Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BRANKA79

rowerek stacjonarny-czy warto i jaki ...?

Polecane posty

Gość gość
Ja właśnie zamówiłam na electro.pl i ciekawa jestem efektów. Już się nie mogę doczekać aż zacznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melikson
Ten rowerek z domenasportowa będzie dobry, jest magnetyczny a te są lepsze, także zrobiłeś dobry zakup. Też myslę by taki kupić, ale odożę chyba ten zakup na jesień, bo latem wolę zwykły rower na powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani plastry ani tabletki ! To nic nie daje. Podstawa to dieta i jakaś aktywność fizyczna. Jak nie chcecie albo nie możecie się masakrować ćwiczeniami, o zamiast wydawać na to kasę to lepiej dołożyć i kupić rower. Ja tak zrobiłam, na electro.pl znalazłam fajne rowery i cena też super. Efekty widać już po miesiącu takiego stylu życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Firma Hammer ma solidną ofertę jeśli chodzi o sprzęt sportowy, 3 letnia domowa gwarancja z dojazdem serwisanta do domu. Sam mam rowerek hammer cardio Xt5,  na razie spisuje się bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova

 

A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? 
Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas 
Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! 
ul. Krakowska 17/9  Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffff
Dnia 8.01.2007 o 16:35, Gość BRANKA79 napisał:

kto ma rowerek stacjonarny?-wasze opinie...

ja mam najtańszy z allegro :D haha nie ważne jaki, ważne żeby nie robił za wieszak na ubrania tylko na prawde na nim jezdzić :D

super schudły mi uda od wewnetrznej strony, polecam@!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioolka

Ja polecam rowerki treningowe marki Hop-Sport, producent ma też swój sklep o takiej samej nazwie. Spory wybór,dobra jakość idealnie sprawdzają się do treningu w domu 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×