i własnie krwawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli zalezy ci na tym, zeby utrzymac ciaze, to zglos sie do lekarza. Krwawien w ciazy nie nalezy lekcewazyc! USG nie jest szkodliwe, wiec mozna je robic tak czesto, jak to jest konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziamiziaa
Dziewczyno! Natychmiast do lekarz, szpitala! Chcesz stracic dziecko?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolikoli
Dziewczyno co Ty robisz jeszcze na forum???? Już powinnaś być dawno w szpitalu. Usg można robić tyle razy ile jest to potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolikoli
jeżeli zależy ci na tej ciąży to natychmiast jedź do szpitala!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEWCZYNOA CZY WIDZIALAS
NA USG BIJACE SERDUSZKO??????????????? BO JESLI NIE TO MOZE BYC POZAMACICZNA!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bole brzucha to nic groznego byc nie musi bo moze byc to wynik rozciagania sie wiazadel-ja naprzyklad mam tak przez cala ciaze...a jestem juz w 8 miesiacu natomiast zas krwawienie ? ciezko powiedziec zazwyczaj kojarzy siez poronieniem ale znam osoby ktore do 6 msc mialy plamienia cos jakby okres w dniacch kiedy mial on rzeczywiscie byc zanim zaszla w ciaze.takze nie panikuj ale idz sprawdz. kazda ciaza jest inna kazd a przechodzi inaczej.niech lekarz to oceni. mam nadzieje ze bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliraff
na Twoim miejscu już dawno byłabym w szpitalu!!!!Jeśli chcesz utrzymać ciążę,a przecież rodzice i tak się dowiedzą.każde krwawienie w ciąży to BARDZO poważna sprawai NIE MOŻNA tego lekceważyć.Do tego masz jeszcze bóle-nie chcę straszyć (a możepowinnam)ale to moze oznaczac jedno.Nie trac czasu na dyskusje na forum tylko natychmiast jedz do szpitala!!!!powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszcie jej prawde....JESTEŚ GŁUPIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jak możesz lekceważyć takie objawy.Znależli się lekarze co to mówią jej że nie musi być to grożne ,ale MOŻE!!!!!!!!!!Ruszaj dupe do szpitala,chyba że zależy Ci na stracie tej ciąży!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koallalili98
Jesli nie zalezy Ci na tej ciazy i jest to poronienie to i tak musisz isc do lekarza bo trzeba tam ,ze tak powiem .Pozostalosci po ciazy moga sie okazac nawe t smiertelne.Nie lekcewaz tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _d_
PORONIENIE W TOKU!!! tak sie to nazywa... Nic nie poradzisz innego tylko rozmawiaj z Mama i do szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to glupia prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga22.
Nieodpisywalam,bo niemam dostepu codziennie do netu,tylko u kolezanki!DZIEKUJE wam dziewczyny za odpowiedzi,te mile i te niemile tez!Tylko ze ja bylam juz 2 tyg. temu u lekarza i powiedzial ze mam przyjsc za miesiac,powiedzial ze to wlasnie cos takiego jak rozciaganie wiazadel,mi powiedzial ze macica sie rozciaga i przez to to krwawienie!Jak narazie pilam RUMIANEK - bo chyba on nieszkodzi w ciazy? i po 2 dniach mozna powiedziec ze obfitego krawienia i silnych bolow jest w porzadku,wierze ze jest w porzadku,mysle ze wszystko zno jest ok,bo juz mialam tak 2 razy!Bylam wtedy u lek, i powiedzial ze mam lezec a jak nie to szpital,dlatego ostatnio nieposzlam bo pewnie by mi to samo powiedzial,a nieche robic duzo razy USG bo slyszalam ze to szkodzi,i niepowinno sie czesto naswietlac dzidziusia! Jeszcze raz DZIEKUJE za odpowiedzi!jak cos bedzie nietak to bede pisac i pytac i prosic was o odp.!Jesli mozecie to odpiszcie jeszcze czy RUMIANEK mozna bez problemu pic w ciazy!? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opadły mi ręce
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111111111111
mi też opadły :o a gdzie Ty dziewczyno słyszałaś ,że usg szkodzi ? :o a ten rumianek to niby po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga czy ty nie zamierzasz wcale powiedzieć mamie o ciąży,czy tylko na razie? Moim zdaniem prędzej czy później to i tak się wyda a jeśli powiedziała byś teraz to może mama by cię wsparła teraz w tych trudnych momentach. A poza tym co to za wytłumaczenie że nie możesz iść do szpitala bo mama się dowie o ciąży? To bardziej boisz się reakcji mamy czy o życie swego dziecka? Takie częste krwawienia i silny ból to nie jest coś normalnego w ciąży i jeśli lekarz kazał kłaść się do szpitala to powinnaś posłuchać bo może się to skończyć źle zarówno dla ciebie jak i dziecka. Życzę trochę więcej odpowiedzialności i odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny to
debilna prowokacja albo jakas debilka jest tak pierdolnieta ze szkoda na nia czasu moze lepiej jak poroni bo inaczej to biedne dziecko będzie miało przejebane zycie z takim debilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werda
aga22. a co ty robisz o 1.30 u kolezanki?? dziwna jestes i w ogole....brak słow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuuulka24
Aga dwa lata temu byłam w podobnej sytuacji, poroniłam, ale leczyłam się, to na pewno nie wiązadła, Tobie brak poprostu progesteronu(luteina, duphaston) powinnaś natychmiast to wziąć i to w dużej dawce, a najlepiej idź prywatnie do lekarza, nie lekceważ tego, i nie pij żadnego rumianku, bo Ci to nie pomoże.U ciebie zaczyna się poronienie, albo płód obumiera, nie ma czasu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga22.
