Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spostrzegawcza*

dzieci karmione sztucznym mlekiem są jak napakowane sterydami

Polecane posty

Gość spostrzegawcza*

mam porównanie syn kolezanki miał 1,5roku mały drobny jak mrówka nie wygladał na swoj wiek karmiony wyłacznie cyckiem, nigdy sztucznym mlekiem i tak jest do tej pory ma 2 lata syn kuzyna kiedy tamten miał 1,5 ten miał zaledwie 4 mies karmiony wyłacznie na sztucznym był zdecydowanie wiekszy jakos tak potezniej zbudowany, wrecz zdrowiej wygladał tez to zauwazyłyscie jesli macie porównanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak czy nie
mamy dzieci karmiacych butla zauwazyłyscie ze wasze dzieci sa wieksze maja wiecej ciała niz te karmione piersią? no tak czy no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spostrzegawcza*
nikt nie napisała ze to regula ja tylko pytam czy to zauwazyłyscie i czy w waszym przypadku jest podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie prawda.Moje dziecko bylo na sztucznym od pocz. i bylo normalne nie chude ale nie takie jak te na cycku co dwie godziny-grubasne,z milionem faldek i raczkami jak nadmuchanymi.... To w ogöle nie jest regula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja na cycku
i byla dosc grubasna teraz juz na sztucznym ale mojej znajomych co sa nacycku wieksze i grubsze sa dzieci niz na sztucznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja na cycku
a tak wogóle jakie sterydy wiesz wogóle co to sa sterydy czemu piszesz cos o czym nie masz pojecia ? wiem ze to kojrzy Ci sie z kulturystami co biora sterydy ale czemu skojarzylas to ze sztucznym mlekiem i dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3r32
wcale nieprawda, ze karmione sztucznym sa grubsze. zalezy to od predyspozycji dziedzicznych, a takze od ilosci podawanego mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spostrzegawcza*
moja na............. to tylko porównanie, dosc trafne bo zarówno mleko sztuczne jak i sterdydy to chemia. niewiedziałas? to juz wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale głupoty
napisałaś !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matkooo
napisała swoje spostrzezenia i tyle, cos wam nie pasuje ? gdzie napisała ze tak jest zawsze ze to reguła?????? durne jestescie jak zwykle jak przekupy na targu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam nieprawda
Mojej siostry starsze karmione piersia - małe, chude, drobniutkie, drugie tez na piersi - ogromne na swój wiek, wszyscy od urodzenia dawali wiecej i to sporo wiecej. Kuzynki na butelce - kruszynka, koleżanki na piersi - chłop jak dąb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje że nie ma rególy.Mój jest dzieckiem butelkowym i jest normalnym dzieckiem nie grubaskiem ale wiaterek napewno jego nie przywróci.Dzieci znajmoych tez są karmione sztuczne i są grubaski i chuderlaczki .Ja bym stawiała ze to jest mit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inke21
hmm ciezko powiedziec moj od samego poczatku na sztucznym a wazy 9100 - 9 miesiecy dzieci moich kolezanek kermiace cyckiem jeszcze, waza o 0,5 kg mniej a w wygladzie nie ma roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×