Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zatroskana Mama*

Nastolatki

Polecane posty

Gość Zatroskana Mama*

Dobry wieczor! Chcialam zapytac czy ktoras z Was ma moze dorastajaca corke? Moja w lutym bedzie miala 12 lat i juz zostala "mala kobietka". Od 2 miesiecy ma miesiaczke.Nastepna miala dostac ok.25 grudnia. Niestety do tej pory nie dostala nic!! Nie wiem czy to normalne u dziewczynek? Czy mam sie poradzic lekarza? Czy Ktoras z Was miala podobny przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta firma ma sekciarskie metody
dobrze Ci radzę: zamuruj w wierzy, zanim zaczną się prawdziwe kłopoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zatroskana Mama*
ta firma ma sekciarskie metody Ty mi dobrze zyczysz... Chodz w dzisiejszych czasach nawet 12 latki rodza ;-) a ja mam dopiero 30 na karku...a moze juz .. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zatroskana Mama*
tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybko ten okres ...ja dostalam jak 14 lat miałam ... teraz wszystko szybciej ...:O..... jak miala dopiero jeden okres to moze ten nie przyjdzie tak rowniutko tylko dopiero za jakis czas ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
spokojnie pierwsze miesiaczki sa nieregularne nie pamietasz swoich ? zaraz cie zjada ze masz 30 lat i córke w wieku lat12 beda ci zagladac w metryke przygotuj sie na atak a ode mnie masz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zatroskana Mama*
net-ar Ja Ciebie tez caluje... Mam najlepsza przyjaciolke na swiecie w postaci mojej corki... wygladamy jak siostry ... i nigdy nie bylam z nikogo bardziej dumna.. jak z Niej.. A Tatus juz dawno zapomnial o Nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam pierwsza miesiaczke w wieku 11,5 lat....wiec to normalne.kazda kobieta ma inaczej......a jakie nieregularne.....czyzbys nie pamietala jak to z toba bylo?? kazda dziewczyna ma z poczatku nieregularne....nic sie nie martw, martwic sie powinnac gdy bedzie starsza kolo 20 roku zycia i bedzie miala nieregularne - to wtedy jest problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zatroskana Mama*
A_cha hellishbloodystorm Dziekuje za porade... bardzo... Mam nadzieje ze wszystko sie dobrze skonczy... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta firma ma sekciarskie metody
Zatroskana Mamo* - nie to mi się skojarzyło, tzn nie ciąża, raczej ten makabryczny dla wszystkich (zwłaszcza zaś dla rodziców) okres dojrzewania. :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna taka róznica wieku! :) Jak ja bede miała ....30 to Julia 6 :) --tez fajnie :) Grunt ze ma mame , która jest 2in1 ode mnie tez 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zatroskana Mama*
morphina Ja akurat nie mialam przerw ...stad moja troska. Nie wiedzialam ze to naturalne, ale teraz juz sie uspokoilam troche... A zreszta starosc nie radosc ;-) Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tatusiowi krzyz na droge niech idzie w pole ja mam dwie nastolatki ciut starsze od twojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zatroskana Mama*
A_cha Wlasnie widzialam Twoja Kruszynke...Jest sliczna i kochana jak widze... Wszystkiego Naj... zycze z calego serca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
na prawde nie masz powodów do obaw mowi ci to doswiadczona mama nastoletnich kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zatroskana Mama*
net-ar Wiec duza buzka dla Twoich Ksiezniczek... i dla Tatusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam naprawde roznie.....raz co dwa tygodnie, kiedys co dwa miesiace, uregulowalo mi sie dopiero gdy mialam 15-16 lat, kiedy dokladnie- nie pamietam:) te nieregularne miesiaczki to narazie nic, moze powstac inny problem -bolesne miesiaczki :( ja tak mialam, i kazde pierwsze dni to byl dla mnie koszmar, nawet lezec bylo ciezko tak bolalo i klulo...przeszlo mi dopiero gdy zaczelam pigulki brac, ale to juz pozno bo jak mialam 18 lat....az zaluje ze wczesniej nie bylam u ginekologa w sprawie tych bolesnych miesiaczek....coz jedne maja pecha inne nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zatroskana Mama*
net-ar Pewnie prawdziwe klopoty dopiero przed Nami... Dziewczynki to 2 x wiecej pilnowania... ;-) no i uffanie .. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zatroskana Mama*
morphina My Kobietki to mamy ciagle problemy...ze sprawami kobiecymi... a na koniec czeka na bolesna menopauza... i tez nic milego... Pozdrawiam Cie serdecznie i dziekuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zatroskana Mama*
Dziekuje wszystkim i zycze cudnej nocki... Dobranoc pa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzieki za buzki tatus sie najbardziej z niej ucieszy :)):)) mam jeszcze synka ma 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale było fajnie tu\" pocukrowac\" z wami pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×