Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teraphosa

Przesliczne Kolczyki i Broszki ... same oceńcie

Polecane posty

Gość Ylka
noo, ale moglby by ciut mniej kosztować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie w moim guście
powiem szczerze ,a znam się na tym - CENY SĄ SAKRAMENCKO PRZESADZONE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a te broczki i kolczyki
to wcale nie takie przesliczne. Wole isc do normalnego sklepu i za taka cene kupic sobie male wkretki... Nie wiem do czego mialabym nalozyc te kolczyki z 'kokardka' :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to kupi
? tylko szkoda kasy za wystawienie ich na allegro ... niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie prześliczne
że nikt tego gówna nie chce kupić, na rynku takie coś można kupić za 5 zeta idź się reklamowac gdzieś indziej babo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 5 zł to wy kupicie jakies badziewie a te są naprawde artystycznie ładne, wymagały jakiegos pomysłu! Fakt, drogie jednak. Na pewno jednak 5 zl za nie to przesada w drugą strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loyola
Pomijając kwestię stylu, który może nam odpowiadać lub nie, te kolczyki są dobrze zrobione, niektóre z nich wg dość oryginalnych pomysłów. Ile waszym zdaniem miałoby kosztować zrobienie takich kolczyków, łącznie z materiałami, pomysłem, kosztem przesyłki zakupionych materiałów, za który płaci się 6-7 zł , czasem poświęconym na tę pracę i umiejętnościami niezbędnymi do wykonania niektórych spośród tych modeli? Bo nie wszystkie są proste, nad niektórymi trzeba się nasiedzieć i na dodatek nauczyć się techniki wykonania. Sama robię biżuterię, również kupuję biżuterię artystyczną w galeriach internetowych, jeśli jest robiona techniką, w której nie pracuję. Zwolenniczkom straganowych wyrobów "za 5 zeta" polecam pozostanie przy straganach. To są wyroby w sam raz dla nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loyola
PS. to nie są moje kolczyki :D widzę je pierwszy raz w życiu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulkazmaslem
no dobrze praca pracą ale za taką kasę ( 30 zł) to jestem w stanie kupić naprawdę ładne kolczyki ze srebra i jakiegoś minerału , albo bursztynu a nie ze szkiełek i drucików :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara Rozalia
hmm... a jak myślisz, z czego jest zrobiony ten drut i bigle? :) To srebro :) w najgorszym wypadku jest posrebrzany - nie czytałam dokładnie opisy ofert, a na oko okreslić się nie da. Minerały i dobre szkło są w tej samej cenie, czasami dobre szkło jest dwu-trzykrotnie droższe. A pojedynczy szklany koralik z Murano /którego w ofercie na zdjęciach akurat nie ma/ zawiera 24-karatowe złoto i może kosztować ponad 50 zł. Jeśli ktoś chce mieć orientację w cenach materiałów, może wejść na jedną z licznych stron, oferujących materiały dla biżuteryjek i sprawdzić sam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię jak się wypowiada
ktoś kto nie ma o takim rękodziele zielonego pojęcia :-p lala idź kup to badziewie za 5 zł i szpanuj tylko nie osądzaj kogoś kto zakupił materiały (porządne nie są tanie), pomyślał nad projektem i poświęcił czas na wykonanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie specjalizuje sie w
takie bizuterii, nigdy jej nie robilam oceniam to z punktu widzenia mojej estetyki i gusty-sa takie sobie, nic specjalnego, za polowe tej ceny moze bym sie skusila, za tak w zyciu oceniam to wizualnie a nie technicznie, bo nie technike wieszam w uchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię
Obejrzałam sobie te piękności, nic dziwnego, ze nikt ich nie kupuje, bo są zwyczajnie brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyglądają na ładne. I ceny wcale nie mają takiej wygórowanej. Ja na przykład w jubilerze typu Apart czy Kruk nie mogę natrafić na ładne srebrne wkrętki za 30 zł. A poza tym to doceniam poświęcenie, a woreczek koralików, z których wykonuje się coś takiego, kosztuje w Empiku około 8 zł. I tak te kolczyki, przekalkulowując, są śmiesznie tanie w stosunku do ceny materiałów, które ta osoba kupiła po to, by wykonać to wg. was \"Badziewie\". Poza tym amatorki kolczyków ze straganu za pięć złotych niech sobie porównają plastikowe kolczyki koła, od których ucho robi się wielkości kartofla, z tą pracą ręczną, robioną własnymi rękami, a nie w chińskim namiocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynom które
"w uszach techniki nie wieszają" proponuję, by spróbowały zrobić takie kolczyki. Albo jakiekolwiek, ze srebra zwłaszcza :D Szybko zmienią zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eularoiaaa*
przy kazdym projekcie liczy sie pomysł i wykonanie za samo wykonanie chwalic;)? oj ktos ma kompleksy, bo chce by go szanowac i chwalic ciagle:) pomysły takie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie specjalizuje sie w
ja nie twierdze ze latwo jest cos takiego zrobic tylko co z tego ze nie? za ta cene ide do jubilera i kupie cos znaczenie ladniejszego, bardziej oryginalnego (bo teraz3/4 dziewczyn chodzi w bizuterii 'hand made') a w uchu nie widac tego jaka to technika zostalo zrobione(szczegolnie ze nie wszscy sie znaja-np ja nei:P) tylko ogolny ksztalt i kolorstyke....czyli te kolczyki beda wygladaly tak na prawde jak inne podobnie robione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie specjalizuje sie w -> Jak wyżej wspomniałam, ja nie mogę kupić ładnych kolczyków za 24 czy 35 złotych. Preferuję srebrną albo złotą biżuterię, a taką np. w Kruku czy w Aparcie dostaniesz w cenach raczej wyższych niż 25 złotych. Moim zdaniem są ładne i warto chociażby z samego szacunku dla osoby która miała tyle cierpliwości żeby to wykonać, nie trzeba by jej zjeżdżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to srebrny czy posrebrzany
bo to zasadnicza różnica. Nie lubię tandety. Jeśli mam wybór tandeta czy tandeta to wole wyjść wcale bez kolczyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie specjalizuje sie w
ja nie zjezdzam nie przecze ze wlozyla w to wiele pracy ale mi zwyczajnie nie odpowiadaja dlatego nie kupie innym osobom pewnie beda sie podobac i te kupia a zlota i srebra wcale nie musisz kupic w kruku zeby bylo ladne a kruk i apart w porownaniu z innymi jubilerami maja 3-4 krotnie wyzsze ceny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam największe zaufanie do tych firm. Pomimo wszystko, kiedy kupuję w zwykłym jubilerze płacę po 40 zł a po miesiącu noszenia wyłazi nikiel, na który mam alergię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie specjalizuje sie w
a ja wielokrotnie robilam zakupy u innych jubilerow, np takich ktorzy sprowadzaja produkty jubilexu i silverpolu i jeszcze nigdy nie narzekalam:) mam pare takich wisiorkow i kolczykow, jakich nigdzie jeszcze nie widzialam, bo wieksza bizuteria czesto jest sprowadzana w pojedynczych sztukach, w przeciwienstwie do kruka i apartu pzoa tym w cenie bizuterii kruka mozna czesto dostac autorska bizuterie, i taka bedziesz miala tylko to a jednoczesnie bedzie na prawde piekna i dobrej jakosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×