Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dominikaa28

Kocham Go a jego dziewczyna wlasnie napisala do mnie na gg

Polecane posty

Gość Dominikaa28

Kocham Go ,jest moim idealem, pisze do niego i pisze..On zawsze mnie olewal a teraz napisala do mnie jakas dziewczyna podajac sie za Jego kobiete!!!! Napisala miło ,ze duzo o mnie slyszala i chcialaby mnie poznac.Może jest miła ,nie wiem , ale co ja mam teraz zrobic??? Tak bardzo Go kocham :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoo
a on??co on czuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikaa28
nie wiem.. nie odpowiada do mnie na gg:/ a ja pisze i pisze opowiadam cale swoje zycie a On nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoo
daj sobie spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annanasek
mysle ze mila czy nie to nie powinnas sie wczuwac w relacje z nia bo mozesz sobie narobic samych problemow!!! a co do niego to przykre ale tak to juz jest ze czasemkochamy ludzi ktorym nie zalezy na naszej mi losci ale mozesz probowac cos z tym zrobic jesli tak ci zalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżdżownica na zielonym liściu
jak nie odpowiada to znaczy, ze nie chce naziwazywac z Toba rozmowy a tym samym nie chce miec z Toba kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie,nie odpowiada, nie hce kontaktu... a dziewczyna pewnie sie nasluchala o dziewczynie, ktora niestrudzenie katuje jej chlopaka smsami, zagaduje na gg itd... jesli jest mila, to poprostu Ci powie zebys sobie odpuscila... jak nie jest mila, to moze powiedziec Ci pare nieprzyjemnych slow... najwidoczniej temu chlopakowi zalezy na jego dziewczynie i nie szuka kontaktu z innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annanasek
olej pisanie do niego skoro on nie odp. bo tylko coraz bardziej sie pograzasz w tym, na 100% jak za kazdym razem on nie odp. jest ci gorzej, smutniej itd. pomysl o sobie moze nie warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×