Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fghj

Obrzydźcie mi jakoś Wentwortha Millera z Prison Break

Polecane posty

Gość fghj

Za bardzo mi się podoba i zaczynam go idealizować. Może macie dostęp do jego brzydkich zdjęć albo wiecie coś co stawia go w złym świetle. Narazie wszystko co czytam i widzę to same plusy. A wiadomo, że jest poza moim zasięgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
a nie jest żonaty ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młaaaaaaaaaaa
Jest najinteligentniejszym aktorem ( iloraz wyższy niż Sharon stone - tak się chyba pisze :)) do tego niewiarygodnie skromny , naturalny i boskiiiiiii uf a miałam obrzydzić - nie da się nie da :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młaaaaaaaaaaa
i nie jest żonaty :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghj
BARDZO WAM DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Podłe Baby!!!!! :-) :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika uk
Ja również za nim szaleję :) Jest mniamusny! I tez przylapalam sie na tym, że rozpaczliwie szukalam jakichs negatywnych cech u niego, zeby troche sobie odpuscic . Na jednej ze stron wyczytalam, ze Wenworth pomimo tego ze oficjalnie jest singlem, na kazdej konferencji prasowej konsekwentnie zapewnia o swojej milosci do niejakiej Sandry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika uk
Mialo byc oczywiscie Wentworth :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakos mi sie nie podoba
chociaz atrakcyjny moze byc dla kogos. Nie w moim typie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghj
To nie ma znaczenia czy kogoś ma czy nie oczywistym jest, ze nie ma żadnych nawet najmniejszych szans żeby go poznać. Właśnie dlatego chcę go sobie obrzydzić i jak to zrobić: przystojny, wysoki, rozbrajający uśmiech, powalające spojrzenie, dobre wykształcenie, b. wysoki iloraz inteligencji i nawet znak zodiaku, który mi odpowiada a do tego w swojej męskości jest taki delikatny.....a minusy?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghj
zazdroszczę Ci, że Ci się nie podoba. O ile łatwiejszy był świat przed zobaczeniem go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laila mi
jak Wentworth może się nie podobać??? Przeciez to ideał faceta! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwweeerrrr
patrze na niego przeciez on jest naprawde brzydalek:) dziewczynyyyy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika uk
Wygląda na to, ze Went jest mężczyzną idealnym :) fghj - znasz te stronke? http://www.prisonbreak.xon.pl/ Tam możesz znaleźć bardzo dużo informacji na temat naszego mniamusnego pana :) Nie sądzę jednak, żeby cokolwiek zadziałało na jego niekorzyść. Cięzko mi uwierzyć tylko w fakt, że Went ma matkę białą i czarnego ojca. Zresztą, poczytaj sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghj
znam. dzieki. Musze osbie go wybić z głowy. Jestem za stara i mój mąż napewno nie byłby zadowolony. Myślałam że takie rzeczy zdarzają się tylko nastolatkom. jak widać - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe!! ma już 35 lat a wygląda na młodszego... myślałam że ma mniej niż 24 lata... znam go tylko z teledysku Mariah Carey i serialu Buffy postrach wampirów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samochody i tramwaje.
eee? że co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyszczka
Na pewno obsikuje klapę od sedesu, puszcza smrodne bąki, pierdzi pod kołdrą, drapie sie po jajach a po jedzeniu dłubie w zębach... Starczy obrzydzania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matkoo
oblecha.... nie wiem co sie w nim może podobać nawet gdyby siłą pakował mi sie do łóżka to bym sie nie zgodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do o matkoo
To ty chyba facetem jestes (i to cholernie zawistnym), albo slepa baba!!! Swoja droga niedoczekanie twoje zeby taki zajebisty, seksowny, przystojny i inteligentny (na dodatek;) facet jak Wentworth Miller kiedykolwiek wpakowałby ci sie do łózka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oblecha to na pewno nie jest
Ale ja mam inny gust i wole blondynow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne że ...
Went'a nie mozna okreslic w żaden sposób jako "oblecha". Jesli ktos tak mysli, to ma niexle narypane we łbie. Oblesny to może być np. taki dziad jak kononowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli on ma 35 lat
to jestem w szoku, bo na pewno wyglada na 25, chyba ze to jego stare fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppppppp
wlasnie zbieram szczeke z ziemi :| w te wakacje wyjechalam do pracy w USA, parcowalam na polu golfowym w Californii, bylam barmanka- niedaleko los angeles i... nie no nie rozumeim w ogole czy istnieje na swiecie jakis sobowtor Wentwortha? ktory ma tak samo na imie i nazwisko? :( boze po prostu nie wierze Ja nigdy wczesniej nie slyszalam o takim aktorze ani nie widzialam go w filmach... skad Wy go znacie? czy on jest bardzo znany? w goglach jest mnostwo info o nim.. dopeiro dzieki temu topikowi dowiedzialam sie, ze on jest kims znanym ale jaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co spotkalas go
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppppppp
spytalam go czy moge mu obciagnac z polykiem, ale on nie chcial :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×