Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość chudzinkaaaa

Czy chudy facet to trędowaty ?

Polecane posty

Gość TREND OWATY
chudy facet to nie facet jak kobieta moze na takiego wogole lecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady. moj byl chudziutki - na mojej kuchni troche sie poprawil. w zyciu nie skusiabym sie na miesniaka. na faceta z brzuszkiem tylko ostatecznie jakbyms sie bardzo zakochala. nie wiem czemu chudzi faceci maja kompleksy. przeciez chudosc jest atrakcyjna nie? jakbyscie mieli te 20 kg za duzo to dopiero bylaby tragedia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kolege o wzroscie 190cm. kiedys wazyl 140 kg i byl baaardzo duzy i masywny. chociaz mial dziewczyne to zawzial sie i schudl. teraz jest konkretna chudzinka bo wazy jakies 80kg. moim zdaniem dopiero teraz wyglada super. ma przede wszystkim ladniejsze rysy twarzy, bardziej ostre i jest duzo przystojniejszy niz kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byrj
mnie tez pociagaja szczupli i wysocy mezczyni , to wcale nie jest oblesne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamponcjusz
no właśnie, szczupli i wysocy. To co innego niż niscy i chudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet może być
tylko wysoki, przystojny, dobrze zbudowany, opalony, atrakcyjny, dobrz ubrany, z dobra pracą, kasą, inteligentny, uprzejmy, twardy, męski, dowcipny io jeszcze wiele takich jak nie masz tych wszystkich cech na raz albo przynajmniej dużo kasy to nawet desperatka na ciebie nie spojrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamponcjusz
Myślę że tylko kasa uratuje niskich i brzydkich facetów. Kobiety dla kasy zrobią dzisiaj prawie wszystko. Może cię taka nie pokocha, no ale będziesz miał przynajmniej namiastkę związku. Tylko też trzeba uważać, bo jak taka żeruje na twojej forsie, to może cię oskubać doszczętnie i zostaniesz wtedy sam, bez kasy, bez kobiety, do tego ciągle brzydki i niski. A wtedy to już kaplica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laponcjusz zawada
Zauwazylem, że po moim wyjeździe do Irlandii i po powrocie do Polski więcej lasek z mojej wioski za mną się rozgląda do czego to doszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój K
ma 185 i wązy 95 kg- nie zamieniłabym Go na nikogo innego pod wzdględem wagi- pod każdym innym też nie. nie jest mięsniakiem, nie ma grubego karku itd. ma lekki brzuszek, który bardzo mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chudzinka- zapewniam cię, że tacy jak ty są w moim typie:-) Ogromnie mnie kręcą takie wypłoszki:-) Naprawdę:-D, moje koleżanki o tym doskonale wiedzą i jak szukają czwgoś dla mnie , to tylko takich o twojej posturze:-) Mnie naprawdę nie kręcą napakowane miśki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carol-23
Powiem ci szczerze- mój były to był taki kurczak- i miał ogormne kompleksy jak przyszło co sytuacji intymnych, a ja jak go widziałam, to ręce same mi do niego wędrowały, nie przeszkadzało mi, że ma taką wąką klatę i cienkie ramionka- jak go widziałam to myślałam tylko o jednym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FSO
Chudy facet jest dobry bo sprężyn nie zużyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carol-23
A ja lecę tylko na chudychi wysokich:D Tak mam i już i tylko na takich zwracam uwagę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccmokk
CHUDY FACET TO CHUDY FACET :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomena
a ja mam wysokiego chudzinke i nie oddam go nikomu kocham go strasznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam BMI 16.5
porażka -facet 25lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pudzian wam sie podoba
??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4754
a rysiek z klanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lura
Ja mam 68kg i 180cm, ciezko jest przytyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euzebia ogonek
przy takim wzroscie taka waga jest za mała dla faceta i za duża na kobietę więc kim ty jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda zosia
lepiej być chudym facetem niż chudą dziewczyną bez piersi jak mój facet mnie dotyka to sie zastanawiam za każdym razem czy udaje, bo de facto nie tarmosi piersi bo ich nie mam poza tym hiszpanski nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAWISZ F8
Chudy facet, co to za facet w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andżelikaa
mój facet miał 181 cm i ważył 66 kiologramów w ogole go nie czułam jak mnie obejmował, jak sie w ogole z takim pokazac na mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juicy
ja kocham chudych facetow,im chudszy,tym lepiej,moja kolezanka ma tak samo. nie probujcie nawet przytyc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola abola
czasami widac na miescie takich chuderlawych, 180 cm i 60 kg wagi na oko ludzie! to jest chore, to gorzej wygląda niż gruby mężczyzna! a nie ma nic bardziej komicznego niż kobieta z facetem który jet od niej chudszy, na jeźdźca to sie chyba nie bawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romek.-edukator
w skrócie: chudy facet to jak gruba kobieta, wygląda to komicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TREDOWATY
TAK JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jesteś tendowaty, no co ty ! ale bardzo wazne jest jakim jewsteś człowiekiem, czy potrafisz smiać się z samego siebie no i wazne jest też jak wyglądasz w sęsie czy twoje ciuchy sa dopasowane itd...bo koszulka w dzinsach po pępek nie jest dobrym pomysłam..jak widze takiego gościa zawsze obgadujemy go z kumelami --\'jaka ciooootaaa\' ale tak żeby nie słyszał ;)...to żę jesteś chudy moze być zaletą ! zdecydowanie !moj facet też jest chudy i wysoki ale jego styl, charakter i to wszystko układa się w niesamowicie zgraną całość @ :) i nie wyobrazam sobie zeby mogł przytyc choc te kilka kilo ! Uwierz w siebie i skup się na detalach..znajdz swoj styl, dobierz zapach i umiej sie smiać z siebie, to chyba najwazniejsze ...DYSTANS! :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie facet chudy jest -----> niemeski :o nie lubie chudych i juz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×