Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla mamusia

klinika spes? wasze opinie

Polecane posty

Gość przyszla mamusia

mam problem:( moj lekarz wlasnie nie dawno mi oznajmil ze nie urodze silami natury bo jestem za waska w biodrach:(i polecil klinike spes w Krakowie tak miala bym zrobiona cesarke! Nie jestem z Krakowa i nie mam pojecia co to za klinika jacy sa lekarz i polozne? Doradzcie:( Bardzo prosze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama...........
czesc rodziłam tam 6 miesiecy temu wygląda to tak opieka lekarska ok ale warunki nie za bardzo. Dzieci leżą razem z matkami w łózkach, było nie za czysto (łazienka szkoda gadac). Mój lekarz też mnie namawiał bo tam pracuje (nie z Krakowa) ale 2 gi raz napewno tam nie pójde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama...........
czy nie jesteś z okolic Wadowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
nie ! chodze do lekarza do Ket! wszystko mialo byc ok mialam rodzic w bielsku ale podobno jestem za waska w biodrach a dzidzius jest duzy i boje sie ze moze"utknac" i cos moze sie mu stac:( a ile czas tam bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama...........
ja chodziłam do lekarza który tam pracuje zaczełam krawić w piątek 30 czerwca i kazał mi jechać wieczowrm zaczeły sie bóle urodziłam w sobote o 11, w poniedziałek wypisali mnie do domu. Ale tam jest tak ze po 2 dniach musisz z dzieckiem przyjechac na kontrole. W sobote akurat mój gin rano przyjechał na cesarke i został ze mna do końca porodu, położną miałam super, pani Grazynka swietna babka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
a nie wiesz ile sie tam przebywa po cesarce? dzieki ze napisalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 dni, o ile wszystko jest OK z matka i dzieckiem :) Opieka naprawde super, co do warunkow sie nie wypowiadam, bo rodzilam tam (cc) dwa lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama...........
Jak ja rodziłam to było bardzo dużo rodzacych niedziela to był jeden wielki syf nie miał kto posprzątac - było bardzo brudno zwłaszcza w łazience (kol rodziła rok przede mna i mówiła to samo) dzieci przynosili o 5 15 rano a brali o 23 i cały czas z matkami w łóżkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
dziekuje bardzo za wypowiedzi Pozdrawiam goraco:) i czekam na kolejne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×