Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wezmy dziewczyny zawiesmy bron

zawieszenie broni

Polecane posty

Gość wezmy dziewczyny zawiesmy bron

proponuje zawieszenie broni, jestesmy kobietami, czesto mamami - nie zachowujmy sie jak rozwscieczone zlosliwe suki... mamy te same problemy, starajmy sie siebie nawzajem zrozumiemc- najlepszy jest obiektywizm, wyrozumialosc dla innych i samokrytyka - dla siebie... wtedy powinno byc oki... wyrazajmy swoje zdania, krytykujmy sie - anie bez zlosliwosci - niech to raczej edzie konstruktywna krytyka, nie przespiewczosc, wysmiewanie w celu poczucia sie lepszym:) proponuje by kazda ktora sie zgadza na w/w warunki wpisala sie nizej - zawzyjmy taki pakt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezmy dziewczyny zawiesmy bron
zbyt zobowiazujace?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram. Jeżeli kogoś nudzi temat lub uważa go za glupi, niech nie czyta. Jeżeli ktoś się nie zgadza, niech poda logiczne argumenty bez wulgaryzmow i obrażania innych. Ale to się i tak nie przyjmie. :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka się tu wojna toczyła ?? Macie jakiś link do topiku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Millagros -------> dokładnie, dlatego jesli o cos prosza pomarańczówki, jeszcze w tej formie to proponuję olać to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a kim jestes ty o dziwnym nicku \" wezmy dziewczyny zawiesmy bron\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yola ---> chyba nie zrozumiałaś mnie :o , bo ja popieram a nie proponuję olać. Jeżeli ktoś pisze mądrze, to mam go olac tylko dlatego, że jest pomarańczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet w takim temacie pokazujecie swoja wyzszosc:O... nad \"pomaranczkami\"... przypominam ze zahaslowac nick kazdy umie - do trudnych zadan to nie nalezy - nie rozumiem wiec dlaczego tego traktowania z gory osob ktore nie chca sobie poprostu dupy zawracac haslowaniem nickow;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani koloru pomarańczowego
kolorowa jak diabli- miło, że to napisałaś, dziękuję:) ja należę właśnie do osób, którym zwisa nick, czy jest pomarańczowy czy czarny..bardzo lubię to forum, zaglądam tutaj regularnie, czasami się wypowiem kiedy ktoś o coś pyta, czasami sama poproszę o pomoc.. wiele zawdzięczam tutejszym babkom- wiele się dowiedziałam, nauczyłam, wiem, że nikt mi tak dobrze nie doradzi i poinformuje jak babki z tego forum, staram się nie wciągać w głupie kłótnie bo po co się denerwować? tak bym chciała, żeby panowała tutaj milsza atmosfera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa jak diabl
ja Ci powiem ze mnie tez zwisa nick- czarny, pomaranczowy czy zielony - wielkia mi to filozofia - za kazdym razem zakladac czarny nick:P eee szkoda gadac - ja zahaslowalam nick bo... w zasadzie to nie pamietam, ale widze ze niektore czarne "wazniaczki" uwazaja dyskusje z "pomaranczka" jako ujme i ponizenie... i czasami na zahaslowane nicki z premedytacja nie zwracaja uwagi bo z niewiadomego powodu czuja sie lepsze:O dziwne to... ale coz - zdarza sie... a tak sobie obserwujac to chamkow i prostakow zarowno w srod czarnych i pomaranczowych jest tyle samo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze zeby ktos zawiesił broń widzc mnie lub ache. Teraz jest sezon na nas i tylko czekaja jak nas skrytykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×