Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asia_P

duzo czasu spędzałyście na dokształcaniu sie z zakresu

Polecane posty

co jest potrzebne dla niemowlaka, co nie, co lepsze. skad to wszystko wiedziec, jaki krem, jaka oliwka, a moze puder, a moze wszystko? duzo czytałyscie na ten temat, czy wogóle co wpadło wam w rece to kupiłyscie. i ogolenie czy czytałyscie literature o ciazy czy raczej nie ma potrzeby czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby lepiej wiedziec niz nie wiedziec,czytac zawsze warto ale nie zawsze ma sie czas i checi . krem czy oliwka np penaten to sprawa prób i błędów, niby dobra dla dziecka, ale nawet od najlepszej moze dostac uczulenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o literature fachową zaczeam się z nią zapoznawać jak staraliśmy się już o dziecko oraz w czasie trwania ciązy.Jeśli chodzi o kosmetyki to kupowałam z tych znanych firm które non stop głosza reklamy.Ale nie każde się z nich sprawidziły.Jak dla mnie znane nie znaczy że jest dobre.Do tego potrzeba czasu,co jest dobra dla dziecka sąsiadki nie muśi być dobre dla mojego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja strasznie lubie czytać. W pierwszej ciąży ciągle czytałam o dzieciach i choć teraz będzie już drugie, to jednak znów ciągle czytam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantta
wiecie co jest wkurzajce ze czesto faceci nie czytaja lub wogóle, bo twoerdza ze oni chca miec dziecko a ty kobieto zajmij sie juz wszystkim, ja sie nie zgadzam z tym tez musi wiedziec co i jak jak zajac sie dziekiem co wolno a co nie jak to było z tym czytaniem przez facetów u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś zmusiłam :) męża, żeby oglądał ze mną taki filmik na tvp2 \"W łonie matki\", a po kilku minutach bardzo go zaciekawił i już nie możemy doczekać się 2 części, a tak to ja mu czytam jajkieś fragmenty książki czy gazety albo opowiadam co się w danym tc dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantta
mnie osobiscie flustruje i czuje sie wrecz zazenowana,zakłopotana jak mam powiedziec zeby cos przeczytał jest mi poprstu wstyd ze musze mu o tym mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku ciąży kupowałam i wypożyczałam książki o pielęgnacji noworodka i starszego dziecka. Nigdy w życiu nie miałam niemowlaka na rękach, więc kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, byłam przerażona, że nie poradzę sobie z opieką nad maleństwem. Przeczytałam kilkanaście książek na ten temat i parę rzeczy sobie uświadomiłam, póki co tylko teoretycznie. Bardzo przydatną rzeczą okazał się internet i kafeteria, właśnie szukając w necie informacji o wózkach, trafiłam na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edukacja mojego męża na początku wyglądała tak że chodził ze mną do skzoły rodzenia,położnej zadawał mnustwo pytań gdzie nie jedna z nas nie zadała tyle ,póxniej podczytywał sobie ,,w oczekiwaniu na dziecko\" i za każdym razie mówił mi co mam robić a co nie.Cieszyło mnie to ale i męczyło bo za każdym razem powoływał się na książke że tu pisza tak i tak i ja tez mam tak robić :) hehehehe kiedy urodizł się synek czytał ,,mamo to ja\" i cieszył się swoją wiedza.Mówi że dużo jemu daly te poradniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prenumerowalam gazety o dzieciach jak jeszcze nie bylam w ciazy potem jak juz bylam - czytalam duzo w gazetach, duzo w necie............... nie ma to jak uczyc sie przy dziecku- literatura duzo nie daje nagle okazuje sie ze ten krem jest zly, ze twoje dziecko nie sypia tyle ile pisza w ksiazkach. ze teoria o ubieraniu - czyli 1 warstwa wiecej- jest do kitu bo maly dostaje potowek. dobrze jest po czytac ale nie traktowac wszystkiego jak\"definicji\" albo \"twierdzenia\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz tlumaczyl koledze jak to jest jak zostaje sie tata: \"wiesz teraz zamiast wchodzic na www.laski.pl bedziesz wchodzil na www.kupki.pl\" moj maz czyta w necie duzo- wiecej ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×