Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

goredarfa

DJ na Wesele

Polecane posty

Witam, Szukam DJa z okolic Chałupek (woj śląskie), może ktoś kogoś polecić? Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat podobny
28.11] 22:48 SZUKAM DJ-a SZUKAM DJ-a KTORY POPROWADZILBY PRZYJECIE WESELNE Z WOJ.SLASKIEGO PROSZE O NAMIARY!! DZIEKUJE!! 20:45 ZABUSIA23 (zabusia22@buziaczek.pl) hej ja też szukam w sosnowcu i okolicach jak coś znajde dam znac jeśli coś bedziesz mieć daj znać na emila 10:17 spytaj zabuline z "przygotowan", ona pisala, ze znalazla jakiegos supergoscia. Wejdz na topik i napisz do niej maila. 10:20 przestańcie prosze was nie nadużywajcie zwrotu DJ ktoś kto sie zajmuje taką chałturą po weselach nie ma prawa zwać sie DJem 18:07 SZUKAM DJ-a na ktory topic wejsc??nie umialam nigdzie znalesc informacji na ten temat 18:41 DJ (troya121@02.pl) 18:45 to bedzie topik "przygotowania w toku bo slub w tym roku" 18:45 DJ (troya121@02.pl) HEJ! Mogę zagrać na waszych weselach .602401778 duże doświadczenie w prowadzeniu imprez + własny sprzęt i oświetlenie. 19:35 SZUKAM DJ-a a masz jakis adres strony internetowej z oferta??jaki jest cennik itd?? 19:36 bjsakdg k**wa! DJ na wesele buhahahah 19:42 KHHHHHHHH 19:44 KHHHHHHHH co w tym takiego dziwnego?? 23:11 DJ strona : www.zespoltroya.wroclaw.pl ceny : do uzgodnienia - naprawde dobre.Sprawdz : www.waszslub.pl zespół troya. więcej konkretnych informacji przekaże na maila 00:48 swiezoposlubiona u mnie byl DJ- nie jakas chaltura ,tylko widac ze facet zna sie na rzeczy, lubi to co robi i niekoniecznie leca caly czxas,, zlote obraczki''. potrafi rozbawic towarzystwo,nawet tak zasiedziale jakoje hihi. podaje jego tel, moze komus sie przyda potem bedziecie wspominac WASZ dzien po latach Pan Piotr Giza ,mieszka w Rudzie Slaskiej ale prowadzi wesela w wielu miejscach na slasku. : tel 5011 60757 12:33 zabulina Cześć! Widze, że mnie wołano Otóż ja jestem fotografem i jeżdżę po różnych weselach, i na ostatnim na którym byłam, grał niesamowity gość - pracował w RMF, a teraz ma firmę i jest DJem i wodzirejem. Pierwszy raz w życiu widziałam, żeby ludzie tak się bawili przy DJu, a kurczę trochę tych wesel już "obeszłam". Uprzedzam jednak, że nie jest tani. Nie chcę tutaj wstawiać linka do strony, bo nie chcę słuchać zarzutów o robieniereklamy - kliknij na mój Nick, wyświetli Ci się mój adres mailowy. Napisz do mnie, to dam Ci namiary wszelkiej maści. Pozdrowienia Kochaj i rób co chcesz! 23:10 jiji up 22:44 Adamoshh (adam-stuchlik@wp.pl) Moge zagrać na weselu, znam temat. Posiadam swój sprzęt muzyczny i oświetleniowy. 500-846-550 00:00 DJ PABLO (troya121@o2.pl) WITAM SERDECZNIE! Mogę zagrać na Państwa weselach . Prosze sprawdzić www.zespoltroya.wroclaw.pl tam info o DJ PABLO Dobre ceny - radiowy DJ tel.602401778 Pozdrawiam! 02:36 muzyk. może zapodaj didzeju pablo jakieś linki zebysmy poluchali jak spiewasz np.Garou,Cockera czy chocby Village People ... 