Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Le coeur

studia wf- zaliczenie

Polecane posty

Musze wiedziec wiec proszę się wypowiadac;) czy mozna nie otrzymac zaliczenia z wf-u?! i czy ktos mial taką sytuację na semestr? i jesli tak, to co wtedy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na jakiej uczelni
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy od uczelni, każda inaczej to traktuje. Ale można nie zaliczyć z WF i można powtarzać/poprawiać ten przedmiot ;p Można uzyskać wpis warunkowy itd itp. W każdym razie konsekwencje się ponosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na jakiej uczelni
Na UW jest tak, ze musisz zaliczyc obowiązkowo wf, jeżeli WCZESNIEJ nie masz zwolnienia. Jak nie zaliczysz, to przepadają ci żetony na wf, ale zajęcia i tak musisz odbyć. Po prostu musisz zapłacić chyba 360zł za żetony na jeden semstr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz nam coś więcej
Boisz się, że nie dostaniesz zaliczenia? Nie chodziłaś na zajęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto pyta wf-ista? haha.. dobra jutro się wypowiem, bo mam plan. Ale moze ktos jeszcze chce się wypowiedziec czy nie dostal zaliczenia z wf-u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz nam coś więcej
Jesteś bardzo tajemnicza. Nie sądze, żeby znalazły się tu osoby, które nie zaliczyły W-Fu, bo to raczej rzadkość. Tylko skończony kretyn może nie zaliczyć W-Fu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki. jak nie dostane zaliczenia to faktycznie wyjdzie, ze jestem kretynką. sama sobie jestem winna. jak zywkle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×