Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hania**Wroclaw

Dr Niemkiewicz z Wrocławia

Polecane posty

Gość xoxomika
Witam Dziewczyny mam pytanie. Zamierzam powikszyc sobie piersi, ile po takim zabiegu nie mozna dzwigac i podnosic ciezkich przedmiotow. Mam roczne blizniaki, stad moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała2401
cześć dziewczyny jestem cztery tygodnie po operacji powiększania biustu mam wkladki 450 cc pod mięsien piersiowy cięcie pod pachą jeste zadowolona cycuszki mam piekne ale ból byl okropny momentami myślalam że je sobie wyciągnę z powrotem rąk do dzisiaj nie moge calkowicie podnosić i do tej pory odczówam ból piersi ,spać mogę już na boku ale nie jest to za przyjemne nie wiem jak dlugo jeszcze będę sie z tym bólem borykac mam nadzieje że w krótce więc jak chcecie zrobić sobie operacje to trzeba przygotować się na ból a z pracy to co najmniej trzy tygodnie wolnego sobie zafundowac .cena 12.000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola22
Hej wam :) wlasnie sobie siedze na necie i czytam o DR Niemkiewiczu. Mialam zabieg u niego ponad rok temu bardzo jestem zadowolona z rzomiaru ale B mam D ale chce wiecej i wlasnie nie wiem jak to jest. Obecnie mieszkam w Londynie i mam pare znajomych ktore powiekszaly piersi w londynie ale tu nie wykonuje sie ciec pachowych tylo pod piersia. Czasami odczuwam bol w piersiach ale naprade jestem zadowolona i mysle ze zrobie drugi raz tylko nie wiem czy nie za wszesnie i jakos drugi raz bardziej sie boje. Moze ktoras powiekszala dwa razy i Dr Niemkiewicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenie28
postanowilam powiekszyc piersi i wybralam dr.Niemkiewicza z Wroclawia czy to dobry wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta! ja mialam operację u dr. Niemkiewicza w 2009 roku i powiem Wam, że lepszej decyzji nie mogłam podjąć!! :) Jest to bardzo dobry specjalista!a dodatkowo sympatyczny :P Jeżeli miałabym wybierać raz jeszcze doktora to pewnie znowu wybrałabym Niemkiewicza! Polecam, zwłaszcza ze już swoim idealnym biustem mogę się cieszyć już ponad rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka4418
Cześć dziewczyny! Mam pytanie: nigdzie nie mogę znaleźć wiadomości na temat jaki rozmiar biustu macie po operacji a jaki miałyscie przed. Operacje mam we wtorek u Dr Niemkiewicza i szczerze mówiąc trochę się stracham..każdego dnia coraz bardziej, choć jestem zdeterminowana:P wrażanie sprawił na mnie strasznie sympatyczne. dajcie znać prosze:) i trzymajcie kciuki zeby wszystko poszło dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka4418
no i zadna mi nie odpisała:P a ja juz po operacji:] ten doktorek to najlepsza moja decyzja:] strasznie miły personel, lekarze ktorzy no stop sie dopytuja jak sie czujesz:) chcesz przecwbolowy-dostajesz; nasenny tez:] Dziewczyny!najgorsze w tej operacji jest wyciąganie drenów, bo już to ze kiepsko sie oddycha mozna przezyc:P Ja narazie jestem 3 dzien npo operacji wiec czekam na efekt:] Ale fakt-z kazdym dniem jest inimalnie lepiej:] bolą mnie tylko żebra od tego bandaza przytrzymywujacego biust:/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam1111
witam i zapraszam na niedawno otwarte forum o zdrowiu, urodzie, medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej - Beauty Strefa www.beautystrefa.cba.pl/forum pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka0001
czesc dziewczyny mam pytanko wybieram sie na powiekszenie pierśi mam 168 wzrostu 63 waga teraz mam 75/80 B a chcialabym 450/500cc jak myslicie nie przesadzam z rozmiarem prosze o pomoc!!! pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka0001
