Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmmmm.......

dziwny ten test ...

Polecane posty

Gość hmmmm.......

pozytywny to on raczej nie był, ale czy wykazał sam w sobie dobry wynik? standard to białe pole testowe, na którym pojawia się jedna lub dwie kreski pionowe, a u mnie? no proszę kosmicznie .... mianowicie jedna kreska pionowa, połowa testu (ta na której pojawia się krecha jak jest ciąża) różowa, kreska pozioma ... jakby rozlana na całość .... czy tak mają niektóre testy? czy był zupełnie do bani? poproszę o opinie, dodam że staram się o dzidzie - fakt, to nic takiego, ale @ spóźnia mi się 3 dzień (zawsze był na czas) - o objawach nie będę plotła ... bo to już tu temat rzeka ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm.......
tyle już kasy wydałam na testy, że przyznam się szczerze, że już mnie to wkurza, powinnam sobie chyba Tir'a kupić ;) jeżeli to negatyw to wolę czekać, czy uważasz że to negatyw czy nieudany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katkamatka
i przypadkiem nie zakropl za dużo moczu ;) bo zalanie testu może spowodować, że zamiast poprawnego wyniku zobaczysz coś podobnego jak teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm.......
dzięki Bulabula - o to mi chodziło, a słyszałyście wogóle o testach AMIL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm.......
katkamatka - weteranka nie mogła zawalić w ten sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katkamatka
mogła :) mi się zdarzyło przy kolejnej ciąży ;) ale może Twój test był felerny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie umiem Ci powiedzieć, jedyne wyjście to powtórzyc za jakiś czas test, nie ma wyjścia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie.Ja tylko stosowałam testy strumieniowe bo raz gdy kupiłam test płytkowy(chyba bobo test) i chyba nakropliłam za mało moczu to podobnie mi się rozmazał.Ktoś mi doradził ,że te strumieniowe są jakby pewniejsze i takie tylko kupowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katkamatka
mogła :) mi się zdarzyło przy kolejnej ciąży ;) ale może Twój test był felerny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm.......
no dobra kobitki niema co ryczeć - muszę się wziąć w garść i zrobić kolejny o ile Bóg da ... ;) poczekam jeszcze kilka dni ... może niepotrzebnie się nakręcam, a zresztą nie "może" a "napewno"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katkamatka
przepraszam za dubla, drobne kłopoty z internetem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm.......
bulabula - w te się nie "bawiłam" - tak samo mało kłopotliwe w wykonaniu? głupie pytanie zapewne, ale co tam ... ;) po pysku za to nie dostanę hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm.......
katkamatka - biegła w czytaniu po polskiemu ;) jestem - a dubluj ile wlezie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ,po prostu sikasz na niego....hmmm,dziwnie to zabrzmiało.Nie płytkowy na który nakraplasz tylko strumieniowy na który sikasz ileś tam sekund .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm.......
Bulabula - "prosto z mostu" - konkrety, to lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem ciekawa
to up - do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×