Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kopciuszek1

Do mam wychowujacych dzieciaczki w Polsce.

Polecane posty

Gość kopciuszek1

Witam WSzystkie kobietki. Mam takie pytanie , do mam wychowujacych dzieciaczki w Polsce.Ja przebywam obecnie w USA, mam synka 15 miesiecy.Tu kupujemy pampersy, 27$ za 204 sztuki , to na zlotowki wychodzi 80 zl. CZy mamusie bedace w Polsce , kupujecie pieluszli tetrowe, czy pampersy, czy sa one drogie ? CZY lepiej sie oplaca tetrowe i prac , ale przeciez prad tez kosztuje. Jak Wy sobie radzicie ? Czy uzywacie tylko pampersow.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ib tyle
o co ci chodzi myslisz ze w polsce jest sredniowiecze i ze nie ma tu pieluch pampers??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie zrozumiałaś pytania .Autorka się pyta jakich pieluch urzywamy i co się bardizej opłaca. Ja używam papersów orginalnych za 46 sztuk płace 40 zł a za większą paczkę tzn jest tam jak się nie myle przesżło 60 sz. płace 50-60 zł.Wybrałam te pieluchy bo jest wygodniej a koszta tez pewnie podobne bo tetowe to woda,prąd,proszek więc wole czas na pranie pieluch przeznaczyć na mój odpoczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopciuszek1
kangurek - dziekuje bardzo , wlasnie o to mi chodzilo. Nie chcialam swoim pytaniem nikogo urazic . Jezeli czujecie sie urazone , to przepraszam . Cztajcie dokladniej, a unikniecie rozczarowan i w ten sposob nikogo nie urazicie , ani nikt Was . Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopciuszek1 -swoim pytaniem nikogo nie uraziłaś.Poprostu zawsze znajdize się ktoś komu coś nie pasuje i zmiesza z błotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×