i czy dobrze zrobiłaz ze Dr Niemkiewicza wybrałam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Edytko, pewnie jestes juz po zabiegu. Ja 3 miesiace temu tez powiekszalam piersi u doktora Niemkiewicza i chetnie wymienie sie z toba informacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancolek11
Witam dziewczeta! w pn mam konsultacje u dr w spr powiekszenia piersi, zabieg bym miala w lutym i juz sie boje! Wiem ze boli ale efektu tez sie boje. Nie wiem czy dobrze robie, Dr Szczyt tez jest podobno dobry.J estescie zadowolone ze swojego biustu od dr Niemkiewicza?Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ancolek ja robilam u Niemkiewicza wlasnie jade na kontrol,bo nie jestem zadowolona ,zobaczymy co mi powie, piersi sa okropne kazda inna.Chociaz slyszalam ze niektore dziewczyny sa zadowolone, wiec nie wiem dlaczego u mnie tak wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania285
Cześć dziewczyny! Piszecie o powiększeniu piersi,a mnie interesuje lifting piersi (podciągnięcie po 2-ch porodach) czy któraś z Was mi pomoże? I jeszcze jedno ile kosztuje taki zabieg? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancolek11
Dolores,naprawdę?!!! O matko! Nie strasz mnie! Moje znajome robiły u niego i wyszło oki.b.go chwalily,zreszta inne robiły u Szczyta i tez są zadowolone. A co on ci dokładnie nie tak zrobił jeśli mogę wiedzieć i kiedy miałas zabieg? Jak bedziesz po kontroli daj koniecznie znać co ci powie-dlaczego tak wyszło? Ja noszę taki B i zaproponował 375 cc jedna a druga 350 bo mam mała asymetrie. Czekam na odp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bede po konsultacji to Ci opowiem. Ja tez poszlam z polecenia. Wiadomo jak to jest jednej uda sie drugiej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancolek11
Dolores,naprawdę?!!! O matko! Nie strasz mnie! Moje znajome robiły u niego i wyszło oki.b.go chwalily,zreszta inne robiły u Szczyta i tez są zadowolone. A co on ci dokładnie nie tak zrobił jeśli mogę wiedzieć i kiedy miałas zabieg? Jak bedziesz po kontroli daj koniecznie znać co ci powie-dlaczego tak wyszło? Ja noszę taki B i zaproponował 375 cc jedna a druga 350 bo mam mała asymetrie. Czekam na odp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancolek11
Termin mam na marzec,no w lutym Go nie ma. A ile temu robiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancolek 11
Nie zauważyłam,ze napisalas 3 m temu. Kurcze,to juz powinny być fajne? A mogę wiedzieć co dokładnie ci sie nie podoba? Może miałas jakaś asymetrie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancolek11
czy ktoras ma 375 ml? Ja takie wybralam, ale boje sie czy nie zmienic na 350?Jest to wielka roznica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancolek11
I co ci powiedzial Dolores?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej najchetniej porozmawialabym prywatnie bo to ciezki temat a na forum jest duzo nieszczerych osob, jezeli tak bardzo ci zalezy na prawdzwej opini podaj numer telefonu to zdwonimy sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dolores bardzo mnie zmartwił Twój post, gdyż jestem przed operacją u Niemkiewicza i zaczynam się bać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam . Operacje u dr. Niemkiewicza wykonałam we wrześniu . Jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanesia
witajcie nie wiem czy ktos tu jeszcze zaglada ja jade na konsultacje i zabieg za dwa dni i juz mnie brzuch boli z nerwow , w sumie teraz tu przeczytlalam pierwsza nieprzychylna opinie :( , mam nadzieje ze moje cycuszki wyjda fajne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez stresu! będzie dobrze:) na prawdę:) zresztą pewnie już jesteś po i na pewno nie było aż tak strasznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×