Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna zagubiona

cos ze mna jest zle !!!!!!

Polecane posty

Gość taka jedna zagubiona

Trzy lata temu odszedl ode mnie mezczyzna, ktorego kochalam calym sercem. Odszedl bez slowa, zamilknal pewnego dnia. Zadzwonilam dwa razy ale on juz nigdy nie odzwonil... Doszlam do siebie z trudem. Po 2 latach zaczelam wychodzic z domu, bawic sie, poznawac mezczyzn. Niestety nie moge sie przemoc:( Kazde spotkanie jest dla mnie obojetne. Nie mam nawet ochoty odpisywac im na smsy chcoiaz poznalam 2 fajnych mezczyzn. Jest we mnie jakas blokada, chlod, zobojetnienie. Czy nie wyleczylam sie jeszcze z mojej 1 milosci , czy moze nie spotkalam jeszcze tego jedynego ?Boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zagubiona
25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie żartuj
możesz jeszcze zmienić kilku partnerów a le życzę ci abyś szybko znalazła tego jedynego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to daj sobie szanse na nową miłość jak najszybciej... bo czas ucieka nieubłaganie.... powinnaś zaryzykować jeśli poznasz kogoś ciekawego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie reagujesz tak
bo to widocznie niewłasciwi faceci.mialam podobnie i tez przez pewien czas faceci byli mi obojetni..podswiadomie porównywalam ich z moim bylym.mysle ze jak pojawi sie na prawde fajny facet na horyzoncie to bedzie zupelnie innaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka bez kropek
ja mialam i czasem nadal mam podobnie. Nie jestem juz 1,5 z facetem ktorego kochalam. Od tamtej pory kompletnie nie umie ułozyc sobie zycia, probowalam spotykac sie z innymi ale kompletna klapa. Czasami wydaje mi sie ze juz nigdy sie nie zakocham....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×