Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szasza2

Co kupiłyście z kosmetyków Sephora?

Polecane posty

Gość szasza2

I co polecacie ,a czego nie? Ja wczoraj kupiłam bazę Sephora i jest do bani.Ale np z kredki jestem zadowolona.A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innych
wprawdzie to nie kosmetyk, ale rzecz godna polecenia;) kupiłam sobie dwie szcotki do włosów sephora professionnel;) mam długie, gęste włosy i sto światów z nimi;) kupiłam dużą szczotke z naturalnego włosia, ktora wreszcze z mojego siana uczyniła ładne, rozczesane, błyszcząse kosmyki;) szczotkuje nią włosy dwa razy dziennie, efekty super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szasza popatrz
a ja kupilam baze matująca z której jestem zadowolona i kredkę z której absolutnie nie jestem i lezy.widzisz jak bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość versz
ja kupilam baze pod podklad nawet nie pamietam czy to jest matujaca czy (chyba) rozswietlajaca...Jest beznadziejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **** **** ****
ja polecam cienie do powiek w takim okragłym pudełeczku 4 kolory błyszczyki na przezroczystej paletce są spoko, ale bez rewelacji lakier do paznokci bardzo mi pasuje, bo dość długo się trzyma fajne są wody w takich długich fiolkach małych..moza wypróbowac wiele zapachów totalną rewelacją są dla mnie kuleczki do kąpieli, odbiegają jakością w górę od wszystkich kosmetyków tego typu, cudownie nawilżają skórę, doskonałe do zastosowania przed depilacją depilatorem, bo się przy usuwaniu włosków skóra wcale nie podrażnia i nie wysusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka1984
Witam :) Polecam cienie do powiek.Sa bardzo dobrzes prasowane i posiadaja stosunkowo duzo pigmentu - fajnie sie nimi maluje,Nie osypuja się,nie roluja... Szeroka gama kolorystyczna. Cienie sypkie - broakat- rewelacja na karnawał Pudry w kamieniu - matujace,brazujace, rozświetlające bazy rozświetlajace- świetne upiększacze do ciała... rozświetlajacei ożywiajace skórę szeroka gama kolorystyczna pomadek do ust produkty do pielęgnacji ciała - rewelacyjne zapachy- kazdy coś znajdzie dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
lakier do paznokci - bajka ale tylko do pierwszego mycia wlosow. potem odpryskuje na koncowkach pomadka w kulce - nawilza, ladnie pachnie, ladnie wyglada. polecam flamaster do ust - po prostu swietny. trzyma sie bardzo, bardzo dlugo, ladnie i naturalnie wyglada. szczotki do wlosow - tylko z sephory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka24
ja kupilam kredkę do oczu taką grubą i jest ok, tak samo tusz do rzęs ten pogrubiający i wydłużający ale z tuszu jestem troche mniej zadowolona bo skleja rzęsy ale plus ,że się nie obsypuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norrry
Błyszczy i jest ok;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesf
Ja kupiłam korektor i jestem zadowolona z niego.Fajny topik.Zastanawiam się nad cieniami do brwi w takiej malej palecie.Miala je któraś z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam sobie błyszczyk do ust, ten z \"dziewczęcej\" serii, nakładany wprawdzie paluchem, ale miał taki zapach, że nie umiałam się powstrzymać. Daje piękny efekt \"glazurowanych\" ust - poza tym pięknie pachnie i długo się utrzymuje na ustach. Nie schodzi dosłownie w chwileczkę po nałożeniu i wytrzymuje NAWET długotrwałe picie herbaty czy drinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×