Nierozumiem co z tymi prowakacjami wam chodzi.Po co mialabym kogos prowokowac!Niechcesz nie odpisuj! Anuuulkla24 dziekuje za odpowiedz!Rumianek pilam i troche mi przeszedl bol brzucha!Chodze prywatnie do lekarza i to lekarz mi tak powiedzial,ze to moze byc powodem!i tez mam problem z jajnikiem,ale ponoc tego teraz niemozna leczyc tylko po urodzeniu! Lekarz mi powiedzial ze niemozna co tydzien robic usg bo to sa promienie szkodliwe!i to niejest tak ze niechodze do lek.,bo bylam ito czesto,a teraz nieposzlam,gdyz bylam 2 tyg temu i pewnie by mi kazal isc do szpitala,a ja wiem co jest w naszym szpitalu(ostatnio kolezanka mi opowiadala,ze jej kolezanke zle wyczyscili i znow ponownie to musiala przechodzic,druga byla tam wtedy jakas dziewczyna i musiala 2 dni czekac na usg bo sie zepul sprzet...),i dlatego wole w domu polezec!Ja jak sie dowiedzialam z testu ze jestem w c...poszlam do szpitala do lek.z nfz-u,to powiedziala ze mam objawy ciazy,ale usg mi niemoze zrobic bo niemialam zasw.z bezrobocia,i skierowania na badania krwi tez mi powiedziala ze mi wypisze jak przyniose to zasw.!Dlatego lecze sie prywatnie,choc niemam zaduzo kasy i tez niechce tak czesto chodzic!A jesli chodzi o mame, to niejest tak strasznie,ale narazie niechce Jej nic mowic,ale pewnie wkrotce sie dowie!i to niejest glowny powod ze nieposzlam do szpitala!Jesli to czytaja dziewczyny ktore kiedys mialy takie bole i krw( nie plamienia) w ciazy to chetnie wyslucham ich rad i co im bylo i jak temu radzili!Narazie na szczescie wysztko przeszlo i wierze ze jest wszystko OK!Ja wlasnie planuje wizyte u lek.,wierze ze bedzie wszystko w porzadku z moim dzieciaczkiem!dzieki diewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaa
usg to nie promieniowanie, tylko ultradźwięki :~/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ja miałam krwawienie na początku ciąży ale tylko raz przez 1 dzień. Gin powiedział że był to najprawdopodobniej krwiaczek ale już go nie ma i na usg nie było nic widać. Dostałam jednak leki na podtrzymanie i musiałam odpoczywać. Więc jeśli u ciebie to nie jest pierwsze krwawiene i nie dostałaś od gina leków to proponuję zmienić lekarza lub iść jeszcze raz. Być może gin nie przepisał ci leków bo sądził że jak trafisz do szpitala to tam ustawią ci odpowiednie leczenie. Nie wiem jaka może być przyczyna twojego krwawienia i mam nadzieję że nie dzieje się nic złego, ale radzę jednak byś upewniła się u specjalisty czy nie jest to nic groźnego. Myślę że takie krwawienie nie jest normalne w ciąży i na pewno może być bardziej groźne dla twojego dziecka niż kolejne USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koallalili988
plod obumar a ty poczekaj jak zaczniesz znowu krwawic i wykrwawisz sie na smierc.Tylko nie idz do lekarza ,bo karze ci isc do szpitala i MAMA sie dowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marna glupia prowokacja
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja jak tylko zobaczyłam ślady plamienia to od razu pojechałam do szpitala. Leżałam na podtrzymaniu i dzieki temu mam zdrowe dziecko. Nie wiem na co czekasz? Żaden rumianek Ci nie pomoże!!! Musisz dostać duphaston albo ketoprom w zastrzykach o ile nie jest za póżno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga22.
DZIEKI wszystkim ktorzy mi odpisali! Bylam u lek. i wszystko w porzadku,lek powiedzial ze to krw jest niebezpieczne,ale w ciazy macica jest silna ukriona i przy rozciagania krwawi, i ze dobrze ze ta krew sie wylewa na zew. MIALA JAKAS TAK W CIAZY? Kazal mi jeszcze caly czas lezec,bo inaczej moge poronic! Zastrzyki dostalam poprzednim razem! pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×