Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KiZa

pracowal ktoś w azsoft?

Polecane posty

Gość KiZa

W najbliższym czasie zacyznam prace w firmie azsoft może ktoś juz tam pracował i napisze kilka słów o tej firmie.Daje ona jakes możliwości rozwoju?Bo na rozmwie obiecuja że tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brathanka
cześć! Pytasz Kiza o mozliwości rozoju w tej firmie..... Muszę Ci powiedzieć, że jak bedziesz miała trochę szczęscia oraz zdolność do "wkrecania" się, to możesz mieć nawet spore szanse... Ja 4 miesiące temu myślałam, że awans przypada osobom, które osiągają najlepsze wyniki i traktują poważnie pracę w tym miejscu. Jednak chyba się przeliczyłam. Znajdując się, przez długi okres czasu, na pierwszym miejscu tabelek sprzedaży i produktywności miałam coraz większe nadzieje, że mój wysilek włożony w tą pracę zaowocuje. Tymczasem zostałam pominięta przy doborze liderów grupy - wybrano przedstawicieli płci męskiej....... - dyskryminacja??? Układy i układziki.... - tyle co mogę na ten temat powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiZa
Dzieki brathanka za informacje!! Wlaśnie juz rozpoczęłam tam pracę i jak narazie niby jakoś idzie ale nie dokonca mi to odpowiada.Ostatnio awansowali jedna osobę i slyszłama jak narzekają,że nie ma kogo wybrać do współpracy,a z tego co rozmawiałam z ludzmi to niektórzy długo już tam pracują i mają dobre wyniki a nikt ich nie docenia. No nic popracuje tam troche bo mi potrzebna kasa ale cały czas szukam czegoś innego:) MAm nadzieję że znajdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile zarabiasz
netto, bo jestem zainteresowana pracą w tej firmie, na jakim stanowisku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brathanka
Praca jako telemarketer jna dłuższy okres czasu jest bardzo wyczerpująca, dlatego tylu ludzi rezygnuje już po paru miesiącach. Weterani kierują się raczej brakiem alternatywy, kwestią comiesięcznego dodatku finansowego. Według mnie robi się tam ostatnio coraz ciaśniej, jezeli chodzi o kumoterstwo. Chęć poszerzenia swojej wiedzy na temat funkcjonowania firmy, od strony daleszej od "słuchawek", często spala na panewce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiZa
do a ile zarabiasz tam przyjmuja tylko na stanowisko telemarketera a płacą 5 zl netto za godzinę,chyba że nie wyrobisz minimum godzin lub masz słabą produktywność to 4 zł,jeżeli cos sprzedajesz to do tego jeszcze jest prowizja od produktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile zarabiasz
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teoer
Odświeżam temat. Czy ktoś miał doświadczenie z firmą AZSOFT na stanowisku konsultanta / telemarketera? Jaka jest atmosfera, warunki, czy firma jest wypłacalna i nie kręci żadnych wałków wobec pracowników? Interesuje mnie AZSOFT w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam pracuje nadal... niestety...stawka wieksza niz 2 lata temu... ale szans na awans nie ma!! Jako dorywcza to OK ale na dluzej to bedzie CI bardzo ciezko!!!Ja pracuje trocje juz tam i juz mam dosc, ale nie rezygnuje bo nie ma perspektyw jak narazie na nic innego. Na tle innych call center w Krk nie wypada najgorzej, ale ostrzegam bo to bardzo ciezka praca, meczaca umyslowo... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryzia
Ja dostałam zaproszenie na rozmowę.Jak jest z godzinami pracy i ile płaca w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garlic
ja tez zostalam zaproszona na rozmowe do azsoft, kiedy Ty idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brukiewka77
dzis na 12.30 ale nie ide .znajoma z osiedla mi bardzo odradziła prace u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garlic
hmm a moglabys mi powiedziec z jakiego powodu odradzala tam prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryzia
ze mało płaca ze stawki mimo umowy ruchome czasem poinzej umówionej kwoty ze mało godzin albo popołudnia niby grafik do ustalenia ale narzucony,ze to telemarketing typu wciskanie ludziom czegoś i gnębienie telefoniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk*
Hmmm, nie wiem co do tych opinii ale ja na przykład nie słuchałabym ludzi tylko sama spróbowała, nasze polskie społeczeństwo takie jest że tylko by narzekali i nic więcej (oczywiście nikogo nie obrażając). Ja przeszłam rozmowę kwalifikacyjną, teraz jestem na szkoleniu i waham się jeszcze trochę, ale myślę że może spróbuję. Fakt, kaska też mi jest potrzebna, ale jak sama nie spróbujesz to tak naprawdę nie wiesz jak tam jest, pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kumpela robiła w tej firmie jako telemarketerka. potem zachorowała, w międzyczasie zwolniono szefową. wróciła po pieniądze za wykonaną kasę i została odesłana z kwitkiem. komentować chyba nie muszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk*
