Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rudziaa

wielkie pragnienie dziecka... pomozcie...

Polecane posty

z mezem staramy sie o dziecko prawie rok. Robilismy badania nabezplodnosc ale jestesmy zdrowi. nie mozemy kochac sie tylko w dni plodne poniewaz mam problemy z ich wyznaczeniem. moje nieregularne cykle trwaja 36,40, 38, 31 i jeszcze inaczej. czy jest jakas skuteczna metoda na macierzynstwo? pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz powiedzial ze jeszcze za wczesnie. czytalam ze przy tym sa bezbolesne i mniej bofite miesiaczki.a u mnie na odwrot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie robiliscie badania? Moze jest cos czego nie badaliscie? poziom hormonow? droznosc jajowodow? Moinitoring owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
my z mężem też pragniemy dziecka. Nam udało się to bardzo szybko (2 cykl starań), jednakże poroniłam w 9tc. I nie wiem co jest gorsze:( Próbujcie do skutku i nie zniechęcajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieregularne cykle nie przeszkadzaja w określeniu terminu owulacji. To kalendarzyk małżeński wymaga cykli jak w zegarku, ale to przestarzała metoda:) Jedyna skuteczna metoda u zdrowych par to współżyć, współżyć, jeszcze raz współżyć(całkiem przyjemna, o ile poczęcie nie staje się priorytetem).POwodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudziaa owulacja objawia się też bólem jajników. Może po tym sprobuj trafić na ten czas i nie martw się ja zaszłam w ciąży po 2 latach starań bo okazało się że mam tyło zgięcie macicy. Także głowa do góry. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robilam monitoringu ale to raczej nie to... przynajmniej lekarrz powiedzial ze to za wczesnie i zebysmy sie postarali jeszcze... wczoraj zrobilam test ale tez nic nie... pragniemy tego dziecka bardzo i nie wiem co bym zrobila gdybym je w stracila... nie ma jakis tabletek przyspieszajacych czy jakis pozycji... w tym miesiacu leze z pupa do gory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunka
prosze dziewczyny o pomoc ,szukam darmowej opieki ginekologicznej ,jestem od niedawna w chicago i nic nie wiem ,na ten temat ,nie mam ubezoieczenia co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudziaa z pupą do góry dobry pomysł, wyczytałam też że przez 20 - 30 min po trzeba leżeć na brzuchu. Próbowałam zobaczymy, bo staram się o drugie dziecko i też mam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia..:O Pisesz ze robiliscie badania na bezplodnosc a po roku staran Twoj lekarz nawet nie zlecil ci aby zmonitoringowac czy wogiole masz owulacje?????:O No to ja nie wiem.. Wydaje mi sie ze to priorytet czy Twoje cykle przy tej nieregularnosci sa wogole owulacyjne??Czy pecherzyk wogole peka?Czy nieprzerasta i sie nie wchlania.. Badalas poziom hormonow?Prolaktyne?TSH(tarczycowe)LH?Testosteron?Progesteron? Czy Twoj maz robił seminogram? Po tych badaniach ,mozna powiedziec ze Tak jestem przebadana . Ale bez tego to przepraszam za wyrazenia ale g...wiecie dalej. A Twojemu ginowi jak widac niespieszno.Zreszta ton nie on czeka na dziecko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzam
rudziaaa z ta pupa do gory to nie taki zły pomysł chodzi o to aby zaraz po nie biec do łazienki moj gin mowił-dajcie dojsc tym plemnikom tam gdzie maja dojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORADZAM z pupą do góry jest dobrym pomysłem chodzi konkretnie o pozycje od tyłu. Ta pozycja np. jest dobra jak ma się tyłozgięcie macicy. Więc niedo końca jest zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORADZAM sorki źle odczytałam co napisałaś, tzn. źle zrozumiałam zrozumiałam że piszesz że z pupą do góry to zły pomysł więc sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zmienie lekarza bo polowy z ww badan lekarz mi nie zrobil. poczekam do konca miesiaca i zobaczymy. ale juz bym tak chciala bardzooo. a myslalyscie kiedys o adopcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze sprobujecie z testami owulacyjnymi? Mozna je kupic w aptece po ok. 50 zl. Dzieki nim bedziesz wiedziala czy i kiedy masz owulacje! Co do badan- mozesz isc do laboratorium i poprosic o zbadanie ci hormonow plciowych (jest ich 6- te wyzej podane)- tylko bedziesz musiala za to badanie zaplacic ok. 100 zl. Majac wyniki idz po prostu do gina i popros i interpretacje wynikow. Aha- do laboratorium najlepiej wybrac sie w 2-3 dniu cyklu. Tak samo spermiogram mozna zrobic w laboratorium na wlasna reke i nie prosic sie nikogo o laskawe skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram age Wszystko mozna zrobic na wlasna reke...tak czy tak trzeba zaplacic.Wiec lepiej miec zrobione zanim sie pojdzie do gina A lekarza zmien.Ja tez tak chodzilam i przez 10 mcy bylo dla gina wszystko ok .Nic nie zalecil .zrobil dwa monitoringi .Stwierdzil ze ok .a dziecka dalej nie ma:O W koncu trafilam na lekarza ktory wiedzial jak zabrac sie do rzeczy. Nie wiem jak daleka doroga przedemna ale teraz wiem choc ze nie dreptam w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×