Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ruht wohl.

Kołysanka

Polecane posty

Gość Ruht wohl.

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popropsiłam o kołysnake a on mi napisał: ach spij kochanie gwiazdke z nieba dostaniesz zatkało mnie, bo myslałam, ze zanuci kolysnake z perfektu i mama mowi: ale romantyczny facet:) na 5 wcielen ktore mi przedstawił, na ktore sie skusze;) lekaz neurlowo itp obie z mamą wybrałysmy te wcielnie romantyczne:) Nawet nie wie jaki On ma skarb w sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrzosówka
Ładne, ale nie to mi się rozchodzi. Właśnie słucham najpiękniejszej kołysanki świata :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iryssa on jest
lekarzem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrzosówka
A kto taki, Irrysa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On jest niedoszłym socjologiem, muzykiem, a dla mnie poetą, pisarzem i romantykiem:) niesmiałym scenariuszem. Ubodzy w Duchu, albowiem oni będą pocieszeni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaska
Iryssa Ty dalej o Pućku myślisz?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrzosówka
:-) Żeby tak jeszcze potrafił zadbać materialnie o dom... Romantyzmu na długo nie starczy, kiedy się okaże, że nie ma czym płacić za mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrzosówka
Miłość do Pućka nie zna granic :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, nie pytaj nawet bo to idea Fix, stała jak aksjomat w matematyce:) Oj ten Puciek:) na dom?:) dom jest w nas:) tam dom gdzie my. jak ludzie sie kochają to są szczęsliwy ze sobą wszedzie na obczyjznie, z bliska, z dali, w inym miescie w domku z wikliny, cegieł czy igloo:) wiem co mówie A właśnie abym to ja była szczesliwa Pucius musi miec duze poklady niewyczerpalne romantyzmu:) Wtedy jestem szczęśliwa:) jak sypie na mnie płatki róz zamiast sniegu, jak spiewa kolysanke, dla mnie łowi rybki , smazy:) Pomysłow ma wiele. Własnie kocham w nim ten romantyzm:) pomysły np on sie chowa w pudle w lesie, daje mi znaki a ja po znkach odnajduje prezent a on wyskok z pudla robi:) I kto mowi ze szczescie to tylko filmach:) nieprawda, zycie jest piekne A najpiekniejsze scenariusze pisze zycie:) Ale tylko nielicznym;) jak nam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrzosówka
Nierzadko te piękne scenariusze są dość dramatyczne, kiedy nie ma za co dzieci nakarmić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci nakarmimy za ten scenariusz, który napisało zycie:) cos sie tam zarobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uch......
potem bedzie szukac jakiegos sponsora z samochodem :D swoja droga ciekawe jak poeta rozmawia z laska co zdania po polsku sklecic nie potrafi :O "te wcielenie romantyczne" hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrzosówka
To ja życzę powodzenia, Irryca, z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zrozumiałeś. Widać że nie czytasz sercem, a oczyma, materią chodizło mi o petit livre:) jakoś się wykarmi szkoda, aby tak piękny scenariusz który napisało zycie pozostał pomiedzy nami:) Aby poczytali go inni:) Materialista widzi materie, uduchowiony ducha i serce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×