Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pafnucy

Uwielbiam naturalne pipki

Polecane posty

Gość ale jesteście spostrzegawczy
No to ja dyskutuje na temat- mało mnie obchodzi, jakie ktoma włosy, chociaz ja bym takich nie zapuściłą. Tylko nie wiem po co od razu takie epitety...:O Jakby ktoś wam krzywdę zrobił:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy kobiety samowolnie odczuwają imperatyw depilacji - przecież musi być tak że aby zgolić pierwszy raz musi coś najpier urosnąć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co implementuje tak na prawdę umysł mężczyzny do odczuwania, że ogolone łono jest lepsze od zarosnietego skoro oralne pieszczoty partnerów nie mają podłoża biologicznego u żadnych z ssaków ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo musztada
no to ciekawi mnie skąd wiesz, że tu się właśnie wypowie musztarda? gdybyś tu nie zlazła na ten temat, nie wiedziałabyś że i ona tu jest. nie tłumacz się już kretynko. interesowałaś się cudzą pipą, a teraz nie potrafisz się przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stic mądrze mówisz
teraz dla niektórych kanonem piekna jest ogolona cipka, kiedyś tego nie było i za jakiś czas zowu wróci moda nie niegolenie się. ja osobiście się nie golę, nie jestem aż tak zarośnieta jak na tym zdjeciu. Mam włosy na wzgórku łonowym, a nie na udach. Skoro te włosy rosną, to widocznie do czegoś nam sa potrzebne. Mój facet mówi, że kobieta wygolona wygląda jak dziecko, a on pedofilem nie jest. Pozdrawiam! Ps. Musztarda pokaz nam swoje wdzięki i wtedy Cię ocenimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jesteście spostrzegawczy
hhahahahhaahah:) Musztarda i przydupasy dalej swoje:D Wiesz... Skoro dla ciebie owłosiona nora jest aż takim szokiem i obrzydlistwem, to zastanów się. Bo pewnie twoja matka się tam nie goliła. Nie czujesz niesmaku, że wydało cię na świat zarośnięte , prlowskie łono?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam traume z dziecinstwa jak leciała piosenka \"Chałupy\" - tam to dopiero był busz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to straszne
cztery strony bełkotu na beznadziejny temt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo musztada
nie stic, nie do ciebie. to do tej co jej nie interesują cudze cipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda jest przede wszystki
musztardo pozegnalas sie, stwierdzilas ze nie bedziesz sie znizac i rozmawiac na poziomie uzytkownikow tego topica i machnelas reka na gud baj moge zapytac CO TU JESZCZE STARA CIPO ROBISZ? zreszta zapytuje i tak. spitalaj zajac sie krzywym zgryzem dziecka a nie udawaj wszechwiedzacej kafeterianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Oln, okej w sumie, jak urosło, to co ma kobitka zrobić. Mnie sie to zdarzyło, jeszcze na studiach, potem myślałem,że cos mi sie przywidziało bo to po niezłej imprezie było. Powtórzyłem akcje i nie miałem juz wątpliwości. Są kobiety z owłosionymi piersiami. W sumie było to nawet bardzo podniecające. A właścicielka była naprawdę super. Szkoda,ze nasze drogi sie rozeszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli rozumie się że depilacja intymna wzbudza wzajemne zainteresowanie kobiet - ale po co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do musztardy
ej,jak musztarda zechce to zajmie sie zgryzem swojego dziecka,nie ty jajogłowa bedziesz o tym decydowac ,kiedy to bedzie miec miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie, zdjęcie które zamieściłem jest prawdziwe. Chciałem porozmawiać z forumowiczami, ale topic jak zwykle zmigrowal na tematy Musztardy itd. Zawsze tak jest gdziekolwiek pojawi się Musztarda. Nikt tu juz nic nie może napisać bez złośliwych jej uwag i komentarzy.Chyba jest jej obce słowo TOLERANCJA. Uciekł prawdziwy temat. Niewielu podzieliło się jakimiś rzeczowymi swoimi uwagami. Tym ktorzy to uczynili bardzo dziękuję. Ja naprawde uważam,ze naturalne pipeczki sa super,ale jezeli ktoś woli gołe no problem..... Wiem,że same dziewczyny tak do końca z tym depilowaniem nie są szczęśliwe bo wymaga to wielu zabiegów. Ktoś słusznie napisał, skoro urosło, to w jakimś celu. Mała pielęgnacja nie zaszkodzi owszem. Uważam że takie golenie na zero nie jest do końca naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to dobrze
że musztarda ma tu swój dwór zawsze jakiś obrońca uciśnionej się znajdzie zawsze to ją jeszcze bardziej utwierdzi w mniemaniu o swej świetnośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do musztardy
a jak,dziewczyna z klasą przynajmniej:P i nie ma chuja na czole jak w twoim wypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to dobrze
ja dworu niestety nie mam ale nie przeszkadza mi to handlować moimi świeżo usadzonymi kasztanami, polecam szczegołnie z grilla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do musztardy
potraficie tylko tepić ,jestescie zazdrosne ,zawistne babska,pod pomaranczowymi nikami fundujecie innym np pozdro,Lusesicie czy musztardzie steki oblesnych przeklenstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do musztardy
wstretne obłudnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce sie wierzyc
że baby takie są:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×