Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rudziaa

Wielkie pragnienie-ciąża...

Polecane posty

Pomocy... od 10 miesiecy staramy sie z mezem o dziecko. obydwoje jetesmy zdrowi a ja juz nie wiem co robic. lekarz kazal po prostu sie starac. mam tez problem z wyznaczeniem dnia owulacji poniewaz moje cykle trwaja 36, 40 38 31 dni, dla tego od ostatnej miesiaczki kochamy sie codziennie. czy to dobrze? czy jest jakas skuteczna metoda na zajscie w ciaze? pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ja z mezem staralismy sie siedem miesiecy,mamy juz 3letniego syna,wiec myslelismy,ze wszystko pojdzie latwo,a jednak tak nie bylo,mierzylam temperature,dokladnie wiedzialam kiedy mam owulacje i nic,poszlam do lekarza,okazalo sie,ze wszystko ok,mamy sie starac dalej.Co miesiac plakalam dlaczego znowu sie nie udalo,az wreszcie powiedzialam dosc,schowalam gleboko termometr,przestalam o tym ciagle mysle,postawilam sobie inny cel w zyciu i sie udalo. Bylam w szoku jak zobaczylam dwie kreski na tescie. Za bardzo pragniecie dziecka,wiec dajcie na luz.Powodzenia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniag890
Ja staralam sie z mezem rowny rok i udalo sie !!!Mialam robione wszystkie badania i okazalo sie ze wszystko jest ok,lekarka kazala mniej myslec o checi posiadania dziecka bo u zdrowej osoby to wlasnie wpywa negatywnie.Tez mialam nieregularne cykle i to tez bylo przeszkoda.Wedlug obliczen gin.zaszlam w ciaze w drugim dniu po okresie a to podobno najbezpieczniejsze dni,by nie zajsc w ciaze!!!Pozdrawiam i zycze owocnej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam my tez z mezem staralismy sie kilka miesiecy, az udalo mi sie w koncu zajsc, ale w 9 tc poronilam, potem znow sie staralismy i nie wychodzilo, a jak przestalam myslec o tym ze chce miec dziecko tak ku mojemu zaskoczeniu zaszlam w ciaze i mam teraz prawie 3 miesiecznego syneczka. Najważniejsza jest psychika, przestancie o tym myslec, kochajcie sie dla siebie a nie dlatego ze chcecie miec dziecko i zobaczycie ze sie uda. Powodzenia trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez lekarka powiedziala ze zaszlam w ciaze zaraz po okresie bo termin porodu na to wskazywal i rzeczywiscie urodzilam wczesniej niz wedlug miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×