Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała23....

poradzcie,jesli wiecie!

Polecane posty

Gość mała23....

Czy np.6 dni po stosunku i owulacji lekki ból jajników może byc objawem ciąży...a może zagnieżdżającego sie zarodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała23....
?????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała23....
No nie wierze,ze nikt mi nie poradzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mała23
a co tu radzic- jedno i drugie które sama zaproponowałaś ponieką prowadza do tego samego- CIĄŻA!!! za wcześnie na osądy "co to może być" poczekaj cierpliwie do czasu kolejnej @ i zobaczysz czy sie pojawi czy nie i wtedy zrób dopiero test! na razie pozostaje czekać- no ostatecznie test z krwi już teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ile ty masz lat? zrob test kazda kobieta ma inaczej a bol jajnika moze swiadczyc tez o jego zapaleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała23....
Hmmm...dzisiaj mnie tez bolą,a raczej jakby mnie coś "ciągło" w lewym jajniku...to nie jest tak dokuczliwe,ale jednak tym bardziej,że nigdy tak nie miałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze ten temat pojawial sie tu juz setki raz.......ale napisze go po raz koleiny....Mam 19 lat i 5 dni temu miałam stosunek z chłopakem, on był zabezpieczony prezerwtywa. Wszytsko bylo w porzadku prezerwtywa nie byla dziurawa ani nie spadla. Mialm wtedy dni bezpłodne dopiero za 2 dni mialy zaczac mi sie plodne. Mam nadzieje ze wszytsko jest ok jednak sie martwie ze do czegos doszlo i zaszlam w ciążę gdyz pobolewa mnie prawy jajnik. Nie wiem czy to z powodu ciąży czy może z powodu dni płodnych?Prosze mi odpowiedziec czy ból jajnika moze byc w moim przypadku objawem ciazy czy raczej owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×