Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fenyloetyloamina

dziś się dowiedziałm, że jestem MAŁPĄ

Polecane posty

dziś byli u nas koledzy mojego faceta....zaszła mała sprzeczka między mną i moim misiem..towarzystwo się rozeszło, z którego jeden delikwent zapomniał plecaka wyjrzałam za nimi przez okno i słyszę dyskusje pod naszym domem: \"-kurwa zapomniałem plecaka! -huj z nim weźmiesz innym razem, chodź! -nie ruszam się nigdzie bez niego...idę po niego -ty nie idź, czekaj zadzwonię na kom do K..(mój facet), niech wyniesie, nie będziemy dzwonić domofonem do tej MAŁPY\" w mońcu zadzwonili, odebrałam i słodkim tonem zaćwierkałam \"tu małpa, proszę wchodzić\" czy jakoś tak... koleś wszedł po plecak...w międzyczasie powtórzyłam swojemu co słyszałam, więc na odchodne usłyszał: \"pamiętaj, że małpa też człowiek\" :|czy jakoś tak patrzcie jaka obłuda wśród ludzi!witali się ze mna i żegnali, jak z najlepszą przyjaciółką!ciule! jak ja mam się zachowac teraz wobec nich gdy ich spotkam??l?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurytion
wszyscy jesteśmy małpami bezogoniastymi wąskonosymi z podrodziny Hominidae (człowiekowate) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam, że to strrasznie niemiłe uczucie usłyszec o sobie taki epitet:oto w zasadzie było jedyne co wychwyciłam, pewnie było tego więcej:onie zalezy mi tak strasznie na ich opinii, a jednak zakuło:( ale żeby mi to jeszcze w oczy powiedzieli...ech dziś chyba już nie ma takich ludzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej dupkow
nie przejmuj sie - niektorzy ludzie sa podli :O olej dupkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurytion
Szczerość nie jest w cenie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się jak się odtąd wobec nich zachować, ten problem zostaw im :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czujesz się maupą
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wehehe
babsko --> :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takiktoś
no jak to, malpa w czerwonym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×