00:01 DJ PABLO Szanowny Muzyku chyba żle rozumiesz instytucję DJ-a. DJ miksuje utwory muzyczne , dobiera je odpowiednio do okazji, okraszając sporą dawką celnych komantarzy . Tak się składa ,że jestem także dyplomowanym muzykiem- i ześpiewaniem nie mam najmniejszych problemów- moge przesłać demo. Mimo wszystko w Twej wypowiedzi odczuwam pewna nutę wyższości. Ciekawe czy Twa gorycz nie wynika przypadkiem z małej ilości zleceń... zadowolony z zycia DJ PABLO 23:38 asia-frycia DJ PABLO a czy masz moze jakas strone internetowa?? lub czy moglbys przeslac swoja oferte na maila?? asiunia55@wp.pl 23:20 DJ PABLO (troya121@o2.pl) Informacje o mnie są już na Twojej poczcie POZDRAWIAM ! 18:47 DJ ARASS (djarass@op.pl) DJ na każdego rodzaju imprezy. Wesela, sylwestry, dancing, dyskoteki itp. Cena do negocjacji, własny sprzęt. tel. 696353033 18:49 DJ ARASS (djarass@op.pl) DJ na każdego rodzaju imprezy. Wesela (zabawy, konkursy), sylwestry, dancing, dyskoteki itp. Szeroki zakres gatunków muzycznych. Możliwość grania z płyt winylowych. Cena do negocjacji, własny sprzęt. tel. 696353033 13:55 zyrafa24 (zyrafa24@gazeta.pl) dj(akustyk- pasjonat) + wodzirej-prowadzący (zgrywus . wesela kulturalne- bez żenady i frustracji. profesjonalna oprawa muz. merytorycznie dopracowane. zero wpadek przez 12lat. gramy praktycznie z polecenia. gg1923344, piszcie na zyrafa24@gazeta.pl otrzymacie reklamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaa29
Na naszym weseleu gral Pan Mariusz ze sląska. Profesjonalista w pelnym znaczeniu tego słowa . Poprowdzil cale przyjecie wysmienicie i moge polecic go z cala odpowiedzialnoascia. Super muzyka ,same hity starsze i nowsze - wszystko to co powienno byc było. Spotkal sie z nami ,wytlumaczyl , podpowiedzial co po czym i dlazczego , ustosunkowal sie tazke do naszych sugestii i wszystko wypadlo wysmienicie. generalni miło , konkretnie , sympatycznie. jako ze wiem jak trudno jest zdobyc kogos dobrego na tak wazne przyjecie to podaje numer 0697 02 18 77. wszystkim milej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ ARASS
DJ na każdego rodzaju imprezy. Wesela (zabawy, konkursy), sylwestry, dancing, dyskoteki itp. Posiadam bardzo szeroki zakres gatunków muzycznych od: Lat 60` (Rock & Roll, Twist), poprzez Taneczne hity i przeboje lat 70`/80` (Dance i Włoskie przeboje: Modern Talking, Savage, Drupi itp.), Lata 90` (Dance: Los Del Rio, Dr. Alban, Mr. President itp.), Śląskie Szlagiery, typowe dla Śląskich wesel (według życzenia możliwość operowania gwarą śląską) po wszpółczesną muzykę klubową: R&B, Dance, House itp. Na zabawie weselnej organizuję: konkursy i zabawy dla gości i młodej pary. Posiadam Profesjonalny sprzęt dyskotekowy + nagłośnienie i oświetlenie. Jestem z Rudy Śląskiej więc nie ma problemu z dojazdem, spotkaniem itp. gram nie tylko na Śląsku, ale i po całej Polsce w klubach małych, dużych, imprezach okolicznościowych itp. jako DJ i wodzirej. Z mojej strony mogę zagwarantować profesjonalną oprawę muzyczną przyjęcia weselnego. tel. 696353033

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro mowa o dj'u, to ja słyszałam, że z http://www.twojdzien.com/ są rewelacyjni. Przynajmniej kilka osób mi tak donosiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam profesjonalnego dj na wesele Thomas-Music ma bardzo duże doświadczenie za konsola, profesjonalny sprzęt, legalną kolekcję muzyczną. Bardzo kreatywny, potrafi dobrze rozkręcić każdą imprezę okolicznościową. Więcej informacji na https://www.thomas-music.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×