Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona 20 lat

Proszę o radę

Polecane posty

Gość Ona 20 lat

Nie wiem właściwie dlaczego tak naprawdę akurat TUPAJ napisała,może dlatego że tu można napisać wszytsko a nikt i tak nie wie kim jestem... Chodzi o mojego faceta.Jesteśmy ze sobą ponad rok.Na początku znajomości było cudownie ale teraz nie wiem co o nim myśleć kłócimy się coraz częsciej dlatego że on ma żal że nie mam pracy . Skończyłam liceum , teraz uczę się zaocznie w technikum od października chce iść na studia. A on ciągle ma pretensje że nie szukam pracy że on w moim wieku charował itp itd.Już czasami mam dość bo słysze tylko praca praca praca.No i jeszcze że jest zmęczony.Ciągle zmęczony.On ma 27 lat a zachowuje się jakby życie kończyło się na jednym. Nie pamiętam kiedy gdziekolwiek byliśmy a mi brakuje ludzi rozmów.Kiedy mu o tym mówie słysze : jestem zmęczony , nie pracujesz to nie wiesz jak to jest. co ja mam zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość st. piter
nie pamitasz gdzie byliście ostatnio? ale pewnie pamietasz kto za to wszystko płaci? jesteś pijawką pewnie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 20 lat
Byliśmy na pizzy i to ja za nią płaciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jak to
on pracuje a ty placisz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwny ten Twoj facet............iz On w Twoim wieku pracowal to nie oznacza,ze kazdy powinien tak samo robic jak On.............tak wczesnie zaczac prace:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 20 lat
hyhyhyhy przecież każdy może mieć jakieś swoje plany na przyszłość prawda ? Chyba wiele osób po studiach zaczyna pracę i nikt się tym nie dziwi albo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaska girl
idz do pracy kobieto i nie wciskaj nam tu kitu pewnie jedziesz na jego kasie facet glupi nie jest, wiecznie za ciebie nie bedzie placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 20 lat
alaska girl - mylisz sie bo nie chce jego kasy wiesz , mam co jeść i w co się ubrać.Mieszkam z rodzicami.I nie on mnie utrzymuje.Zresztą nie będe się tłumaczyć sumienie mam czyste ale dziękuje za komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za stary chyba dla Ciebie..ty chyba potrzebujesz jeszcze sie wyszalec, a on...zachowuje sie jak zajechany dziadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona 20 lat - narezkasz,ze On Ci w sumie kaze isc do roboty a piszesz pozniej tak : Ona 20 lat hyhyhyhy przecież każdy może mieć jakieś swoje plany na przyszłość prawda ? Chyba wiele osób po studiach zaczyna pracę i nikt się tym nie dziwi albo ? o co Ci kuFFa w koncu chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 20 lat
hyhyhy chyba mnie nie zrozumiałaś-idąc do pracy wiadomo jest że wtedy nie pójdę na studia prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda i o to samo mi chodzilo hehe zamotalysmy sie:P w sumie mozna i studiowac i pracowac ale tylko wtedy jak jest sie na zaocznych studiach jak ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 20 lat
hyhyhy masz rację tylko mnie nie stać na zaoczne studia i tu jest problem , i muszę wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 20 lat
hyhyhyh milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×