Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pafnucy

Uwielbiam naturalne pipki

Polecane posty

Pafnucy -> Ale już niedługo wiosna i czeka obiekt Twoich westchnień żeglaskie trymowanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda 1
i gdzie jest ta natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic poradzę sobie.Jak pisałem będzie trochę korekty, ale bez przesady, dużo z tego zostanie. Musztarda ja nie włożyłem kija w mrowisko, nie wiem co się tak zajątrzyłaś, zresztą Ty się z reguły rozgrzewasz szybko i do białości ale skoro zaglądnęłaś do tego tematu tzn., że coś Cię zaciekawiło. Ok, szanuję Twoją opinię,że nie podobają Ci się takie pipki - w porządku każdy ma prawo do własnego zdania. i na tym poprzestańmy. Inne Twoje komenty są zbędne i nic już nie wnoszą do tematu. jedno jest jeszcze pozytywne, chyba była Ci potrzebna ta dyskusja, więc przynajmniej psychicznie doszłaś (mam nadzieję) juz do równowagi i niezbędną do funkcjonowania porcję octu już wylałaś. Współczuję troche tylko Twojemu facetowi (bo chyba masz faceta?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda mam
facetowi? ma meza, ktorego zdradzala z poznanym na necie fagasem ale fakt, trzeba mu wspolczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda olej
to cieplym moczem,psykowka z nimi nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda olej
ale zeby tak z butami pod czyjąś kołdrę włazic,o ja piernicze,jakie plociuchy wstretne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda mam
oj dla musztardy ma :D baba uwielbia jak moze wykazac swoja pozorna wyzszosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A możesz mi mniej więcej przytoczyś ten tekst o tym że niesymetryczna cipka to coś nienormalnego Pani Musztrado ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda olej
Musztarda ale ty tez, nie przeginaj czasami i nie wyśmiewaj sie z innych dziewczyn to bardzo przykre i nie ladnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówcie co chcecie -
ale mnie też bardzo podobają się naturalnie zarośnięte cipki. A jeszcze jak kędziorki wyglądają spod majtek to w ogóle jest super. Bądźcie bardziej tolerancyjni. Co to komu przeszkada jeśli Ona i On tak lubią ? Pozdrawiam wszystkich,również tych którym podobają się wyłącznie gołe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widzę że musztarda
zgłosiła do modera atakujące ją teksty. To ciekawe, bo nie były one ani wulgarne, ani nie obrażały nikogo.... Moim zdaniem jesteś żałosna, obrażasz innych, uważasz się za autorytet a jesteś po prostu smieszna! Idź ogól cipkę, bo jeszcze się dzieci przestarszą:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehssssss
nie dojdziecie do porozumienia i tak :P rzecz jasna ,ze o gustach sie nie mówi:D wroccie do tematu ,zbyt daleko od niego odbiegliscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehssssss
stic a Ty sie tak nie ukrywaj ,tylko ciagnij wątek,byle na temat :D:D w koncu okaze sie ,ze tez depilujesz :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehssssss
swoją drogą facet z tak wydepilowanym ptaszorem wygladałby komicznie :D:D nieprawdaz ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam na prawdę smieszy babski świat i jego \"trendy\". Tym bardziej bawią mnie takie topki gdzie ktoś gada o pietruszcze - ktoś o marchewce a ktoś i tak jest burakiem. Mojego poczucia estetyki nie jest w stanie jakaś pani z gąszczemi i włosiem na nogach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy nie dla psa
kiełbasa :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kto kasuje posty, ale wykasowano posty z linkiem do fotografii mojej Pani, która stała sie przedmiotem tak zażartej dyskusji haha ponad 200 postów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia dziewczyna Pafnucego
pafnucy - dzisiaj nici z dymanka :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy : kilka pytań -> 1) Miała tak od początki ? 2) Miała łysą nie pozwalałaś jej się golić ? 3) Jak jej zdrowie psychiczne w związku z społeczną presą delipacji miejsc intymnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic ad.1. Nieee, ja ją namówiłem,żeby na zime zapuściła, byłem ciekaw efektu Ad2. Miała raz łysą - ogoliłem jej. źle się czuła, potem z odrastaniem były problemy , bolało,swędziało itp. Ad3. Ona ma to gdzieś. Pipke pokazuje tylko mnie, i generalnie ona dobrze się czuje z włosami, po zimie napewno przytnie wszystko tak, by się w kostiumie kąpielowym dobrze czuła, poza tym z tego co mi mówiła, jak miała ogoloną, to czuła się jak jakas dziwka. Nie wiem do końca o co jej chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O O matko rzeczywiście czasami rzeczywiście narządy płciowe mogą się kojarzyć się z przemysłem miesno - wędliniarsim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×