Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3r32

jak wyglada szew po drugiej cesarce?

Polecane posty

Gość 3r32

czytalam gdzies, ze podobno wycinaja ten pierwszy szew, tak ze ma sie i tak jeden szew? czy to prawda? aha, i jak z figura po drugiej cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to prawda, jest 1 szew. Na razie terace kg, mam jeszcze brzuszek ale schudlam juz 13 kg. wiec co do figury jeszczenie moge powiedziec bo brzuch caly czas mi sie wstepuje. zostaly mi tylko rozstepy na nogach:( ale walcze z nimi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggn
Tak samo jak po pierwszej.Jest tylko jeden bo tną w tym samym miejscu co była 1 cc.Jestem 3 m=ce po porodzie i schudłam 34kg. ale w ciąży przytyłam...50.Brzuch jest w gorszym stanie niż po pierwszym cc.Dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggn. Jak przytyłas 50kg?To bardzo,bardzo duzo.Masz bliźnieta? Jestemw szoku,bo myslałam,że można zakończyc na 30kg.Ja sama przytyłam w 2ciąży 22kg.Wiec tez nie mało:O Ja też jestem po 2cc.Szew jest nawet ładniejszy niż ten pierwszy:P Jestem 5m-cy po porodzie.Mam 2kg na plusie. Niestety na razie odchudzac sie nie moge,bo karmie. Cwiczenia też mi na dobre nie wyszły,bo dysk misię wysunał chyba-opinia chirurga:O Tak więc licze na cud...:D:D:D Brzuch-gorszy niz po 1cc:(:(:( Pozdrawiam. Meegn. Trzymam kciuki i odezwij sie za jakis czas czy Ci się udało🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3r32
dzieki wielki za odpowiedzi.co prawda jezcze nie jestem drugi raz w ciazy, ale planuje. no i mamm nadzieje na druga cc;)) teraz to balabym sie juz rodzic naturalnie, ze mi to wszystko popeka. powiedzcie czy te drugie cc mialysmcie zaplanowane czy byly efektem braku postepu porodu naturalnego? co do figury, yto po pierwszej ciazy kg nic ie zostalo, ale brzuch ma lekkei siodelko. no ale wiadomo, druga ciaza bedzie jak bede automatyczne starsza, wiec cialo moze sie inaczej zachowywac. a czy po drugiej cc czulyscie sie gorzej czy tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 cc mialam nieplanowana, a druga juz tak:) przytylam w ciazy 10 kg a schudlam teraz 13:) 2 ciaze przechodzilam zupelnie inaczej- 1 trymestr gorzej, 2 tak samo- czyli dobrze a 3 trymestr o wiele lepiej niz przy pierwszej ciazy. 1 ciaza - jadlam mcdomaldy itd- moje zachcianki a w 2 ciazy same owoce i warzywa- nie moglam zyc bez nich:) i mam 2 chlopcow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×