Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brunetkaaaaaaa

szybkie ciasta bez uzycia miksera

Polecane posty

Gość brunetkaaaaaaa

chodzi mi o ciasta, ktore robi sie latwo- jestem studentka :) i szybko no i nie posiadam miksera :) poprosze o przepisy jesli ktos zna takie ciasta... ja podam jeden, ktory znalazlam na topicu o ciastach : ŚMIECIARZ 7 jabłek pokroic w duza kostkę zasypać szkl. cukru i odstawic ,aby puściły sok dodać 3 jajka łyżeczke octu 3 łyżki oleju 2 szkl. maki wymieszanej z 2 łyżeczkami sody wszystko wymieszać,piec 40 minut.Do ciasta mozna dodac orzechy ,rodzynki,mak lub wiórki kokosowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michiella
a sprobowalas przymajmniej tego przepisu?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łylma
kaszanka blok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łylma
kaszanka - jest super 4 sztuki wafli kwadratowych kakao 5 opak ciastek herbatniki szkolne 2 galaretki bakalie - orzechy rodzynku suszone morele wi orki kokosowe i co tylko sobie zarzyczysz kladziemy mokra scierke na blat kuchenny i kladziemy na to po 1 waflu - przykrywamy wafel i czekamy az zmieknie potem do miski 2 galateki rozpuszczamy w polowie zalecanej wody dodajemy ciastka polamane bakalie i reszte pokruszonych wafli i tyle kakaa aby masa byla ciemna mieszamy nakladamy mase na wafel i rolujemy jak rolaade zwijamy w folie i do lodówy potem tylkoo kroimy w grube lplastry i ejst swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaaaaaaa
Michiella- nie :P ale łatwo brzmi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaaaaaaa
łylma- hmmm.. brzmi... dziwnie :) ale galaretka z kakaem to na pewno dobry pomysl? :) a te wafle nie nasączą sie tą mokra galaretka i niebedą takie.. ciapowate?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotka z 3 szklanek
szklanka kaszy mannej, szklanka cukru , szklanka mąki wymieszac .. wysypac , przelozyc startym na grubej tarce jablkiem na wierz plasterki masla.. i upiec... pycha szarlotka probowalam i sama robilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna...........
ja tez znam tą szarlotke ale nalezy dodac jeszcze 1 łyżeczke proszku na spód wysypać połowę sypkich składników a potem jabłka i zasypać ta druga połową sypkich składników i na wierzch plasterki masła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika25
ta szarlotka powyżej - może brzmi niepozornie i mi trochę się rozwala przy krojeniu - ale w smaku naprawdę pyszna - zwłaszcza jeszcze na goroąc. Również polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna...........
tak, troche sie rozwala gdy jest ciepła ale taka jest najlepsza natomiast na drugi dzien juz sie nie rozwala i tez jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ta szarlotka jest swietna tez ja robie i do jablek dodaje duzo cynamonu bo lubie a potem podaje ja na cieplo z galka lodow waniliowych i bita smietana paluszli lizac wszystki smakuje i nikt nie wierzy ze robie ja w taki sposob z sypkich skladnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniminimi
robiłam tego murzynka - naprawdę banalny i pyszny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×