Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiadoma

krwawienie

Polecane posty

Gość niewiadoma

witam chcialam sie dpowiedziec jak odroznic krawwienie w ciazy od zwyklego comiesiecznego okresu?? prosze o odp z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilitka
tym że od okresu raczej sie nie umiera< a w ciąży może być obiawem zagrożenia życia dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma
ale jak to odroznic ?? bo nie wiem czy poronilam czy to tylko zwykle krwawienie wsytepujace w ciazy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w którym tygodniu jesteś? I jak wyglądało to krwawienie ? porównywalne z @? bardziej mniej obfite? i ile trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaa27
o ile spozniał ci sie okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaa27
i nie rozumiem zwykłe krwawienie wystepujace w ciazy nie ma czegos takiego generalnie niepowinno byc zadnego krwawienia!!a KAZDE NALEZY skonsultowac z lekarzem a nie gdybac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma
go gina mam jzu wizyte ale dop za 2 tyg ;/ krwawienie trwalo 6 dni i bylo takie jak zawsze :) nic mniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilitka
na wszelki wypadek nie czekaj na wizytę, idż do lekarza jak najszybciej,nawet jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma
nie robilam jeszcze testu jeli to okres to spoznil mi sie 3 dni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanie wczoeraj wieczorem mialam brązowowe uplawy myslam ze to poczotek okresu ale dzis tego juz nie mam juz 23 dzien w ciozy jestem i niewiem co to jest pomuzcie mi bo boje sie ze porobnilam wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilitka
zapisz się na jutro do lekarza,jeśli jednak dodatkowo masz skurcze,albo bóle , to nie czekaj. jedź do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bole mialam wczorja jak sie denerwowalam ale chwile ale skorczy nie mam zadnych plamienie ustopilo bo to nie moge nazwac okrewsem tylko brazowa wydzielino pomuzcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inak67
Ja też tak mialam i wtedy wszystko było dobrze, odpoczywaj, a najlepiej przeleż ten czas czyli czas normalnej@.Samo brązowe plamienie to nie poronienie, przy poronieniu jest żywo czerwona krew i jest jej dość dużo. Ale jeśli cię coś niepokoi to lepiej umów sie na wizytę bo czasami wystarczy wziąśc jakiś lek niz narażać ciążę... U mnie niestety nie skończyło się to dobrze, leczę rany i jest mi ciężko... Uważaj na siebie i na dzieciątko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×