Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiulak

WYPADA IŚĆ JAKO ŚWIADKOWA NA ŚLUB W TAKIEJ SUKIENCE?

Polecane posty

Gość wycierucha
moim zdaniem nie wypada , za bardzo rozbuchana; wybierz coś skromniejszego, bo przycmisz pannę młodą i będziesz się głupio czuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że nie wypada bo to praktycznie suknia slubna tyle, że bordowa a to jest wieczór pani mlodej, na pewno coś skromniejszego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam się ta bordowa podoba ale zależy gdzie i na ile osób będzie wesele.Jeżeli to będzie duza impreza w eleganckim lokalu to śmiało mozesz iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio na weselu
i panna młoda miala bardzo bardzo podobna suknie tylko że w lekko kremowym kolorze . Także obyś się nie zdziwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nauczkę
żeby nie otwierac takich linków zaraz po obiedzie, wszystko trafiło do rynsztoka, i żoładek nadszarpniety, fuj, tak się nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to może załóż
sukienka ładna, ale wydaje mi się, że możesz przyćmić pannę młodą. jesli ci się podoba, to zapytaj się mlodej czy nie obrazi się jeśli w niej pójdziesz. w każdym razie ja bym wybrała coś bardziej stonowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nieeeee
przeciez to suknia balowa.. kobieta opamietaj sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzecznik
no i poza tym , że przytłoczy pannę młoda , to jest najzwyczajniej buracka; ktoś dobrze napisal - ludzie z klasa ubieraj a sie skromnie i elegancko, a ludzie z kompleksami na punkcie swojego pochodzenia probuja nadrobić to nawydziwianymi ubiorami; wyglądają smiesznie , a nie efektownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam ze nie wypada isc w takiej sukni! To panna mloda ma blyszczec! To jej dzien! Znajdz cos bardziej skromniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzygałam sie dwa razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghgh
nie wyapada w takiej isc. poczekaj do slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm suknia sliczna ale niestety raczej nie na slub...na dodatek jestes swiadkowa....jakby to byla studniowka to bys byla krolowa balu ale na slubie to bys byla ladniejsza od panny mlodej a to ona musi w ten dzien byl najpiekniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokki
poszłabym w tej czarnej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza sukienka to tragedia!!! moim zdaniem nie nadaje sie do niczego....a juz na swiadkowa to odpada calkowicie... ta druga czarna o niebo lepsza chociaz tez nie w moim stylu ale chcociaz skromniejsza... kolor czarny raczej nie pasuje dla swiadkowej i to nie ze wzgledu na opinie ze czarny to na pogrzeb tylko dlatego, ze uwazam, ze swiadkowa powinna rac pod uwage to zeby dobrze wygladac u boku pani mlodej, a czarny czy do bieli czy do ecru nie bedzie pasowal no chyba, ze pani mloda ma inny kolor kreacji... odnosnie tej smiesznej wypowiedzi, ze ktos krytykuje ta pierwsza sukienke bo go niestac to hmmm nie wiem ile dokladnie ona kosztuje ale te sukienki chodza juz za 120-140 zeta wiec sorki ale czy to jest duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×