Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martinella

Jak Wam Się Podoba Moja Suknia Na Studniówkę?

Polecane posty

Gość ładna tylko bez szala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejne paskudztwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi się nie
podoba ale to tylko moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yetiiii
sukienka strasznie tandetna i wiejska ale telewizor masz fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie noe wez
straszna jest :O i te kwiatki, czy cha wie co :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze? tez mam w tym roku studniowke i powiem ci ze masz beznadziejna sukienke. tu i owdzie jest za ciasna ale przede wszystkim gorset czy cos w tym stylu-to dawno wyszlo z mody!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suknia wyglada zle
zwlaszcza na zdjeciu pierwszym jak ten szal jest tak dziwnie zawiazany.ogolem to hmm chyba jednak bez szala choc zadna rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze wywal ten kwiatek
z przodu, albo zrezygnyj z szala, bo sie troche duzo dzieje. A to czarne to spodnica? lepiej by bylo wg mnie,zeby nie byla pod spod a na wierz, z podwyzszonym stanem, byloby bardziej stylowo, I buty czarne a nie biale, Jak juz ja masz, to miej, teraz wchodzi film Maria Antonina, wiec taki styl sie robi modny, zrob sobie fryzure w tym typie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie noe wez
o matko jeszzce te buty :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEsolara
ja też mam w tym roku studniówke i mam sukienke również balową z gorsetem ale raczej bardziej prostym bez udziwnien... dziwie się że wybrałaś taką sukienke bo jka sie domyslam za cene tej sukienki mogłaś kupić coś bardziej ciekawszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładna na 3 zdjęciu z ta różyczką, ja zdjełabym szal, bez niego będzie ładniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej nikt Ci nie zarzuci, że za mało ozdobna :D Eee tam, ale w sumie to Tobia ma się podobać - baw się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest napewno paskudna wg mnie chodz do gorsetu dobralambym inna spodnica bo wydaje mi ise ze do isebie nie pasuja no i odradzam kok bo juz calkiem bedzie nie do pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżussii
hmm wiesz to kwiestia gustu. niektorym sie podoba niektorym nie,np mi -osobiscie- ... ale wazne ze Tobie sie podoba i dobrze sie w niej czujesz. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yetiiii
gorsety to poraSZka i to naprawdę....ja się nie interesuję modą, ale najpiękniejsze są proste, gładkie, ciemne suknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez buty
jej pasuja pod kolor gorsetu;) figurkę masz ładną... suknia tez mi sie podoba tylko ten szal radziłbym inaczej zawiazac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biale buty nie pasuja tutaj tak bardzo, jak tylko to mozliwe. NIE dla bialych butow. Poza tym odcien spodnicy jest czarny czy bordowy. Jak czarny, moze byc, jesli bordowy- nie. ogolnie, ujdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarźluch
mi się też nie podoba.I nie mówię tego z zazdrości, bo ja swoją studniówkę miałam już 6 lat temu! Powiem tak: góra jak do ślubu spódnica - kolor nie ten do góry, pozatym jest zbyt strojna a najgorsze to te białe buty :( masz czas, możesz coś zmienić - a jeśli masz go mało , to zmień górę koniecznie! to wszystko nie pasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yetii ok jak Tobie sie nie podoba to twoja opinia;) mi sie gorsety podobaja:) ps porażka a nie poraSZka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiaz jej na szyi
a kolor ma ladny modny ostatnio, spodnicy za bardzo nie widac i malo obcisla ta bluzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nam sie zainteresowana podlamala. spoko wazne jak ty sie w niej czujesz!! udanej zabawy... ja jeszcze mam 2 tygodnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość według mnie jest
okropna, góra, szal i ten kwiat....bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeh martinella, skoro jesteś wrogo nastawiona na krytykę, to po co się pytasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna wielka porażka
! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calosc mi sie nie podoba - ale to tylko moje zdanie. Gorset wyglada jak ze starszej siostry ktora wychodzila za maz kilka lat temu ... spodnica jak od kompletu sasiadki a buciki - cos jak dla starszej pani do kosciola :D:D - jednym slowem wszystko pasuje jak do swini siodło ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martinella, zmien te buty na ciemne, spodnica powinna byc tutaj czarna, moim zdaniem i ten szal od odstawki, zdemontuj roze!!!! moze jakas delikatna srebrna bizuteria i ujdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie jestem srogo nastawiona na krytyke:) szanuje słowa innych i ich nie podważam ;) są gusta i gusciki:) heh ja sie czuje w niej dobrze i chyba to jest najważniejsze;) moze racja , z szalu zrezygnuje ale reszta moim zdaniem jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×