Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fghj

Obrzydźcie mi jakoś Wentwortha Millera z Prison Break

Polecane posty

Gość pppppppppppppp
"spotkalam" to troche malo powiedziane.... on mi powiedzial, ze jest aktorem ale wiecie.. tam co druga osoba twierdzila, ze jest aktorem/-rką albo modelką, wiec po kilku tygodniach pobytu sie juz przyzwyczailam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppppppp
czy on ma naprawde te tatuaze???? jeszcze pol roku temu ich nie mial, wiec to moze nie on. ale jaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młaaaaaaaaaaa
nie ma nie ma !!!!!! Jest na you tube filmik jak mu te rysuneczki robili do filmu Prison break :)) Dopiero sie dziewczyny zacznie jak będzie leciał od stycznia ten serialik na polsacie !!! oj będzie masakra :)) A facet jest 4me jednym z najprzystojniejszych facetów na świecie. I do tego ten pozim IQ - ideał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly878
Tatuaże ma tylko w serialu. Jeżeli to prawda, że miałaś takiego farta żeby go poznać to ci obłędnie zazdroszczę.... Pewnie na żywo wygląda jeszcze ciekawiej cio ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppppppp
dziewczyny to normalny chlopak- taki, jak Ci wokol Was :) bardzo sympatyczny i cieply czlowiek a teraz ide go opieprzyc :) pamietajcie, ze nawet najbardziej znane osoby to TEZ ludzie. normalni ludzie :) a na kacu wcale nie wyglada tak pieknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufffffffffffff
to widzę że mam kupę szczęścia, bo ja nie jestem od niego "uzależniona", nie podoba mi się za bardzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ppppp
opowiedz cos jeszcze o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ppppppppp
Wiesz... jakoś nie chce mi sie wierzyć w twoją historię...Na kacu?? Z tego co czytałam na temat Wentworth'a ( a czytałam i ogladałam sporo wywiadów z nim) , on nie jest typem imprezowego chłopaczka. No chyba, że raz mu się zdarzyło he he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppppppp
czesc dziewczyny, no czuje sie troche dziwnie bo piszecie tutaj takie rzeczy o nim.. Nie chce pisac za wiele bo zostane zjechana, wysmiana itd. a nie mam sily tego sluchac :) To prawda- nie ejst to typ imprezowego chlopaka :) a czy wyglada oblednie?.. Wyglada bardzo dobrze ale gdybym wiedziala kim jest pewnie wydawalby mi sie boski ;) mam z nim troche zdjec, nikt z moich znajomych go nie rozpoznal... pewnie tak samo o nim nigdy nie slyszeli jak ja :P co nie zmienia fakty, ze jeszcze do dzisiaj zbieram szczeke z ziemi odkad dzieki Wam odkrylam, ze jest dosc znany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ppppppppp
Wobec tego bardzo bym Ciebie prosiła o zapodanie nam jakiejś jednej z tych fotek z naszym Panem Pięknisiem :) I tu nie chodzi o to, że zazdrość mnie zżera (chociaż .... szczerze mówiąc - zżera jak cholera ha ha ha), i że nie łykam tych rewelek o twoich "kontaktach" z Went'em, ale bardzo chcialabym zobaczyć go na takich zwyczajnych fotach. Domyslam się, że większość innych kobiet tu obecnych również ;) :) Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
a ja mam zdjęcia z bradem pittem chcecie,chcecie?:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie chcemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufo i ja D
a ja mam zdjecie z 5 ufoludkami. chce ktos zobaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alergię na ćwoków ...
... zaśmiecajacych forum durnowatymi nikomu niepotrzebnymi żałosnymi postami (myslę o "autorkach" proponujących foty z pitt'em i ufoludkami). To naprawde nie jest śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phered
heh no cóż wiele nie da się zrobić w temacie obrzydzenia...a staram się dojść do porządku dziennego po obejrzeniu wszystkich odcinków które są póki co dostepne w necie po 3 dniach oglądania jest mi naprawdę ciężko...wierzcie mi!nic innego nie robiłam tylko oglądałam, jadłam i spałam...a ten teledysk http://youtube.com/watch?v=zUiTVupn3iM to mnie po prostu dobił,co tu dużo mówić :))jeśli ktoś ma podobny problem, to lepiej niech nie ogląda(zgodnie z poradą mojej poprzedniczki,która podała ten link)ppozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do rzeczywistości i do zdrowia psychicznego;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoza 222
A gdzie się podziała ta panna co sie tak chwaliła, że ma fotki z Went'em??? He he he co ludziom do baniek nie przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×