Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olivka21

Jestem zawiedziona wyprzedazami-a wy?

Polecane posty

Ceny wcale nie sa niskie, wiele rzeczy wcale nie przecnionych, marna jakosc, same sweterki 100% akryl po 100 zl. Przeszlam cala arkadie i galerie moktow i tylko jedne dzinsy i majtki pakowane po 3 upolowalam a tak to nic zadnych sweterkow, bluzek, nic mi sie nie podobalo i te ceny. Chyba pojde jutro na ciuchy i poszperam w ciucholandzie w ktorym zawsze cos znajduje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jestem
Do d* sa!!!!!! W UK wchodzisz do sklepu i obnizki 70%!!!! Za 8 funtow mozna kupic kiecke ktorej cena startowa byla kolo 200zl.. I to dotyczy wszystkiego.Welna nie welna skorka.. A tu co?? Reserved - bolerko chcialam. 120zl. Zadnej obnizki a szwy pekaly material sie rozlazil.Kupilam wkoncu jedno ktore sie najmniej rozwalalo (bez znizki) i co patrze dziura..po 40min byl zwrot:/ Beznadziejnie.. A najbardziej mnie rozp*la jak towar ktorego NIE SPRZEDADZA nawet na przecenie, idzie do magazynu i na ognisko. W UK to by bylo nie do pomyslenia:/ Tam wsysko schodzi dzieki obnizce.. Heftac mi sie chce jak patrze na te sklepy w pl!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tak samo :| W większości sklepów towas przeceniony nie warty jest nawet chwili uwagi, a ładne rzeczy niby przecenione, ale wogóle nie przecenione :| Jedynie pozytywnie zaskoczył mnie sklep ette luo.. żadnego plakatu, czy napisu że mają przecene, a prawie wszystko przecenione o 1/4 ceny. Tylko że ciuszki takie sobie, więc za wiele nie skorzystałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innych
dziewczyny, ja na te wyprzedaże szykowałam sie od jesieni;/ planowałam kupić płaszczyk, kozaczki, sweterki, czapke, szalik... dupa;/;/ na wyprzedażach kupiłam..TOP NA RAMIĄCZKACH;/ teraz mam studniówke, liczyłam, że przecenią jakieś buty (po sylwestrze)- NIC...!!!wyobrażacie sobie! wypatrzyłam sobie w aldo ładne buciki, niestety 340 zł...myslalam, ze przecenia je po sylwestrze..ale nie zecydowałam sie, ze kupie je bez przeceny;/- rozmiaru nie ma! wykupiony! nie ma co liczyć na wyprzedaże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co liczyć na wyprzedaże. Niestety. W H&M na wyprzedaży sam badziew - zielone spodnie z materiału a\'la drelich o kroju wora na ziemniaki za \"jedyne\" 49.99 z calutkiej stówki. ja rozumiem, że to duża obniżka, ale pomimo wszystko te spodnie o takim kroju i tak nie zasługują na taką cenę. Sweterek, który ma w sobie tyle tworzyw sztucznych, co mój telewizor, kosztuje w H&M także 40 zł. Niby niedużo, ale w takim sweterku można się zapocić na śmierć. Buty, sukienki po sylwestrze - to samo. Zerowe obniżki cen, albo, tak naprawdę - trik cenowy. Przed sylwestrem cena podwyższana jest - np. z początkowych 160 zł na 199.90. Potem, po sezonie cena spada do początkowego 160 zł - i co? Człowiekowi przechodzącemu obok sklepu, te 40 zł wydaje się być obniżką. W końcu można sobie za to kupić plastikowy sweterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H&M w Krakowie - kupilam dwie pary nawet ladnych majtek, ale reszta przecenionych rzeczy to jakies bezksztaltne badziewia. Co z tego, ze nawet 70% taniej skoro tego sie nie da nosic:/ Mialam nadzieje na jakies cieplejsze buty, ale tez nic, zero obnizek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się Sunlight, a nie wszyscy chodzą na zakupy z portfelem wielkości małego traktora, który wręcz pęka od nadmiaru banknotów. I co najważniejsze - nie wszyscy chodzą do sklepu typu Wittchen po to, żeby kupić sobie kozaki za 800 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja upolowałam kilka rzeczy, sukienkę wieczorową kupiłam w Zarze za 349zł, chwilę przed Sylwestrem ją przecenili, i weszłam w posiadanie identycznej za 199zł, 150zł w kieszeni ;) w Zarze kupiłam też śliczną biało-zieloną spódnicę za 25zł :) i kilka sweterków za 29,90 (przecenione z 49) Mój mężczyzna kupił też kilka bluz i swetrów w Zarze za 39zł i koszulę za 79 ze 149 w H&M widziałam przeceny bielizny, moja psiapsióła w Reserved kupiła bardzo fajny biustonosz za 19zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawleczka
Ja się załapałam na fajną wyprzedaż w atlanticu przecenili kolekcje "zwyczajną"i mistique w zależności od modelu mnie sie udalo kupic porządny stanik mistique za niecale 30 zeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, dupa do kwadratu z takimi wyprzedażami :o Nie kupiłam niczeko z rzeczy ktore sobie wczesniej upatrzyłam. Teraz to wyglada tak: wchodze do sklepu, ide do dzialu z obnizkami, okazuje sie bryndza totalna. Ide wiec do działu \"nowa kolekcja\"... i tu najczesciej cos kupuje :) A przecież nie tak miało być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja za poszlam za rada Limonki i wstapilam dzis do Reserved po bielizne. Rzeczywiscie mozna bylo cos wybarac, ale no wlasnie - znow tylko bielizna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymbołka
Obecne wyprzedaże i dla mnie są straszne. Nie ma nic fajnego, nic dobej jakości, jak juz coś to cena prawie jak regularna. Na wyprzedażach kupiłam jedynie bieliznę w Reserved :( Nie łudzę się, że coś obecnie fajnego w sklepach znajdę wiec chodzę póki co do lumpeksów - tam przynajmniej coś ekstra można znaleźć i po niskiej niewątpliwie cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he a w uk
mozna kupic wszystko od butow po kurtki,staniki,swetry i mase doslownie mase bizuterii,ale uwaga!!! oni robia takze wyprzedaze i przeceny na ksiazki, meble, herbaty np. w wittardzie i inne wiec serio tutaj jest o wiele,wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carollajda
Ale w Zarze to akurat wyrzucili jakis bardzo bylejaki towar, to bardziej wyglądało na szrot jak na sezonowa wyprzedarz. liczą, ze w szale wykupywania ludzie i to kupią, i chyba sie nie mylą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie wiecie
jak jest w Stradivarius? Sa jakies ciekawe promocje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi
a ja kupiłam sobie piękny stanik w reserved i.... po 2 dniach noszenia wyszły mi z niego fiszbiny. jutro lecę z reklamacją :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja prawie kupialm sliczny
stanik w colloseum ale nie bylo moich rozmiarow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie kupilam biala kurteczke w terranovie-za 60zl (podoobno przeceniona z 220),i az 5 ciuszkow w aggi (sweterkow i bluzeczek)-bardzo sie oplacalo, ale fakt ze znalezc cos ciezko-jak dotad to moja pierwsza udana wyprzedaz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×