Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miuzik

Nie smiesza Was 27-28 letnie mamy?

Polecane posty

Gość ...no no...
Ameliau troche sie mylisz. "Na zachodzie" srednia wieku pierworodki to 26-29 lat :-). Decyzje "kiedy" pozostawmy samym mamom...One najlepiej wiedza. Ja postawilam na 25 rok zycia. Ale zeby 28-latke okreslac mianem starej mamy :O???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam...
chodziło mi że mama w wieku 27 ,28 lat może się cieszyćw pelni macierzyństwem bo jest spełniona w innych sferach życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszą straszniehahha
hahhaha hehehhe hihhih hohohooh ale takie pomioty jak załozycielka topiku, nie daj Boże takiej mieć dziecko, bo co z niego wyrośnie, na pewno niezbyt mądry LUDŹ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunhildzio
na zachodzie to w wieku 26-29 mozna sobie pozwolic na dziecko bo jest sie ustawionym a u nas każdy zwleka czeka żeby dziecku było lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie nie znasz dnia
ani godziny i nie wiesz czy Ty umrzesz mając 30 czy też 70 lat. Wcześniej czy póxniej i tak dziecko straci rodziców, jak każdy z nas, to jest biologia, ale strasza mamusi odpowiednio dziecko przygotuje do zycia, a taka gówniara biegająca po dyskotekach zmarnuje dziecku zycie, nie pdoła oowiązkom, nie zapewni przyszłości......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bzdura ...:O przeciez 27-28 to \"kwiat wieku\" kobiety ! nie przesadzaj autorko .... moim osobistym zdaniem: max kobiety rodzacej 40 lat ....wyzej za duze ryzyko ... młodosc kobiety : ponizej 20 -- młodziutka 20-25 lat - bardzo młoda 25-35- młoda 35-40 - \"ryczaca 30-dziecha\":D 40 - 60 lat -kobieta dojrzała ...obyta...zarobiona....:);) koło 60 - starsza babka po 70 babcia :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia 22..
autorka tego topiku to jakaś zazdrosna małolata!!! przecież to jest wspaniały wiek na zajście w ciąże!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczeniaki
do szkoły a nie n necie o głupotach gadać!!!! co cię to obchodzi kiedy kto dziecko urodzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a mnie smieszą takie paniusie, które goni trzydziecha a one twierdza ze maja jeszcze duuuzo czasu na dziecko nie twierdze ze sa stare --wcale nie ale moim zdaniem dzieci powinno rodzic sie przed 30 a juz na pewno pierwsze dziecko Ale zaś te trzydziechy sa zdania ze mamusia która ma dwadzsiescia kilka wiosenek jest dzieckiem które urodziło dziecko nieprawdaż ACHA \"dziecinko z dzieckiem\" wiec temat mnie nie dziwi pieknym za nadobne.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednej str.racja ....! net-ar ...! bo faktycznie tematów o młodych mamach widzialam na kafe duzo duzo wiecej ....wiec to swoisty - odwet- ... .....w lutym koncze 24 lata - czesc kafe obrzuciło mne gówniara z dzieckiem !! :D czy majac 24 lata jest sie za mlodym na dziecko ? czy majac 28 lat jest sie na dziecko za starym ? I tu sie z autorka tematu o intelekcie niektórych osob z kafe zgodze . Jest niski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55555
Ja urodziłam mojego synka w wieku 27 lat.Wyszalałam się z mężem,wybudowaliśmy dom i czujemy się stabilnie uczuciowo i finansowo.W tym czasie skończyliśmy również studia.Myslę,ze to dobra kolejność.Mogę sobie teraz pozwolić na wychowanie syna (ma 1,8 miesiąca)pracuję w domu (1/2 etatu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
w lutym ???Acha a którego bedziesz dmuchac swieczki na torciku \"dziecinko\"..........bo ja 17 lutego a ty.............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no no ....wodniczek :) prosze bardzo!🖐️ 11 luty ....;) aaa! to juz wiem dlaczego soe rozumiemy :) a swoja droga wodnik tobardzo pozytywny znak zoodiaku .... snuje własna teorie --- najlepszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
JASNE! noe tez wodnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
net-ar to kiedy wyprawiamy wspolna\"uczte\"na kafe :P ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale pomysł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale..............jest małe \"ale\" chcesz byc zbluzgana na własnych urodzinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloop
autorko-szanowny pustaku.Zespół downa , hmmm, nie ma nic wspólnego z wiekiem rodziców.Jak jesteś zainteresowana wykładem na ten temat to służę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehehe moze jednak świetujmy \" w zaciszu domowym \" jestem przekonana ze zmieszaliby nas z kałem :D no ale : 1/nie widac moich \"braków brwi\"..poniewaz mam grzywke ... 2/koncze 24 lata-mozejuz nie jestem gowniara ? poprawiałam sie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaamaaa
dlaczego wy sie ciagle dajecie prowokowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×