Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość chudzinkaaaa

Czy chudy facet to trędowaty ?

Polecane posty

Gość chudzinkaaaa

bo mam takie wrażenie...waże 65 kilo przy 185 cm wzrostu i ciągle słysze , że jestem za chudy! ale co ja moge ? jem dziennie po 5 tys cal i tak to nic nie daje, taki metabolizm. Chodze na siłownie ale efekty mizerne.Mam kumpla co waży 55 kilo, jest uwielbiany przez laski jako kumpel ale jako facet to juz nie...... Co mają tacy faceci jak my zrobić :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham informatyka
etam moj jest chudzinka i tytlko takich lubie pozdrowienia dla Ciebie grunt to pewnosc siebie- nie daj sie wpuscic w kompleksy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuu.
cześć🖐️ a powiedz mi ile juz chodzisz na tą silownie bo wiesz tak szybko nie wyrabiają się mieśnie, no i dieta powinna być bogata w białko itp. a tak poza tym to mi osobiście by nie przeszkadzał chudy chłopak pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubas3k
chudemu latwej jest kogos poznac.... ja malo jem a mam zla przemiane materii... mam 178 cm i waze 112 kg... i co wy na to ? i mnie tez nie chca.... czuje sie jak kosmita jak jakis smiec... a kazdy mowi JESTES GRUBY BO ZRESZ TYLE jakie to mylne ech :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowany
ja ważę 69kg i mam 185cm wzrostu. Mam dokładnie taki sam problem jak Ty - za szybki metabolizm i w konsekwencji marne ciało, również próbowałem siłowni, próbowałem odżywek wpływających na zwiększenie masy, ale wszystko było w mig pochłaniane, jadłem i jem okropnie dużo, ale to nic nie daje. Z taką przypadłością należy się chyba zwrócić do lekarza i dietetyka inaczej nie ma raczej szans, jedyny plus to taki, że można wyrzeźbić się(widziałem coś takiego, byleby nie przesadzić) na siłowni, to chyba wszystko co na codzień można zdziałać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie co... to ze dziewczyny ciagle sie uzalaja nad swiom wygladem to norma ale wy... czym sie martwicie ??? przyjdzie odpowiedznia i sie zakocha odrazu... jak sie zaczniecie wiecej usmiechac to nie jedna zwroci na was uwage ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam właśnie takiego
wysokiego chudzinke i kocham go najbardziej na świecie :) nie przejmujcie sie traficie na swoja miłość a wtedy nie ma znaczenia....... gruby czy chudy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffe drink
mój facet też jest chudy i za nic go nie zmienię bo jest kochany :) co do wyglądu i IBM:P to rzecz gustu bo jednym podobaja sie szczupłe osóbki a drugim bardziej przy kości - ot cała filozofia to jedynie taka aby trafić na swojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też chudyy
Ja tez jestem chudy... Bardzo... Pokochała mnie dziewczyna puszysta! :-) A ja ją :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi 555
to prawda BMI TEŻ tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczna Księżniczka
ja lubię tylko facetów dobrze zbudowanych i umięśnionych. Chudzi są do bani, a żadnego grubasa bym nie chciała widzieć bez koszulki (fuj, te "cycki"). nigdy nie byłam i nie będę z jakimś odrażającym gościem - panowie, musicie dbać o swoje ciało!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczna Księżniczka
jeśli te inne też mają problem z wagą, to pewnie rozumieją swoich facetów. Ja niestety nie rozumiem, bo takich problemów nie mam. p.s.: nie ma co pocieszać tych facetów na siłę - i tak wiadomo, jacy mają największe wzięcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolektywna
sliczna k.....a ty to chyba strasznie jestes zapatrzona w siebie..jakis narcyzm? to nie jest prawda ze jak ktos jest chudy to o siebie nie dba chudzinki lacze sie z wami :) zreszta tacy chudzi faceci sa suuuupeerrrrr w lozku :) wiem bo takiego mam i ani ona ani ja nie mamy kompleksow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraz sobie ksiezniczko, ze liczy sie nie tylko wyglad (choc brzmi to banalnie). A jak ktos leci tylko na czyjes miesnie to nie ma pojecia o milosci. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty księżniczka... w którym zamku straszysz?????:-P Co za teksty \"rozumieją swoich facetów\" hhehe, ale klapę zaliczasz! Ty rozumiesz swojego faceta że jest zadbany hehe, dobre. Tu nie ma nic do rozumienia. Ja zakochuję się w umyśle a ciało jest tylko dodatkiem. Jeśli jest przy kości ale zadbane (czyt. czyste i pachnące) to mnie kręci i kocham. Nie traktuj zbudowanych inaczej niż ty - jak flejtuchów, to zbyt prymitywne. Kto tu kogo pociesza ---> Pustaki mają wzięcie u pustaków,mięśniaki u mięśników a intelektualiści u intelektualistów. Żaden intelektualista by cię nie chciał:-P No, może pustak by się zdecydował. M O Ż E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam z muzykiem
Szczerze mowiac to wole chudego niz napakowanego, ci ostatni zle mi sie kojarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój ty mój typ
o tak, tak, chudych i wysokich UWIELBIAM!!!!!!!! :D Wszystko rzecz gustu. Ale strasznei mnei chudzi i wysocy pociągają. plus chopinowskie nosy. ech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajko i kokosz
a ja mam niskiego i chudego i kocham go nad zycie :D Dodam, ze nie mam problemow z waga, haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luckie strike 00
widze nie jestem sam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaamaaa
Nie martw sie:) Ja osobiscie nie lubie chudych facetow,ale moja przyjaciolka tak - a jest bardzo atrakcyjna, siostra cioteczna tez tylkochudych, a rowniez bardzo atrakcyjna - wiec po prostu to kwestia gustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inny człowiek 22
Ja mam 172 i waże 59 kg. Moja dziewczyna ma 160 wzrostu i waży 85 kg. KOCHAMY SIE!!! W ŁÓŻKU TEZ JEST SUPER! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łat
hmmmmm........to zależy. jedym podobają sie szczupli mężczyźni innym dobrze zbudowani jeszcze inne lubią jak facet ma brzuszek. mi osobiście nie podobają się chodzi faceci, są dla mnie aseksualni wolę dobrze zbudowanych o szerokich ramionach i rozbudowanej klatce piersiowej [nie karków, bo to ludzka tragedia], ale wszysto to kwestia gustu. tak więc chodzinki nie łamcie się, macie pewnie tyle samo zwolenniczek co grubsi, 'normalni' przykarczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tedii
Ja mam 174 wzrostu i 67 kg. Na brak powodzenia u kobiet nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój waży
60 kg przy 1.80 wzrostu :) I co? Nic, uwielbiam go ❤️. Jest chudy, ale za to ma... :P Żartuję, że wszystko mu poszło w... ;) śliczna Księżniczko - uważaj, teraz będzie instrukcja dla Ciebie: - podejdź do ściany; - stań przodem do niej i oprzyj o nią obie dłonie; - ddchyl się lekko do tyłu, robiąc zamach i... - pierdolnij w mur z całej siły swoją śliczną główką :D A najlepiej, to idź się utop, pustaku :O Zresztą, najpewniej i tak jesteś prowokacją, bo chyba niemożliwe, by takie pustostany chodziły po świecie :) Pozdrawiam wszystkich PRAWDZIWIE kochających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to najgorsza opcja
taki maly latający knypek napompowany wszerz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baja bongo
moj ma 196 i wazy jakies 72 kg, ale jest megaprzystojny, super sie ubiera, jest najkochanszy na swiecie i mnie kreci niesamowicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×