Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Clemmentine

NAJMODNIEJSZE BUTY

Polecane posty

Gość Clemmentine
Gość To chyba jakiś żart
Wszystkie buty są paskudne.Jeżeli panuje taka moda,to ja nie chcę być modna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To chyba jakiś żart
Masz rację,te są fajne,bardziej w moim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot w baletkach
moda modą :(( te buciska są obrzydliwe :((( dobre do stroju giermka . Kowbojki sa całkiem , całkiem jednak nie uznaję ceraty :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A pudziesz ty z takimi
butami :P :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaafinah
po prostu super, uwioelbiam taki styl! Widać że poprzednie osoby zostały jednak nadal przy modzie panujacej wszechobecnie na placach i targach... czyli tandetne, niemodne czubki (szpice) , niemodne, kiczowate kowbojki itp. Taki styl panuje teraz na całym świecie i mi sie strasznie podobają te zamieszczone buciki na zdjęciach. Szczerze to chciałabym każdą parę :P Przykładem ze jest teraz taka moda to styl wiekszości gwiazd (kate moss, sienna miller itp) oraz wiekszości młodych ludzi w europie (ale niestety w krajach troszkę bardziej rozwiniętych) Naszczęście w Polsce też się już to troszkę zmienia dzieki takim sklepom jak H&M, Zara , Pull & Bear itp i oddchodzi naszczęście w zapomnienie ideał dziewczyny z utlenionymi włosami , opalonej na solarium, w butach do szpiców i mini. No troszkę alternatywnosci, zabawy modą i indywidualizmu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbnbbb
zgadzam się z kaaaafinah, mi też sie strasznie podobają, sama mam podobne do tych pierwszych :) I też mam nadzieję że wkrótce i na naszych ulicach będzie wiecej ludzi orginalnych a nie same nijakie klony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham informatyka
w sumie niby modele modne. ale akurat te na tej stronce jakos tak tandetnie wygladaja.. podobaja mi sie takie wzory ale nie te konkretne, przedstawione modele.. ale smutne, ze w polskich sklepach ciezko o takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszą być wysokie do kolan
nieważne czy oficerki czy kozaki, byle z dobrej skóry najlepiej w jakis klasycznych kolorach - czarne lub brązowe! Jak ktoś już sugerował w podobnym temacie - bardzo seksownie wygląda połączenie skóry ze skórą, np. w/w skórzanych butów ze obcisłymi skórzanymi spodniami lub seksowwną skórzaną mini! http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2c8ea764be80ff15.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/367f063b177ab53b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/367f063b177ab53b.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tez nie chce byc modna
a feeeee :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co kwiaty mam ci kupić
to ja też nie chcę być modna.nie kobiece zupełnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygladaja
jak buty dla krasnali a zwlaszcza kozaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie sie podobają
No cóż, nie miałabym nic przeciwko, aby styac się posiadaczką kilku par pokazanych przez autorke butów, na razie jednak moge jedynie pomarzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrttg
bardzo fajne obcasy i przody tych butów, choc niekoniecznie bym chciała takie jakprzedstawione na zdjęciach... najgorsze te przedostatanie, oczywiście wzór!!! Ajak zobacyząłm nazwe firmy to juz się przestarszyałam że koszmar powraca... brr- dopiero co w szczecinei zniknęły żelazka z ulic!!! Choć chyba nie do końca, wczoraj widziałam kobiete, dobrze po 40-tce napewno, w płaszczu długim, dosyc eleganckim, wąskich jenasach i 10 cm platformach w kolorze pałaszcza -TRAGEDIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiscie nie ma to jak
klasyczne kozaczki (lub oficerki)! a te połączenie "skóry ze skórą" to musze przyznac ciekawy i oryginalny pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale opowiadacie bajki
no te w końcu eleganckie. Bardzo ładne. Żadna tandeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×