Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nowy temat.

Zjedzone pierniczki.

Polecane posty

Gość Nowy temat.

Treść jest w tytule. Dość wodolejstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz dawno:( ale zostały rogaliki:) :P Ale logiczne: święta minęły, to pierniczki z choinki się zjadło...to tak w temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy temat.
Masz rację, moja droga :-) "Swięta minęły". Ja dodam ze swojej strony - szkoda, że były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Via Roma
mam nadzieję, że nie będziecie opisywać ich dalszych losów? Bo tematów wydalniczych to tu nie brak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Das ewig Polnische
Ja nie będę. Choć chyba nie do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Via Roma:D hahahaha, nie, nie zamierzam(y) Święta były przygnębiające... gdyby nie to, że ma przyjaciół z któtrymi się widziałam, to padłabym z przygnębienia:( Teraz czas na myślenie o Wielkanocy:P pogoda bardzo mnie nastraja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Das ewig Polnische
A via Roma kojarzy mi się z Via Appia Antiqua. No i katakumbami Kaliksta. I kapliczką pod zawołaniem "Quo Vadis".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Via Roma
lepiej myśleć o życiu, niż o Wielkanocy - zauważyłyście, że my stale na coś czekamy? Potem to wydarzenie nadchodzi, mija i... po pierniczkach ;) I znów czekamy na coś następnego, zamiast koncentrować się na teraźniejszości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Das ewig Polnische
Jest jakiś łączący element. Właśnie sączy mi się w uszy "Oratorium na Wielkanoc". Dziwne, boć przecież czas bożonariodzeniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Das ewig Polnische
Tyle że Wielkanoc, to jest właśnie życie. Pełnia życia. Triymf życia nad śmiercią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Via Roma
das ewig... i słusznie, wszystkie drogi prowadzą do jednego punktu :) i niekoniecznie musi to być punkt G :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Via... straram się, acz kiedy problemy się robią, to jakoś ciężko skupić mi sie na teraźniejszośći... acz doświadczenie mnie nauczyło, że rzeczywiście problemy rozwiązuje się, kiedy czas na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Das ewig Polnische
Italiańsko-polsko-niemiecko-ludzki element. Moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Via... tylko każdy ma inny punkt:) inna odległość do niego... tak, Wielkanoc niesie za sobą nutę optymizmu... pytanie, czy dla wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Via Roma
ano fakt. Je również miewam problemy z życiem tu i teraz. Wiecznie coś odkładam na potem, na jedne rzeczy jest jeszcze za wcześnie, na inne - za późno, a przecież właściwie wszysto czego pragnę mogłabym rozpocząć od zaraz ;) syndrom dworcowy - ciągle patrzysz na rozkład jazdy, zamiast iść w pożądanym kierunku i rozpocząć drogę od pierwszego kroku. Od razu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie czytam rozkładu, tylko, że kłopoty z moim pociągiem, a i szyny nie za bardzo. czasem myślę, że może lepiej doczepić się do jakiegoś solidniejszego srodka lokomocji i to z kimś sielniejszym od siebie... nie jest źle, ale boję się, że w złym kierunku jadę... odpowiedź da koniec tygodnia może trzeba będzie pociąg zmienić? a póki co jest nawet nawet... aby gorzej nie było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Das ewig Polnische
NIe dla wszystkich. Nie każdy człowiek wierzy w Zmartwychstanie. Poza tym, Wielkanoc nie ma choinki. A przecież istotą chrześcijańskiego święta są zewnętrzności. Tak można wywnioskować - ot - choćby po minionym Bożym Narodzeniu, którego czas trwania nie wyznacza kanon, ale magazyn z dobrami. Aktualnie, Boże Narodzenie zaczyna się w połowie listopada i wszystko jest na najlepszej drodze, żeby już wkrótce, pierwsze jego symtomy miały miejsce gdzieś w połowie lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Via Roma
a więc trzymam kciuki za koniec tygodnia :) Nie jest łatwo znaleźć kogoś silniejszego od siebie, niestety. W sytuacjach podbramkowych to dziewczyny okazują zazwyczaj więcej hartu ducha, twardości, atawistycznej babskiej siły. Tak przynajmniej wynika z moich obserwacji. Lepiej więc jechać we właściwym kierunku i z właściwą osobą, przesiadki są takie męczące :D czas do pracy, zegar jest nieubłagany. Miłego pierniczkowania :) Całe szczęście, że nie pierniczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Via Roma
das ewig>> Boże Narodzenie od lipca :D i jak tu żyć teraźniejszością ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Das... rację masz... nie wiem, czy stety, czy nie, ale tak jest. Nie dość, że nie ma śniegu, to jeszcze ten wszechobecny konsumpcjonizm, masówka i zero nastroju... a przeciez adwent też ma swój urok... pamiętam z dzieciństwa te lamipony i poranne roraty, a potem Boże Narodzenie... Via... dziękuję:) jestem silna, ale czasami mam dość, ale tylko czasami... życie za krótkie, więc idę do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej pracy Via... jakiś pierniczek z kawa, czy herbatką w przerwie na lunch?;) Ja się też zbieram do pracy... a kawa obok mnie:) i ciastko, ale nie piernikowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Das ewig Polnische
Bo faceci to zwykłe dupy. Możecie sobie pogratulować, kobiety. Macie wyemancypowanie i samotność - na deser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Das ewig Polnische
Zadajesz filozoficzne pytania. Nie wiem, jak żyć. Kolędy w środku lata? A czmuż by i nie? Zobaczysz, sprawdzi się moje ględzenie. Dzięku Bogu, ja już może tego czasu nie dożyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Das ewig Polnische
Ryba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Das ewig Polnische
Nie, nie Ryba. Kawa nie jest rybim atrybutem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Via Roma
nie... Ssak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Das... nie zapędzaj się tak, ja o emancypację nie prosiłam i nie walczylam. Jaka ryba? Karp? Już po pierniczkach i po karpiu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×