A jak długo tam robiła, nie dostała wypłaty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiła tylko miesiąc, ale to była umowa-zlecenie, więc powinna kasę otrzymać. póki co wysłała im ponaglenie, ale nie wiem jak sprawa się zakończy. trudno ciągać kogoś po sądach za 500 złotych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk*
No tak, prawda, ja już sama nie wiem co robić, jak na razie to byłam tylko na jednym szkoleniu i czekają mnie jeszcze następne, zobaczę jak będzie. Czytając te opinie odechciewa mi się tej pracy ale z drugiej strony gdzie ja znajdę pracę? Może jednak warto spróbować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyreczerKa
Praca w AZsoft wspominam ją mile. Mają tam akcje ranne i popoludniowe, czasem mozna dorobic w soboty, ale zalezne jest to od checi. Jest tam głównie praca głosem, wiec co do awansu w kadrach- jest ciezko, ale zdarza się, ze najlepsi awansuja wyzej, ale wiadomo,, do awansu dochodzi sie dwiema sciezkami 1) praca lub 2) pomocna reka :) ale gdzie tak nie ma :P Praca dla studentów, mozecie dopasowac grafik pracy do zajec na uczelni. Jesli pracujesz wedle zasady produktywnosci to masz tysiaczek,, w zwyż :P nie wiem jak teraz z podstawami- dowiecie się na rozmowie rekrut. Jesli nagle zachorujesz, lub z nagłej potrzeby nie mozesz byc w pracy, wysyłasz esa ze nie przyjdziesz- i wszystko OK Szkolenia? Są świetne, jak i szkoleniowcy- gruntowne przygotowanie, zazwyczaj 3 dni. Potem szkolenie ze stanowiska. Praca przyjemna bo w przystosowanej sali, porządek na stanowiskach, ogromne pomieszczenia socjalne, kuchnia z wyposażeniem, zadbane toalety, no i praca w biurowcu :P piętro nr 3, jedzie się windą Nosisz identyfikator, a porządku niczym Policja, pilnują Kierownicy zmian. Pozdrawiam przystojniaków z AZSoftu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! rozwazam zlozenie cv w azsofcie... moze ktos z pracownikow napisac obiektywnie jakie akcje przewazaja w firmie? tylko sprzedaz (wciskanie na chama?) roznych niepotrzebnych rzeczy czy sa rowniez przyjemniejsze akcje (informacyjne, promocyjne)? licze na pomoc, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bandjo
witam jestem pracownikiem AZsoft-u już jakiś czas, więc mogę powiedzieć kilka rzeczy na temat pracy w tej firmie! "zubrzykr" pytasz czy prowadzone są tylko projekty polegające na sprzedaży - odpowiedź brzmi NIE, nie tylko sprzedajemy prowadzimy projekty różnego typu np. akcje informacyjne, infolinie, wsparcie techniczne czy też obsługujemy programy lojalnościowe. Jeśli chodzi o sprzedaż to oczywiście projekty tego typu też są prowadzone w naszej firmie nie są to jednak projekty na których jak mówisz "wciska się na chama" jakieś produkty których nikt nie potrzebuje. Proponujemy klientom rozwiązania czy też produkty które naprawdę są im potrzebne - nikogo nie zmuszamy do zakupu! Myślę że pokrótce odpowiedziałem ci na twoje pytania jeśli chcesz dowiedzieć się więcej możesz zajrzeć na stronę www.azsoft.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bandjo dziekuje za informacje. czy mozesz napisac rowniez jak wyglada kwestia wynagrodzen? podejrzewam, ze obowiazuja stawki godzinowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bandjo
witaj - tak są stawki godzinowe ale nie tylko, dodatkowo możesz dostać jeszcze premie i prowizje w zależności od rodzaju projektu. Nie chcę tutaj pisać dokładnej stawki jaką dostaniesz na rękę bo są one zróżnicowane w zależności od projektów. Myślę że nie zaszkodzi złożyć CV i przyjść na rozmowę tam na pewno dowiesz się dokładnie jaka konkretnie jest stawka oraz na jakim projekcie możesz pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
interesuje mnie jeszcze kwestia terminowosci przelewow wynagrodzen :) na rozmowie raczej nie przyznaja sie, ze wynagrodzenie przelewane jest z kilkudniowym opoznieniem... jak wyglada to w praktyce w azsofcie? i jeszcze jedno: czy "szkolenia" sa platne? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FiFi_87
Witam, odświeżam temat. Mógłby ktoś napisać jak kształtują się tam teraz wynagrodzenia?. Jaka tam jest atmosfera? Stawka za godzinę? Jak wygląda teraz kwestia awansów? Mam niedługo rozmowę kwalifikacyjną i chciałbym się dowiedzieć więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cares
Stawka 7zł za godzinę, przy wyrobionej produktywności (minimum 27minut rozmowy na godzinę, przerwy również wliczane w czas produktywności). Co do ścieżki rozwojowej, raczej nie licz na coś wielkiego. Jest tak jak było, czyli potrzebna pomocna ręka, albo znakomite wyniki i odrobina szczęścia. Niestety atmosfera staje się coraz cięższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żywiec
czy szkolenia są 3 dni pod rząd? chodzi mi o az soft kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleble?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleble?
hej odnośnie szkoleń to w tej kwestii nic się nie zmieniło, są przez 3-4 dni z rzędu zależy jaki projekt :) ogólnie często zdarza się awaria systemu lub wyczerpanie się bazy danych ,więc przygotuj się na to ze możesz przyjść do pracy a okaże się ze niepotrzebnie... ogólnie nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×