Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co sie dzieje z moimi nogami

pomoże ktoś??

Polecane posty

Gość co sie dzieje z moimi nogami

5 miesięcy temu urodziłam pierwsze dziecko. bardzo dużo przytyłam w ciąży bo prawie 30kg.przed ciążą ważyłam 46kg. pare tygodni po porodzie zaczeły mnie boleć nogi:kolana i łydki. nie boli bardzo ale jest denerwujący.czasem od rana nogi mnie bolą i cały dzień nic mi sie nie chce. byłam ostatnio u lekarza ale przepisała mi jakiś zel tylko. a może jakieś badania musze zrobić?>? pomóźcie bo zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje z moimi nogami
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byc moze przeciazylas stawy- po pierwsze bierz witamine b6 i magnez a po drugie poprostu idz do tego lekarza i powiedz ze ci zel nie pomaga- byc moze bedą potrzebne zastrzyki- wiesz taki bol moze oznaczac wszystko- niedobor wapna, niedobor magnezu, reumatyzm, cukrzyce , moze go powodowac nadwaga- mysle ze lekarz powinien zrobic ci jednak badaniaa a nie przepisywac durne zele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje z moimi nogami
dzięki ike. tez tak myślałam ze powinna mnie wysłać na badania. bo ból chodź nie jest mocny to jest tak upierdliwy ze nic mi sie nie chce.ciągłe zmęczenie. Karmie piersią i może to brak witamin bo mały wszystko wyjada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego wlasnie w ciazy nie powinno sie jesc za 2!tyjtmy tyjemy i nie zdajemy sobie konsekwencji z tego co bedzie pozniej. Moj lekarz od samego poczatku mowil mi ze nie powinno sie duzo tyc bo to nie zdrowe. po prostu po ciazy masz oslabiony organizm brakuje ci witamin i stad to wszystko..nadodatek nogi nie wytrzymuja ciezaru...odchudzic sie trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak mialam
i pomoglo picie aktimelkow a karmisz piersia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×