Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosia100

nudnosci!pomocy!!!1

Polecane posty

czesc mam pytanko;otoz od kilku dni mam mdlosci a biore tabletki microgynon 21 bardzo regularnie.czy mozliwe zebym byla w ciazy. dodam ze ostatnio mialam jednorazowa biegunke 15 godz po wzieciu tabletki wiec powinna sie juz chyba wchlonac. boje sie!!!!pomozcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shdhdhd
ja na poczatku tez mialam takie rewelacje,mysle ze organizm sie przyzwyczaja i to dlatego teraz po 5 opakowaniu tez mnie czasem zemdli ale glownie gdy organizm jest oslabiony lub mam jakas infekcje(grypa,angina) chyba nie masz powodow do obaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojoj
będzie dobrze :) tylko nie wolno panikować bo jak sie jjuz zacznie to mozna umrzeć na zawal :) buźki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to-tylko-ja
Ja myśle że twój organizm tak reaguje na tabletki. Jeżeli po 3 opakowaniu obiawy nie zniknom, powinas wybraxc sie do lekarza aby je zmienic. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojoj
dokładnie to moze jest wlasnie taka reakcja ;) ja jak teraz biore cilest to mam jakies dziwne objawy... niby okresk byl ale taki skąpy jednodniowy:) bolą mnie krzyże, brzusio i wzdęcia mam :) ale jutro ide do lekarza jak juz wczesniej pisalam i bedzie dobrze:) napszcie dziewczynki ze bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shdhdhd
bedzie dobrze:) tez wzdecia czasem mam ale co zrobic ale panikowac na zapas nie chce bo przeciez chyba po to biore tabsy zeby ok bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×