Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pafnucy

Uwielbiam naturalne pipki

Polecane posty

Gość musztarda 1
nie pokarze pipki bo jestem czewona -przyjechali ruskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zaraz - nie jeżdżąć po musztardzie to ona powiedziała, że jej chce się rzygać i to jest fuj - troszkę nieparlamentarnie wyraziłą swoje zdanie i z tego zrobiło się wielkie \"haaaaaaaaaaaaarrrr\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robson22
moim zdaniem wydepilowane sa fajne. A tak podczas minetki męcz sie w buszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce sie wierzyc
zadnej solidarnosci kobiecej,jedna druga by sprzedała za lewe jądro jukena czy Stica:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce sie wierzyc
dajcie spokoj kłótniom,zamiast przyjemnie spedzac czas na forum ,kazdy topik konczycie wyzwiskami,wezcie sie w garsc baby:D dajcie spokoj musztardzie,nikogo nie wyzywa,wyraza tylko swoje opinie,tymbardziej Luśka czy pozdro na ktorych tez psy wieszacie:D bawmy sie,wymieniajmy opiniami,nie kłocmy do cholery ciezkiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda 1
qtassss ale w ciula lecisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie no wypraszam sobie - nie jestem walutą Konga ani Mogadiszu :) Ale spiralę depilacji to chyba tutaj same kobiety sobie nakręcają tak że im korba już się dawno urwała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda jest przede wszystki
--------co do musztardy---c mam glowe w ksztalcie jaja, a Ty kwadratowa? I'm so sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ musztardo - zauważyłem to - Twoją kontrowersyją wypowiedź zrozumiałem a jednak zepchnęła on cały topik na nieporządane tory co nie znaczy, że jej nie zrozumiałem. Ton wypowiedzi innych pod adresem Twojej osoby jasno dowodzi że Cię nie lubią ;) Nie wiem tylko dlaczego ?? ?I co ma to wspólnego z zaburzeniami gosporadki hormonalnej u kobiet, atawistycznym zamiłowaniem mężczyzn do naturalnego łona kobiety i gęstych na nim włosów oraz mojej traumy z dzieciństwa po obejrzeniu teledysku \"Chałupy\" tak namiętnie pouszczanym w Studiu 102. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qtassss
nie wiem dlaczego tak sie dzieje, ale jak skopiuje linka do przegladarki - otwiera sie..... Nie wiem o co chodzi. Spróbuje jeszcze na innym serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda 1
musztarda ja Cie tez lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce sie wierzyc
hehehehehe,w takim razie bijmy sie skoro to dla was jedyna rozrywka,wyzywajmy wzajemnie,niech jedna druga utopi w wątkach pelnych nienawisci,pasuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce sie wierzyc
a jak ,na gołe i nie!!!!wydepilowane :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że to po prostu różnica wieku ;) Co innego mysli nastka - co innego pani podchodząca pod 30 a co innego kobieta z 5 dechami na karku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce sie wierzyc
musztarda na pociesznie dodam,że skoro wzbudzasz tu jakiekolwiek emocje ,niewazne czy złe czy dobre,to musisz byc ciekawą osoba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce sie wierzyc
stic a jakim przedziale wieku jestes? mozesz jeszcze czy juz nie ?:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal jednak nie rozumie jak ma się stan depilacji wazego łona do wzajemnych relacji międzyludzkich kobiet i ich zdefiniowanego poczucia piekna i higieny ?? A tym bardziej do gustujących w nich mężczyznach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce sie wierzyc
stic tego nie da sie zrozumiec ale tak jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jesteście spostrzegawczy
widzę, ze dyskusja o sarepskiej nadal się tli...:) "Dziewczyna z klasą". Sądzę, że tpo akurat mogła o niej powiedzieć tylko... ona sama:D Nie sądzę, żeby ktos, kto siedzi całymi dniami na Kafe, jest bezrobotną, starzejącą sie kobietą, której lata świetności minęły i dla kogo czyjeś owłosienie jest powodem do "rzygania" miał jakąkoleiwk klasę. Taka jest moja opinia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce sie wierzyc
ok:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce sie wierzyc
dobra,spokoj juz !!!!!2012 r sie zbliza a Wy tracicie czas na kłotnie:D nie o to przeciez chodzi,dajmy se wszyscy na wstrzymanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda 1
powrocmy do rozmow na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×