Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Psikawka

Mam 28 lat i zsikałam sie w nocy

Polecane posty

Gość gość
Mi się właśnie przytrafiło to samo dzisiaj. mam 16 lat i śniło mi sie ze byłam w szkole na lekcji i nie mogłam iść do toalety. i wkoncu jak się skończyła lekcja to bieglam do jednej z toalet w szkole ale były albo zapchane lub nie działały i pobiegłam do innych toalet. i te toalety były odnowione o 360° wszystko było inne. i usiadłam na toaletę i tak dobrze mi było. ale szybko się obudziłam czując ze cis mi leci i szybko do toalety pobiegłam i później pościel wszystko ściągalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991Monika91
Mam 27 lat i w momencie jak przyszla jesien to zaziębiłam się i zaczelam sie moczyć. Zlotym srodkiem okazały się bawełniane rajstopy. Kiedy zaczelam w nich spac to moczenie powoli ustawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.11.2018 o 10:50, Gość 1991Monika91 napisał:

Mam 27 lat i w momencie jak przyszla jesien to zaziębiłam się i zaczelam sie moczyć. Zlotym srodkiem okazały się bawełniane rajstopy. Kiedy zaczelam w nich spac to moczenie powoli ustawało.

Może zimą musisz ciepło się ubierać. Jak jest zimno to częściej i mocniej chce się siku.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2016 o 01:54, Gość gość napisał:

a ja sikam co noc w pampersa, a mam już 40 lat. w dzień nie ma problemu, za to w nocy zupełnie tego nie kontroluję. Muszę mieć pieluchę

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłebieta
Dnia 1.11.2018 o 10:50, Gość 1991Monika91 napisał:

Mam 27 lat i w momencie jak przyszla jesien to zaziębiłam się i zaczelam sie moczyć. Zlotym srodkiem okazały się bawełniane rajstopy. Kiedy zaczelam w nich spac to moczenie powoli ustawało.

Mam dokładnie tak samo! Ostatnie dwa zimowe sezony przespałam w bawełnianych rajtkach i moczenie się diametralnie minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×