Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Carol_20

6 tyg postu po prodzie??? ja wytrzymałam 2 i pół.....

Polecane posty

Gość Evi_20
ja dokladnie 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mogłam.... mąż mnie kusił i kusił aż sie doigrał. Troche bolało ale ogólnie było ok. nie iwem czemu bronią przez 6 tygodni aż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tyle wlasnie podobno odkurcza sie macica ja rodzilam sn, nie bylam nacieta, nie peklam, a jednak polozna radzila wstrzymac sie przez 6 tyg, warto bylo, \"pierwszy\" raz mnie nic nie bolal, a jaki namietny byl, po tak dlugim poscie .... :-P pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bara bara
każą tyle czekać, zeby Ci sie w kroku wszystko porządnie wygoiło. To jest średnia czasowa wyliczona na podstawie wieeeeeeelu obserwacji. Niektórym szybciej się goi, a niektórym wolniej. Te drugie jeśli wcześniej będą figlować - to moze się to skończyć popuszczeniem szwów, ewentualnie jakimś ropnym zapaleniem albo jeszcze inną cholerą......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie powiem i mój był namiętny :) bolało tylko na początku a orgazm niesamowity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dożywotnio
U mnie już 2 lata nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie 6. dlugo krwawilam i szwy tez sie dlugo rozpuszczaly. i troche mialam stracha...czulam sie jak dziewica:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaaaaaaaaaaaaaa
Do załozycielki wiesz że sama sobie byc może zrobilaś krzwdę może wdac się jakies paskudztwo bo przeciez to jedna wielka rana:o chyba troszkę za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje że troche za wcześnie ale cóż poradze że nie mogliśmy wytrzymać? to już było nie do zniesienia, ciągle atmosfera pełna seksu... w tym tygodniu mija 6 tydzien po porodzie, nic mi sie nie wdało, żadne zakażenie ani nic takiego, za tydzień pójde do kontroli i sie dowiem co i jak A w ciąży też nie mogliśmy sei bez seksu obejść. Kochaliśmy sie nawet tego dnia co zaczełam rodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paulki
paulka a czemu nie bzykasz sie w ciazy? lekarz zabronil???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sensu tak \"chuchać i dmuchać\" na dziecko bo właśnie takie dzieci potem częściej chorują albo coś jest nie tak. Najlepiej zachowywać sie normalnie i robić to co zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Airin
Ja uprawialam seks tylko przez pierwsze 3 m-ce ciazy, pozniej juz nie.Mialam obnizone lozysko i moj gin nakazal wstrzemiezliwosc seksualna do momentu, az sie podniesie. Pozniej, gdy sie podnioslo nieco, to za bardzo bylam wystrachana, ze znow moze opasc, a poza tym jakas psychiczna bariere mialam- ze dzidzia w brzuszku, a ja sie bede seksic... Musimy z mezem wytrzymac jeszcze 5 tygodni ciazy+ czas po porodzie potrzebny do tego, zeby moje cialko doszlo do siebie. Mam takie pytanko: Ile czasu organizm potrzebuje na "rekowalescencje" po cesarce? Innymi slowy: kiedy mozna sie seksic? Pozdrawiam mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianka01
no wlasnie mnie tez interesuje jak to jest po cesarce? czy ktoras mama ma doswiadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnie odwrotnie
Zbyt wczesny seks po porodzie grozi nawet smiercia. Zwlaszcza jesli nadal sa odchody. Niestety bylam na pogrzebie 5 lat temu. :-o Zapytajcie ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A po co ten temat
????????/ Nie wiem po co go zakładałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale idiotka
:O normalnie kretynka. chcesz sie chwalic temperamentem - spieprzaj na erotyczne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale żeby przez całą ciąże
się nie purać to już zakrawa mi na chorobę. To chyba przesada, a ciąża to nie choroba! Po cesarce jest inaczej, dużo szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No sory ale w dzień porodu
nawet uprawiac sex no to chyba lekka przesada, chyba dziecko średnio cię obchodziło ale dostałas dobrą rade idz na erotyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahaha
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz było hamskie.... Dziecko mnie bardzo obchodziło i obchodzi, uważałam zeby nic mu sie nie stało, nikt seksu w ciąży nie zabrania,a temat założyłam bo jestem ciekawa czy któraś zaczeła tak szybko jak ja i czy nie miała żadnych powikłań. Może sie skończyć śmiercia? to już przesada... nie jestem tak naiwna żeby w to uwierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnie odwrotnie
Naiwna to ty jestes, bo w to nie wierzysz. Naiwna, a wrecz glupia!!! Czy wy nie slyszalyscie o tym bezwzglednym zakazie seksu przez 4 tyg (najlepiej 6) poki sa odchody? Dziecinko, tam jest wielka rana, nawet kapiel w wannie moze sie skonczyc zle, a stosunek, nawet "sterylny" grozi SEPSA, ZAKAZENIEM KRWI, GRONKOWCAMI, SZOKIEM, GROZNYMI POWIKLANIAMI. RYZYKO JEST SMIERTELNE, podobnie jak tarzanie sie po ziemi z oderwana noga. Zapytaj lekarza jesli masz watpliwosci. Jakiegokolwiek... ginekologa... Rece opadaja. Moze nie jest o tym tak glosno, bo malo kto jest tak walniety w glowe, by sobie po 2,5 tyg. ocierac rane narazajac na przenikniecie zarazkow. Jesli ktos ma taki power, to ewentualnie moze pokusic sie o stosunek przedsionkowy (z wsuwaniem samej zoledzi), ale nie calego penisa, no chyba ze twoj facet jest chinczykiem.... To zajebiscie, ze macie udany seks, ale jaki by nie byl, nie bylby warty twojego zdrowia albo zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sartamikra
Paulika?? A Ty masz zakaz lekarski czy poprostu na mózgownicę Ci się rzuciło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia.j.
Ja się kochałam z mężem 3 tygodnie po CC. Nic mnie już nie bolało więc postanowilismy spróbować. I było ok. Nic nie bolało ani w trakcie stosunku ani po nim. Oczywiście nie szaleliśmy tylko sobie na spokojnie i delikatnie. :) Dodam, że wtedy już od ponad tygodnia nie krwawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po cesarce ile zabraniają? tez 6 tyg?? ja tez juz nie krwawiłam. Wybacz \"pewnie odwrotnie\", rzeczywiście masz racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbb
ja dziesiec dni po cesarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×